665 Shares 4638 views

Ktoś, kto przychodzi po ślubie? pokrewieństwo

relacje rodzinne – bardzo ciekawy temat, który po ceremonii ślubnej jest szczególnie istotne. Ktoś, kto przychodzi po ślubie państwo młodzi – poważne pytanie i ekscytujące, zwłaszcza dla nowo krewnych. W dawnych czasach, aby poznać ich przodków i wszystkich krewnych, krew, a nie krwi, uznano za honorowe i ważny etap na początku swojego życia razem.


W dzisiejszym świecie, młodzi często nie wiem jak nazwać tych lub innych krewnych, którzy mają rację, a ktoś, kto przychodzi po ślubie. Jeśli nie jest to dziecko w rodzinie, to łatwo zrozumieć, kim jest mama, tata, dziadek, siostra lub brat. Ale z drugiej pokrewieństwa tam, jeśli nie błąd, tylko elementarnej niewiedzy.

W jaki sposób związek?

Około dwustu laty więzami krwi tradycyjnie mieszkali razem: w wiejskiej posiadłości, na podwórku lub dużym domu. Ustalono również, jeśli rodzina urodziła syna, zbudować mu dom obok rodziców, gdzie była po ślubie może przynieść żonę. Zdarzało się, że jedna ulica we wsi składała się tylko z domów rodzinnych. Wtedy pojęcie pokrewieństwa było coś niezwykłego, a każdy zna kogoś, kto ktoś wpada w rodzinie po ślubie.

W dawnych czasach, relacje rodzinne, nawet odległe, za bardzo silny, a wzajemna pomoc i wsparcie nie jest traktowany przysługę. Zapisz ur przetrwać i kontynuować – głównym celem wszystkich bliskich minionych wieków, połączone w jedną lub drugą.

Współczesne społeczeństwo jest daleko od starych koncepcji rodziny. Niestety, nawet rodzice i dzieci, którzy mieszkają blisko siebie, są postrzegane bardzo rzadko, nie wspominając o dalekich krewnych. komunikacja krew nie jest obsługiwana fundamentów, poprzez nieodpłatne materialne, ogólną strukturę rodziny, więc relacje, szczególnie daleko są zagrożone i ostatecznie śmierć.

Spokrewnieni

Nawet jeśli młoda rodzina nie wie, istnieje tradycja z moich krewnych, nadal istnieje zainteresowanie, którzy ktoś spada po ślubie. więzi rodzinne, bez względu na to, jak silne są, czy nie, mają pewną wagę, zwłaszcza jeśli są one we krwi.

Pierwszy stopień relacji pokrewieństwa jak dzieci i rodziców, braci i sióstr, którzy we krwi mają wspólnego ojca i matkę. Przyrodnimi braćmi i siostrami, którzy mają tego samego ojca i matki, i różne w macicy, a wręcz przeciwnie, matka jednego, ale różnych ojców.

Drugi związany stopień należy dziadków, wnuki. Ten poziom stosunków rodzinnych jest również ważne, ponieważ po pierwsze, ze względu na dziadków równie przez rodziców jest przekazywana do podobieństwa zewnętrznego choroby i innych cech fizycznych i psychicznych.

Trzeci stopień pokrewieństwa już z prefiksem – Wielka: pradziadkowie. Wnuki są ich rodzice i dziadkowie. Kategoria ta obejmuje również wujkowie, ciotki, siostrzeńców, to znaczy, bracia i siostry, rodziców.

pokrewieństwo

Istnieją trzy rodzaje pokrewieństwa:

  • Spokrewnieni (krewnych).
  • Krewni przez małżeństwo (teściowie).
  • niepowiązanych linki.

