340 Shares 8691 views

Monogamia – co to jest?

Istnieje przekonanie, że niektórzy ludzie – „monogamiczna”, podczas gdy inni nie przeszkadza zawsze romans z kimś innym. Czy to prawda? W tym artykule rozważamy takiego jak „monogamii” – co to jest? A jeśli nie jest zjawiskiem u mężczyzn?


Mężczyźni monogamia: co to jest i czy jest to?

Niektóre wydają się wierzyć, że mężczyźni zawsze byli i, w rzeczywistości, muszą być poligamiczne, tj. A. Zgodnie z natury. Argument ten jest często używany w celu uzasadnienia zmiany, ale co w przypadku, w rzeczywistości? Czy istnieje monogamiczne? Mężczyzna prowadzi „Basic Instinct” dla kobiet. W przyrodzie występuje w następujący sposób: Osoby spełnione i pomyślany potomstwo. A czasem w życiu następnie rozpocząć wędrówki lub „Look” w lewo. Instynkt działa, to nie zniknie. Różnica polega na tym, że kobieta może mieć seks z kilkoma mężczyznami, a jako wynik ciążę tylko jedno dziecko. Człowiek, baw się z kilkoma kobietami, można je wszystkie zapłodnienia.

Monogamia – co to jest i dlaczego jest to konieczne?

Tak, główny instynkt jest, aby zachować bezpieczeństwo, aby przetrwać i wydać potomstwo. Ale sam człowiek jest słaby. Aby przetrwać, to ważne jest, aby zbliżyć się do innych ludzi jest. W związku z tym należy również człowiek monogamii. Po pierwsze, aby konkurować z innymi przedstawicielami „silniejszej płci”, a po drugie – aby jego kobieta wspierała go, pomagał mu, dbał o niego. Dlatego też, w związku monogamicznym są spełnione, zarówno instynktu – pragnienie, aby przetrwać i rozmnażać. Psychologowie uważają, że miłość – to nie jest poezja, ale koniecznym wymogiem, który został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa osoby.

Monogamia – co to jest i jak odnosi się do małżeństwa?

Ślub cywilny – dziwne zjawisko. Wydaje szkoda zrezygnować i bliżej i jakoś przerażające. Bardziej męski opcja – gdy ludzie za kilka małżeństw. Oni nie boją się brać odpowiedzialność. Naszym problemem jest to, że nie możemy zrozumieć siebie, zrozumieć ich potrzeby i instynkty i zrozumieć, że naprawdę potrzebne. Zgadzam się, że „dopoluchit” pożądane seks jest o wiele łatwiejsze niż w monogamicznym Unii do „przywiązywać”, jeśli stosunki poligamicznych.

Jeśli jesteś lojalny partner może być podłączony do inteligencji relacji i tworzenia wspaniałych doświadczeń na płaszczyźnie emocjonalnej i fizycznej. Jeżeli nie można stworzyć specjalne warunki kochania, energia może być uwalniany w sposób twórczy, sporcie lub pracy. Seks może być znaleziony, ale aby ugasić pragnienie uczucia, miłości i zrozumienia, nie jest możliwe bez monogamicznym związku. Poligamiczne i monogamiczne dają nam zupełnie inne możliwości, i odwrotnie. Jeśli nie ma przywiązanie w sercu taki czy inny sposób będzie nieważne, że nadrabia niektóre z pomocą „miłości” dla zwierząt domowych, rodzin cudzych i innych. Ale to jeszcze nie jest taka sama.

My sami dokonywać wyborów. I świadomie. Nasze instynkty nie są wystarczająco silne, aby przyćmić umysł, więc nie wiń naturę. I płacimy cenę za swoje wybory. Na przykład, niektóre kobiety odmawiają z pragnienia posiadania dzieci i zgodzić się komunikować ze złej płci, ale bezpieczniej. Są ludzie, którzy płacą za możliwość spania z różnymi kobietami niestabilności, niepokoju i niepewności.