368 Shares 3574 views

Jak zaskoczyć żonę: oryginalne pomysły i metody. Jak zaskoczyć swoją żonę w łóżku?

Każda kobieta chce mężczyzna zaskoczony jej jak najwięcej. Ze względu na ten związek jest przechowywany przez dłuższy czas. Kobiety przeważnie wolą skupić. Jeśli partner pani widzi pragnienie, aby jej życie bardziej romantyczny, muchy na skrzydłach. Ale kiedy człowiek nie bierze pod uwagę odpowiednie takie przejawy czułości dla siebie, jego towarzysz może pomyśleć, że stało się nieciekawe.


Jak mogę zaskoczyć żonę?

Istnieje wiele sposobów, w jaki sposób zaskoczyć żonę, żeby ją zadowolić. Może to być kawa rano w łóżku. Mimo banalności taki przejaw zainteresowania, metoda ta jest zawsze właściwe. Można również ustawić jako zegar nim alarmu ulubionej piosenki lub romantycznej piosence jest deklaracją miłości. Druga połowa będzie obudzić się rano przez dźwięk nim i na długo pozostanie w dobrym nastroju.

I można iść razem w jakimś pięknym miejscu. Może to być rzeka lub jezioro. Również miło cieszyć się widok na miasto w nocy z wysokim dachem. A jeśli nie chce nigdzie iść, zawsze można po prostu pokazać uwagę. Moja żona będzie zaskoczony i docenią jeśli wybrańcem niespodziewanie przynieść coś smacznego, coś, czego od dawna pragnął. Na przykład, brzoskwinia, truskawka lub czekolady.

pieszczota

Ale człowiek nigdy nie zapominać, że uśmiech i dobry nastrój jego towarzysz jest nierozerwalnie związana jest łagodny jak on z nią. Dziewczyna, której brakuje miłości i uczucia, czuje się niepotrzebny, może być zdenerwowany i obrażony na nic. Więc nie zapomnij o znaczeniu dobrego seksu.

Pieszczota podczas intymności – to obowiązkowe i win-win. Jest bardzo ważne, aby nie myśleć o tym, jak zaskoczyć swoją żonę w łóżku, ale po prostu staram się być delikatny z nią. Oczywiście, spróbuj wybrać opcję przeciwną jest również możliwe. W tym przypadku, druga połowa jest z pewnością będzie zaskoczony. Ale to powinno być wykonane tylko w przypadku, gdy para przez długi czas razem, a ona rozwinęła bardzo zaufania relacje. W przeciwnym razie może to skończyć się łzami i obelg. Człowiek nie widzi pożądany efekt i pochodzących z Jego towarzysz adoracji.

Jeśli para razem przez długi czas

Mężczyzna i kobieta, którzy są małżeństwem od dłuższego czasu, jest bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z najczęstszych uzależnień. W tym przypadku, człowiek powinien pamiętać, że nigdy nie powiedział mu narzeczoną o seksie. Może patrzyła z zainteresowaniem niektóre zabawki komentarza. Lub omawia to, co widział w scenie filmu. Człowiek często wykazują bardzo mało uwagi, a pytanie, jak zaskoczyć swoją żonę w łóżku, zostaną rozwiązane.

Jest to o wiele łatwiejsze, kiedy żona mówi, że tylko to, co chciałaby. Jeżeli para udało się stworzyć tak szczery i otwarty związek, w którym króluje wzajemne zrozumienie, ta opcja jest bardziej niż doskonałe. Ale wprowadzać żadnych niezależnych eksperymentów, które mogą wydawać się surowe, nie powinniśmy.

piękna bielizna

Każda kobieta chce czuć się piękne i pożądane. A co może być bardziej korzystne, aby podkreślić swoje wdzięki niż jakości odzieży? Warto zauważyć, że mężczyźni i kobiety mogą wybrać zupełnie różne zestawy. Przy zakupie bielizny dziewczyna patrzy na jego praktyczność. Człowiek jest bardziej zainteresowany elegancji i seksapilu.