Wszelkie Rodzina z dziećmi, taki czy inny sposób w przyszłości dostać nowy krewnych, które nie będą miały zastosowanie do kategorii krewnych – zwany także „teściami”. Każdy przedstawiciel tej kategorii jest jej nazwa, a zatem pewien sens.

krewni pana młodego

Po ślubie prawnej są szczególnie ważne informacje, kto przychodzi po ślubie. Krewni z pana młodego do panny młodej będą oznaczone w następujący sposób: ojciec – w teściowa, matka – w szwagier, brat – brat-siostra – in-law, żona męża brata – teściowa i mąż jego siostry – in-law. Rodzice młodej pary po ślubie, dzwonić do siebie matchmakers.

krewni panny młodej

Na oczyszczenie nowo wyznaczyć innych krewnych. Ktoś, kto przychodzi po ślubie? Krewni panny młodej, też nie może być zapomniane. Więc, matka żony staje się matka-in dla ojca – w teściowa, siostra – siostra-brat – szwagier, jego żona – córka, siostra mąż – zięciem.

Jeżeli w rodzinie nie są rodzeństwem, a oni – jego żona, wchodzą one do siebie yatrovkami i mężowie krwi siostrami – teściowie.

Odległe więzami krwi

W chwili obecnej został stopniowo zanika zainteresowanie kogoś, kto przychodzi po ślubie. Z narodzinami nowej rodziny, która stopniowo nabywać swoje dzieci, świetna jakość dalsi krewni nie ustąpiły współczesnego życia. Aby oddać hołd tradycji, konieczne jest, aby mieć dużo wolnego czasu, który jest ograniczony w dwudziestym pierwszym wieku.

Jeśli jesteś ciekaw, aby dowiedzieć się, kim ktoś spada po ślubie, można utworzyć drzewo genealogiczne, biorąc pod uwagę, że kategoria obejmuje krewnych i gałęzi bocznych. Zwykle na początku ogólnego rodzaju określonego dziadków, którzy są dalecy krewni. To od nich zaczyna.

Czwarty stopień krewnych reprezentuje kuzynów rodzeństwo, dziadkowie, pra-wnuki rodzime siostrzeńców (rodzeństwo).

Piąty stopień pokrewieństwa – wielki-ciotki i wujkowie, siostrzeńcy.

Po szóste, najbardziej odległe – drugi kuzyni, bracia i siostry, czyli rodzice dzieci kuzynów.

Pozostałą stopień pokrewieństwa uznawane są za bardzo daleko, a wiele z nich nie są śledzone.

Krewni przez krew

Bardzo przydatne i ciekawe informacje, kto przychodzi po ślubie, jeśli związek nie jest krew. O bliskich krewnych panny młodej i narzeczona można przeczytać powyżej, ale istnieje wiele innych, które są powiązane ze sobą więzami zakaz krwionośnych. Tak więc, jeśli pan młody ma dziecko z innego małżeństwa, to będzie przyszłość pasierb lub pasierbica żona. Żona jest uważany za syna krwi lub córki męża macochę i ojczyma – ojczyma. Chrzestna i ojciec (ochrzcić dziecko znajomych) do siebie chrzestnych.

Głębokość rodzaju

Rod i czas jego trwania zależy od wielu pokoleń dzieci, które mają pokrewieństwo pomiędzy. Określają zakres drzewa genealogicznego. Zazwyczaj gałęzie i korona, pokazane schematycznie – to dzieci z rodziny. Ze względu na złożoność śledzenia wesela, zgonów i innych zdarzeń, które mają wpływ na ich rodziny, w dawnych arystokratycznych rodzin były specjalne kronika.

Teraz śledzenia rodzaj rodziny głębszej czwartej generacji jest uważane za skomplikowane, szczególnie trudne do zrozumienia w tej sytuacji, ktoś, kto przychodzi po ślubie. Krewni młodej (non-krwi) często nie są znaczące, jeśli wśród tych ludzi, nie ma duchowe lub bliskie stosunki przyjazne.

