141 Shares 9941 views

Ślub w stylu boho. Oryginalna suknia ślubna w stylu boho dla panny młodej

Dla młodych ludzi, ślub jest najważniejszym wydarzeniem w moim życiu. I starają się zorganizować je w taki sposób, aby zrobić wrażenie nie tylko na innych, ale również na przyszłe pokolenia. Ten dzień musi być oryginalne, jasne i niezapomniane. Organizujesz wesele w stylu boho dać obchody indywidualności i niepowtarzalności.


Styl boho. ogólna koncepcja

styl boho pojawił się w XV wieku we Francji. Od tego momentu stało się zwyczajem, aby zorganizować ślub tylko w cieplejszych miesiącach. Wszystkie elementy obchodów są wypełnione naturalnymi ozdobami i impregnowanego artystycznej inteligencji. Można powiedzieć, że większość z tego stylu w górę upraw, takich jak hipisi, wojskowych, ruchów etnicznych i Cyganów, kraju.

Romantyczne i twórczych osobowości, którzy cenią szarej i naturalność, dać pierwszeństwo takim stylu. Ze względu na kierunek Boho, mogą ujawnić indywidualność i wyjątkowość jego charakteru. Mają one jednak tak istotne umiejętności jako harmonijne połączenie rzeczy, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Nawet jeśli niektóre obecne w wyglądzie nieuwagi, ludzie będą nadal wyglądać niesamowite i luksusowy że natychmiast przyciąga wzrok.

Od niepamiętnych czasów kobiety szukali czegoś nowego i niezwykłego, biorąc pod uwagę konieczność pobyt w naszych godzin. Oni wybierają suknie ślubne w stylu boho (bohemy tłumaczone – albo raczej, Czechy), starając się wyróżniać od całkowitej liczby tradycyjnych narzeczonych, stawiając na pierwszym miejscu w prostotę, naturalność i naturalny i całkowicie negując przepychu i wspaniałości.

W ciągu 90 lat od tego stylu zaczęła nabierać tempa, stając się najbardziej istotne i popularne. Obecnie jej aktywność wzrasta. Jest to ze względu na jego wszechstronność i różnorodność, ponieważ łączy w sobie motywy afrykańskie i cygańskie, Europejskiego stylu barokowym elementy ekologiczne i kultury emo, i wiele więcej.

Odzież narzeczeni w stylu boho

Głównym atrybutem obchodów jest suknia ślubna w stylu boho. Zatem panna młoda będzie przyciągnąć podziwu spojrzenia gości, ponieważ styl ubioru będzie emitować elegancji, romantyzmu i kobiecości. To daje obraz rodzaju lekkości i swobody, podkreślając specyficzne piękno i wszechstronność.

Wskazane jest, aby uszyć suknie używane płynący naturalnych tkanin. Szczegółowe zalecenia dotyczące długości produktu nie są jednak częstsze wydłużonego modelu. Strój można ozdobić koronki powietrza i małych przycisków. Nacięcie na plecach dodają pikanterii i aby zakończyć doskonały obraz małego pociągu. Wedding Dress w stylu boho może uzupełniać oryginalną taśmę z motywami etnicznymi. Jako dekoracji można użyć wieńce lub biżuterię. Żadnych skomplikowanych fryzury! Ten styl wymaga naturalnym, więc to będzie na tyle, aby stworzyć efekt rastrepannosti włosów i kilka pasm warkocz w warkocze zdezorientowany i nieostrożnych. Buty powinny być tak wygodne, jak to możliwe, więc wysokie obcasy nie są zalecane.

Pan młody jest w porządku duża koszula z bawełnianych lub lnianych spodniach i luźnej, dodać obraz będzie zrealizować. Warunkiem przyszłego męża strój jest dziurka od tych samych kolorach, które są w wieńcu lub bukiet panny młodej. Ten styl jest całkowicie zaprzecza surowe klasyczne stroje, więc z nich powinien być opuszczony. Wskazane jest, aby wybrać strój pana młodego lekki kolor sukni ślubnej w stylu boho połączeniu najbardziej harmonijnie i stworzył jednoczęściowy pełny obraz. Jako nakrycie głowy, można użyć cap, beret lub kapelusz, dyskrecję pana młodego.

bukiet panny młodej

Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni bukiet ślubny w stylu boho, w przeciwnym razie obraz będzie niekompletne. Jej tworzenia, nie można korzystać z klasycznych rodzajów kwiatów, takich jak róż. Opcja najbardziej harmonijny byłoby trawę lub dzikich roślin. styl boho wymaga relaks i zaniedbania. Dlatego, tworząc bukiet, nie starają się dać mu doskonały widok, z zachowaniem dokładnej symetrii. Podstawową zasadą dla jego projektu: prostota, naturalność, jasne kolory i niezwykłe. Przy projektowaniu bukiet panny młodej może poradzić sobie na własną rękę, ponieważ jest przejawem autoekspresji i wewnętrzny stan umysłu.

Zdobienia elementów do organizowania uroczystości

Aby wybrać dekoracje ślubne w stylu boho bardzo łatwe. Tabele być powlekane ściereczki lub jasnych tkanin kolorowych motywów roślinnych. Ponadto, mogą one być ozdobione małych oddziałów, stawiając szereg świece i figurki. Krzesła nie powinny być pokryte osłonami, wręcz przeciwnie, najlepszym rozwiązaniem będzie noszony w niektórych miejscach lub z obierania farby. Doskonałe dopasowanie chusty i poduszki z jasnymi wzorami. Meble można zmieniać styl i należą do różnych epok.

Zakup suknie ślubne

Dzięki przejęciu stroju dla pana młodego problemy powinny się pojawić. Wszystkie składniki można kupić w każdym sklepie. Ale suknia ślubna w stylu boho dla panna młoda nie jest łatwe do znalezienia. Są one sprzedawane jedynie w wyspecjalizowanych salonach i nie są tanie. Jako alternatywę, nieformalny strój garnitur panującej wiosny motywów i, oczywiście, wykonane z naturalnych tkanin. Poprzez ten wybór, festiwal będzie królować łatwość i prostotę, która wymaga tego stylu.

Organizujesz wesele – bardzo przyjemny proces, który zostanie zapamiętany na całe życie. Triumf w stylu boho dać miłe wspomnienia o najważniejszy dzień w moim życiu, dzięki niezwykłym i wyjątkowym podejściem.