136 Shares 4573 views

Jaka jest ceremonia piaskująca na weselu?

Wesele każdej osoby jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Zwykle jest to poprzedzony długim przygotowaniem z wyborem uroczystych strojów, kolejności świątecznej uczty i scenariusza pamiętnego wydarzenia. To ostatni punkt, który powoduje większość trudności dla większości nowożeńców. Przecież każdy chce, aby jego wesele stały się nietypowe, pamiętając wszystkich o oryginalności i wyjątkowości. Ale jak można osiągnąć wyjątkowość, gdy rosyjskie tradycje ślubne rozwijały się przez lata i były rzadko zmieniane?


Ceremonia Piasku

Obecna młodzież stała się bardziej postępowa pod wieloma względami. Wolny dostęp do różnych krajów świata znacznie wzbogacił wiedzę i umiejętności współczesnych ludzi. To było z zagranicznych podróży, które przywieźli do Rosji i stopniowo wprowadziły takie innowacje, jak ceremonia piaskująca na weselu.

Skąd się wzięła?

Ojczyzna niezwykłej ceremonii to hawajskie wyspy. Stamtąd piękna tradycja rozprzestrzeniła się na całym świecie.

Hawaje – wyspy pochodzenia wulkanicznego, nad brzegiem, gdzie można znaleźć dużo piasku. Różni się od zwykłych, o bardzo drobnej strukturze ziarnistej i wielu kolorach. W różnych częściach wysp można spotkać biały, czerwony, złoty, zielony, a nawet czarny piasek. To on jest głównym materiałem niezwykłego wydarzenia weselnego . Jednym z głównych momentów uroczystości była ceremonia piaskująca na weselu. Jaskrawe spektakularne wydarzenie, trzymane przez aborygenów na ciepłych brzegach oceanu, nie pozostawiało obojętnie obcych turystów.

W spektaklu zachodnim tradycja otrzymała nazwę Ceremonia Piasku Jedności (łącząca ceremonia piasku). Stopniowo był określony porządek działania i atrybuty uroczystej imprezy. Rozumiem z tobą, w jakiej istocie zdarzenia i dowiedzieliśmy się, jak powstaje ceremonia piaskująca na weselu własnymi rękami. W rzeczywistości nie ma nic trudnego do zorganizowania takiego wydarzenia. Pomoc w urządzeniu może mieć wiodącą rolę – toastmaster.

Bardzo ważne jest, aby ceremonia piaskująca na weselu, której scenariusz przepisywał osobno prezenter, harmonijnie wpisuje się w ogólny pomysł urlopu.

Wybierz toastmaster

Wybór szefa uroczystości powinien być bardzo starannie zbliŜony. Możesz korzystać z usług agencji specjalizujących się w uroczystościach. Z pewnością będą mogli zaoferować doświadczonego, atrakcyjnego prezenterki, który ma umiejętności aktorskie. Taki mistrz toastmaster z pewnością będzie w stanie prawidłowo gościć gości i sprawić, aby nowożeńcy szczęśliwi. Warto też zapytać o opinię przyjaciół, którzy już mieli doświadczenie w wyborze toastmaster.

Przemówienie

W pewien moment uroczystego wieczoru prezenter powinien ogłosić gościom, że czekają na ceremonię piaskującą na weselu, której tekst czyta, wymawiając tradycyjne słowa. Mówi się, że naczynia, w których każdy piasek o różnych kolorach, symbolizuje pan młody i panną młodą. Połączenie piaszczystych strumieni doprowadzi do połączenia dwóch ludzi w jedną całość. Potwierdzeniem tego będzie nietypowy wzór w misce, wynikający z mieszania kolorowego piasku.

Scenariusz

Ceremonia piaskująca na weselu zaczyna się od tego, że nowożeńcy trzymają naczynie w dłoni z określonym kolorem wulkanicznego proszku. Potem, po zespole przyjmującym i oklaskach podziwiania gości, pan młody i oblubienica zmieniają kanapkę z piaskiem w wspólny pojemnik. Ta chwila jest bardzo odpowiedzialna, dlatego należy rozważyć kolejność działań.

Jeśli wylądujesz piasek w małych kawałkach, z kolei efektem jest wielowarstwowy rysunek. Jednocześnie wzór może być bardziej chaotyczny, który może mieć swój własny urok. Ale niezależnie od wyniku, najważniejsze jest dbanie o filiżankę z mieszaniną. Pod koniec ceremonii należy ją szczelnie zamknąć, a podczas dalszego transportu nie dopuścić do intensywnego drgania, aby uniknąć całkowitego zmieszania ziaren.

Po zakończeniu uroczystości mistrz toastmaster zwraca się do nowożeńców z życzeniem, że związek pomiędzy oblubienicą a panną młodą jest równie silny i miłosny jak nierozerwalny, jak piasek w jednej misce.

Wskazówka

Aby ceremonia piaskująca na weselu była jak najbardziej zbliżona do oryginalnego wykonania, należy zadbać o niezbędne elementy wyposażenia. Wielokolorowy piasek jest mało prawdopodobny, aby znaleźć się w domowych sklepach. Dlatego warto zwrócić się do sieci World Wide Web, która z pewnością pomoże w tej sprawie.

Przedsiębiorczy biznesmen zaoferuje duży wybór wielobarwnego proszku, a poza tym – specjalne potrawy. Do ceremonii potrzebne będą dwa małe wąskie naczynia i jeden przestronny pojemnik z wieczkiem. Z reguły są one wykonane z gładkiej szklanki o szerokiej gamie kształtów. Jeśli zakup taki jest zbyt kosztowny lub po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu na zakup, można użyć bardziej przystępnych środków. Jako naczynie dla nowożeńców można używać wysokich szklanek, a kubek może zastąpić piękną butelkę wina. Jednak wyobraźnia i ślubne inspiracje młodych ludzi mogą wywołać inne rozwiązania.

Wnioski

Aby zadowolić siebie i swoich gości, warto wziąć tak niezwykłe wydarzenie, jak ceremonia piaskująca na weselu, którego zdjęcie pozostawi niezapomniane wrażenie na długie i szczęśliwe lata.