Dziecko urodzone w rodzinie siostrzeńców i nazywa – plemyanchaty (wnuka plemyanchaty, prawnuk lub prawnuczka, a następnie głębokości jego urodzin). Wnuk brata lub siostry robi z ciotek i wujków dziadków, a nazywa się takie dzieci – grandnephew.

wyścig kuzyn i jego głębokość

Jeśli narzeczeni mają kuzynów, nazywane są kuzynami, Młode Dzieci są one również kuzyni, ale ciotki i wujkowie. Kategorie te są uważane przez krew, ale odległe. Znać swoje drzewo genealogiczne i śledzić wszystkie oddziały dwóch lub trzysta lat temu uznano za przywilej arystokracji i był potwierdzeniem wysokiej pozycji w społeczeństwie. Tak samo było i tylko bogaci ludzie, właściciele i handlowcami.

W niektórych krajach europejskich nadal utrzymywała się tradycją na cześć swoich przodków i być rodowód, który jak zwykle jest przeprowadzana z ojca na syna. Dlatego królewskie i bogatych rodzin, narodziny potomka miało kapitalne znaczenie dla rodziny.

Nie jest tajemnicą, że współczesne społeczeństwo jest daleka od idealnej relacji między krewnymi, nawet krwi. Konflikty problemami rodzinnymi, plotki, materiałów i problemów mieszkaniowych coraz częściej prowadzi do prawdziwej wojny, gdzie nie ma miejsca na miłość i szacunek dla natury. Nawet stworzenie nowej rodziny, która jest tak ważne, aby wiedzieć, kim ktoś spada po ślubie krewni pana młodego (lub odwrotnie, panna młoda) nie zawsze mają wiele przyczyn.

siostrzeńcy

Należą one do kategorii bliskiego pokrewieństwa, a czasami może nawet zastąpić ciotki dzieci oraz dzieci, które nie mają własnych. Bratankowie – jest potomkiem przyrodnimi braćmi i siostrami. Są też kuzynów dzieci uwielbiały ciotki i wujkowie.

Niestety, ale zdarza się, że kuzyni lub siostrzeńcy zawrzeć małżeństwo. To prowadzi do różnych patologii i degeneracji genetycznej. W tym przypadku najlepiej jest wiedzieć, kim ktoś spada po ślubie. Krewni młodej pary ustanawia relacje rodzinne, które nie mogą być zamienione małżeństw osób krwi. Tymczasem w wielu krajach europejskich i innych takich małżeństw nie są oficjalnie wspierane, ale nie ścigane przez prawo.

wnuki krewni

Relacja ta w większej głębokości, a to wpływa na braci i sióstr z różnych gałęzi drzewa genealogicznego. Na przykład, gdy dzieci dorastają siostry, braci, i rodzić do swoich rodzin, zaczynają nowy oddział. Dlatego im więcej takich małżeństw mieć dzieci, korona wygląda bardziej wspaniały i pełen oddziałów. Jednak stopień pokrewieństwa głębokość korzeni jest określana tylko we wszystkich rodzinach.

Rozszyfrować znaczenie i sens nazywania wszystkich teściami i krewnych przez krew może być tylko na badaniu życia rodzinnego jednostki. Aby zrozumieć, kto jest pra-bratanek, prześledzić relacje z kobietą, która ma brata lub siostrę krwi. Na przykład, jej dzieci będą uważane za pół siostrzeńców bliskich. Z biegiem czasu, dorastanie, ślub, lub siostrzeńcy ożenić rodzić ich dzieci, które będą musiały być zwane wnuki. W przyszłości, jest to rodzaj głębokości jest określana wnuki plemyanchatymi, prawnuki, i dalej z -prapra prefiksu.

Oprócz wszystkich znanych nazwisk krewnych i powinowatych, istnieje tak wiele średnie i wyższe kin, które mogą być wymieniane jako zwykły czy też wykracza poza stosunki krwionośnych. Współczesne rodziny są coraz częściej wybierają, czy tak idzie przez obiektywnych powodów nie śledzić głębokość związku i rodziny dziedziczenia jest transmitowany, niezależnie od płci i liczby dzieci.