395 Shares 6474 views

Jeśli mąż nie chce żony, co może być powody?

Jest dobrze znany wyraz, że ludzie zawsze myślą o jednym. Czyli o seksie. Ale, niestety, to nie zawsze tak jest i wiele par żyje bardzo długo bez intymności, a inicjatorem tego służy tylko męża. Dlaczego tak się dzieje?


Jeśli mąż nie chce żonę, ona zazwyczaj zaczyna myśleć o tym, jak zaradzić tej sytuacji i starają się wszystko zmienić. Ale warto pamiętać, że zjawisko to może mieć charakter tymczasowy. Mężczyzna, jak kobieta ma prawo do seksu nie ma powodu choroby lub zmęczenie stessa. Zdarza się, i to minie szybko. Ale gdzie szukać przyczyny, jeżeli mąż nie może dostać się przez cały czas, a nie ma życia seksualnego w ogóle, lub kontakty wystąpić kilka razy w roku?

Kobiety mają tendencję do razu myśleć o pani, która przyszła ze swoim mężem. I to nie zawsze jest ich obawy są bezpodstawne. Ale spróbujmy rozważyć inne powody, dla których mąż nie chce uprawiać seks z żoną.

1. choroby związane z zapaleniem

Powodem niechęci do zaangażowania się w kontakty seksualne mogą być różne choroby zapalne w moczowo-płciowego oraz w narządach miednicy. Jeśli mąż jest młodszy niż 38 lub 40 lat, z powodu nieleczonego zakażenia może on rozwijać przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Ponadto, może to wpływać na choroby, chorób przenoszonych drogą płciową, czy mężczyzna był zaangażowany w seks bez zabezpieczenia. Choroba często występuje w formie utajonej, występują objawy. Tylko spadek erekcji mogą wskazywać na chorobę i zbadane przez lekarza. W tym przypadku nie ma sensu podejmować żadnych działań, że jej mąż chciał żonę. Będzie odwiedzić tylko fachowcom.

2. Miażdżyca

Z powodu choroby naczyniowej jako człowiek nie może czuć pożądanie seksualne dla swojego partnera. Wynika to z faktu, że mężczyzna narządów płciowych nie jest wystarczająco dobre krążenie krwi, wpływa na życie intymne małżonków. W tym przypadku również trzeba zobaczyć z lekarzem i leczenie. Trzeba monitorować swoją dietę, wyeliminować palenie i alkohol, ciężkich ćwiczeń.

3. choroby endokrynologiczne

Ukryta forma cukrzycy, lub problemy z hormonów w organizmie może zmniejszyć męskiego libido. Jeśli mąż nie chce żonę, to raczej z powodu problemów fizjologicznych. Ekologia i zły stres, złe odżywianie może odgrywać pewną rolę.

4. Leki

Jeśli twój mąż jest podejmowanie żadnych silnych narkotyków, może to z pewnością wpływ na jego funkcję erekcji. Może to być środki przeciwdepresyjne, obniżające ciśnienie tabletki uspokajające.

5. Zmęczenie

Jeśli mąż nie chce żonę, możliwe jest, że cała sprawa jest to, że był bardzo zmęczony w pracy. Przewlekłe zmęczenie zespół jest znakiem nie tylko dla kobiet. Gdy zmęczenie jest zmniejszona aktywność seksualną. Warto trochę odpoczynku, a napęd wznawia.

6. Stres, depresja

Gdy depresja u mężczyzn zmniejsza libido. Nie mogą odpocząć, pomyśleć o swoich problemach, nie chcą seksu.

Jeśli mąż nie chce żonę w ciąży, może to wynikać z faktu, że on boi się skrzywdzić dziecko. Należy wyjaśnić mu, że w czasie ciąży seks jest nie tylko dozwolone, ale konieczne, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań.

Że jej mąż chciał żonę, można spróbować kupić elegancką bieliznę erotyczną, pachnące świece, spróbuj zrobić eksperymenty łóżko. Człowiek doceni Twoje wysiłki i daje przetargowej noc miłości!