Jeśli twój partner będzie oferować wieczór w celu ukrycia jego wybrańcem, stawiając przed nią nowy produkt, to jest bardzo zainteresowany. Raczej, aby zakończyć opatrunek nie dojdzie do tego. Ale pomysł, który polega na tym, w jaki sposób zaskoczyć żonę do seksu, będzie więcej niż spełnione. Jeśli człowiek wybrał taką opcję, musi najpierw zbadać etykiet na ubrania żony. Konieczne jest, aby spisać nazwiska siebie i wielkości firm. Tylko wtedy można kupić odpowiednie ubrania.

Istnieją przypadki, kiedy ludzie kupują małe biustonosze i majtki, a wręcz przeciwnie, większy niż to konieczne. W tym przypadku, może ona po prostu zła, że jej wybrańcem dotyczy to nie jest blisko. Jeśli zestaw jest idealny, to będzie pod wrażeniem nie tylko jego wygląd, ale także uwagę.

oferta masażu

Jeśli człowiek myśli o tym, co się zaskoczyć żonę w godzinach wieczornych, można wykonać masaż erotyczny. To jest po prostu wspaniała opcja, każda kobieta chętnie relaks na dotyk kochającej osoby.

Nie zapominaj także o wszystkich romantycznych pułapek. Oczywiście, przede wszystkim chodzi o sali głównej w świecach. Ale jeśli człowiek znajdzie powszechne opcja, to możemy zająć się delikatnym światłem elektrycznym. Najważniejsze, że brzmiało piękną muzykę i przyjemnych zapachów były obecne. Aby to zrobić, to najlepiej dbać o obecności masażu-afrodyzjak oleju. Dlatego też, jeśli kochający mąż postanowił zaskoczyć żonę, wspomniana metoda jest bardziej niż udany.

W szczególności, olejek geraniowy ustawia delikatne i romantyczne uczucia. Ale z wanilii budzi zmysłowość i instynkty. Goździk zwiększa czas trwania orgazmu. Jasmine uwalnia, daje zaufanie do jego osobistego odwołania. To jest człowiek, trzeba wybrać olej, który budzi właśnie te cechy, które chce uzyskać żonę wieczorem.

Jakość depilacji

Przedstawiciele silniejszej płci nie zawsze myśli o tym, jak zrobić depilacji strefę intymną. I na próżno, bo wybrańcem docenią ten gest. A jeśli człowiek myśli o tym, jak zaskoczyć żonę, dzięki zastosowaniu tej metody będzie odnieść sukces w każdym przypadku. Można też kierować jak zadbana dziewczyna. Zazwyczaj, jeśli uważnie obserwuje brak włosów w strefie głębokiego bikini, pragnienia partnera, aby otrzymać takie same.

Oczywiście, będzie to bardzo interesujące oglądać depilacja strefy bikini. Kobieta zaskoczony tak. Ale nie każdy zgodzi się, aby to zrobić. Mimo że jego żona jest pod wrażeniem odwagi i uwodzenie jego ulubionym. W każdym przypadku należy użyć maszynki w domu w łazience istnieje możliwość dla każdego. Ale lepiej jest to zrobić nie jest w wakacje, i „niespodzianka” dama serca tak ciągle.

Nie skąpić na komplementy

Nie zapominaj, że kobiety kochają uszami. Więc nie skąpić na komplementy. Może to być zarówno elegancki i ozdobny zwroty i zwyczajne. Najważniejsze jest to, wymawia wszystkie słowa całkowicie szczery. W tym przypadku, tak jakby trudne pytanie, jak zaskoczyć swoją żonę w łóżku, pozwolił bardzo łatwo. Wystarczy przygotować wcześniej trochę.

Chociaż łóżku – to nie jest miejsce, gdzie trzeba być inteligentnym. rozwój intelektualny człowieka, który wygląda trochę głupie, bardzo sexy. Dlatego nie ma potrzeby, aby nauczyć się języka obcego komplementy celu ich rozmowy podczas seksu. Te słowa, wypowiedziane w turecki lub francuskim, Pani docenią podczas pre-lekką kolację. Ale podczas seksu, złożone zdania nie są konieczne.

