567 Shares 3599 views

Zrób miesiąc miodowy niezapomniany

Przy planowaniu uroczystości weselnych nie zapominaj, że oblubienica i pan młody, będący głównymi bohaterami tego świętego działania, mają prawo do własnego święta, który nazywa się miesiąc miodowy. A jeśli wcześniej te trzydzieści dni wiązały się z potrzebą, aby nowo żonaty małżonkowie spożywali specjalnie zaparzony napój o niskiej zawartości alkoholu nazywany miodem przez miesiąc, we współczesnym świecie okres ten wiąże się z maksymalną manifestacją miłości i uczucia w parze.


Amerykanie, podobnie jak tradycje europejskie, dobrze znani w naszym kraju, mówią, że tuż po ślubie młoda rodzina powinna być sama. Najbardziej dogodnym sposobem na spełnienie tego warunku jest wyjazd na miesiąc miodowy.

Do tej pory większość biur podróży i operatorów oferuje szeroką gamę wycieczek ślubnych przeznaczonych dla każdej kieszeni.

Decydując się na spędzenie podróży poślubnej w podróży, para powinna dojść do powszechnej opinii na temat tego, jaki typ rekreacji wybrać i jak zrobić pierwsze dni i tygodnie życia pamiętane przez jasne, a może nawet niezwykłe wrażenia.

Tak więc, nawet 20-30 lat temu, wiele par po ceremonii ślubnej z przyjemnością poszło do gór. A jeśli wcześniej podobne kampanie były ograniczone do terytorium dużego państwa zwanego ZSRR, to teraz możesz jechać do dowolnego miejsca w Europie, a nawet na świecie. Jednocześnie, jeśli jeden z małżonków nie jest fanem aktywnego wypoczynku, to jest jazda na nartach, saneczkarstwo, jazda na łyżwach, wspinaczka na szczyty ośnieżonych szczytów z trudnymi do osiągnięcia szczytów, w górach, na których można się zrelaksować i bardziej cywilizować.

Na przykład wielu operatorów turystycznych oferuje miesiąc miodowy w Alpach szwajcarskich. Tutaj można nie tylko cieszyć się najczystszym górskim powietrzem, podziwiać niemal nienaruszoną przyrodę, ale także zarezerwować wycieczki do wielu miast w Europie – korzyści dla wszystkich krajów tutaj są dość małe, a wydając wizę Schengen można odwiedzić nie tylko jedno miasto z średniowiecznymi i nowoczesnymi zabytkami.

Bardziej tradycyjnym rozwiązaniem na podróż poślubną jest wycieczka do morza. Jednocześnie można wybrać opcję budżetową i udać się do sanatorium na wybrzeżu Morza Czarnego i rozważać bardziej egzotyczne opcje, na przykład ciepłe morze i łagodny biały piasek plaż Dominikany lub Malediwów, jasne i beztroskie wesołe miasteczko Tajlandii, imprezy upalne W klubach nocnych na Ibizie.

Możesz także spędzić ślub w najbardziej romantycznym miejscu na planecie – Paryżu. Oprócz słynnej na całym świecie wieży Eiffla, katedry Matki Bożej w Paryżu, Dzielnicy Małej, Pól Elizejskich, Luwru, można zanurzyć się w dzieciństwie. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić francuski Disneyland, co nie tylko dla dzieci cieszyć. Interesujesz się historią napojów alkoholowych? Francja, która jest domem wielu z nich, oferuje wizytę w winnicach, piwnicach winnych i zapoznaniu się z technologią produkcji napojów odurzających.

Niektóre kraje oferują nowożeńcom powtórzenie, już kostiumy ślubne. Więc pojechaniu do Czech, wielu zabiera jednego z średniowiecznych zamków i ponownie podpisuje. Ta sama procedura jest dostępna na plażach Malediwów. Tutaj chętnie ubierasz się w lokalne kostiumy narodowe i malujesz pod łagodnymi promieniami słońca.

Podróż ślubna, gdzie wiele naszych nowożeńców idzie, to również jest bardziej skromne. Szczególnie popularne są wycieczki ślubne do Turcji i Egiptu. Tutaj oferowane są wspaniałe hotele weselne, odpoczywające, w których poczujesz się jak para królewska.

Istnieje wiele opcji na miesiąc miodowy, ale wybór trasy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę preferencje obu małżonków.