Czasami ludzie decydują się znów wróćcie do siebie po rozwodzie. Jeśli nie jest to pomysł o tym, jak zaimponować swojej byłej żony, konieczne jest, aby powiedzieć wiele komplementów i ponownie pokazać troskę. Po raz kolejny, że byłoby rozsądne, aby go zaoferować, aby stać się prawdziwym życiu towarzysz.

mały opatrunek

Być może moja żona ma kilka sukienek z sex-shopu. Zwłaszcza, że ta opcja nie jest wcale zaskakujące. Ale jeśli człowiek wymyślił pewien garnitur, będzie wyglądać śmiałe i nietypowe. Narzeczona docenią ten gest. Po tym wszystkim twórczy poglądach człowiek może naprawdę wzbudzić pragnienie.

Tutaj trzeba skupić się na gusta partnera. Może gdyby jej wybór Mikołaj nosi futro lub przepaski , że lubi. Ale istnieje ryzyko, że nie chce mieć nic do czynienia, na przykład, z królika. Dlatego człowiek nie koniecznie nabyć specjalny kombinezon, jeśli myślał o tym, jak zaskoczyć swoją żonę. Opcja ta ma również miejsce, ale nie każda kobieta jak jej mąż, ubrany w garnitur z sex-shopu.

Zmiana miejsca i czasu

Żona może dziwić, jeśli dokonać pewnych zmian w kochania, które ostatecznie nabyte tradycję. Jeśli seks zwykle odbywały się w sypialni, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem jest, aby zmienić lokalizację. Jeśli masz jakieś przemyślenia na temat jak najlepiej zaskoczyć swoją żonę w łóżku, ten ostatni jako taki nie zawsze jest to konieczne. Dobre sąsiedztwo dać spontaniczności na kuchennym stole lub podłodze korytarza. Ale jest to pierwsza wersja wychodzącej obliczu zimnym blacie, a drugie – brak higieny. Dlatego też, jeśli człowiek zapewni jakąś osłonę, to taka opcja też żona strajku.

Jeśli kochanie wystąpił przed snem, można zmienić czas na wcześniej. Świetnym rozwiązaniem – do pozostania w łóżku przez cały dzień. Tylko trzeba zrobić, aby zadbać o jedzenie. Żona w tym dniu nie należy gotować. A jeśli to owoce, kanapki lub żywności od spedytora, który troszczy się o człowieka, aby zaskoczyć pani serca będzie więcej niż udany.

W łazience jest również interesujące

Moja żona lubi to, jeśli łazienka jest używana do gry wstępnej. W tym przypadku pomysł, aby jak zaskoczyć swoją ukochaną żonę, jest gwarancją sukcesu. Dobrze jest też, aby zapewnić miękkie światło i afrodyzjak olejów. Może to być ładne pachnący żel pod prysznic. Może odpokutować za żonę czule, a następnie pakowane w dużym ręcznikiem. Wtedy lepiej przenieść się do sypialni. Ona jest spokojna, aw każdym razie uderzył uwagi i troski o ich bliskiej osoby.

Wziąć prysznic razem – także wspaniały sposób, tym bardziej można prać siebie. Ale należy zachować ostrożność, aby stale pokój był ciepły. Ale jeśli żona długie włosy, to nie są wiele warte podlewania. Bo wtedy dotykać chłodne pasma dostarczy ponad wytrzeźwienia.

Zaskoczyć żonę, człowiek, trzeba być trochę kreatywności i wyobraźni. Aby to zrobić, po prostu ustawić się na zewnątrz, aby miła pani serce. W tym przypadku, wszystko musi wyjść, będzie ona docenić czułości, troski i uwagi. Jeśli mąż myśli o tym, jak zaskoczyć swoją żonę, to mówi samo za siebie. Po tej relacji znajdzie świeżości. Ale nie rób tego rodzaju niespodzianki tylko na święta. Ważne jest, że występują one tak często, jak to możliwe, a następnie żona spróbuje każdy możliwy sposób, aby zadowolić swojego człowieka, uczynić go bardziej.