536 Shares 8360 views

Szybki i intuicyjny wróżby w najbliższej przyszłości na Tarota

Wszyscy chcemy być zrozumiałe, że przygotowane na przyjście dni lub tygodni. Ponieważ wróżby w najbliższej przyszłości na Tarota jest dość popularne. Ale wciąż jest to konieczne, aby móc zinterpretować! Nie tylko kupować akcje. To jest, aby zrozumieć, jak interpretować tajniki jak się rozkładają. Spójrzmy razem.

Co pokład w użyciu?

Zgadywania najbliższej przyszłości na Tarota – nie jest bardzo prosta. Musisz zrozumieć map. A każdy z nich posiada zestaw wartości, nie wspominając o kombinacji. Jeśli nie opanowali umiejętność interpretacji, nie używać cały pakiet. Będzie można mylić, i dał go nawet nie zbliża się do prawdziwego zrozumienia nich. Pytasz co robić? Dowiedz się podstawowy, aby rozpocząć Wielkie Arkana. Z nich zgadywania w najbliższej przyszłości staną się jaśniejsze w Tarota. Następnie podłącz młodszych, aby nauczyć się zrozumieć zawiłości swoich przewidywaniach. Więc mistrzami polecam wszystkim początkującym. Pokład zaledwie siedemdziesiąt osiem kart. Wszystkie z nich nauczyć – to jest dość skomplikowane. Na nich napisano wiele książek. Ponieważ proste klasyfikacje wykonywane okrojoną talię. Do tych obaw i naszego zgadywania. Tarot w najbliższej przyszłości są rozplanowane na dwa sposoby. Porozmawiajmy o każdy osobno.

Karty tarota tarot na najbliższą przyszłość: jedną kartę

Przy tym rozwiązaniu jest to pożądane, aby zacząć rozwijać przewidywania naukę. Po jednym lasso łatwiejsze do zrozumienia. Nie myśl, że nie powiedział wszystko, co Cię interesuje. Każda karta jest różnorodny, informacyjne, obejmujące wszystkie dziedziny życia. Zgadywania najbliższej przyszłości na Tarota zaleca się w stanie spokoju. Jest to ważne, ponieważ talia reaguje silnie na emocje. będziesz martwić się czy martwić – uzyskać wynik, opisując to jest stan, a nie przewidywania. Trzeba zadać pytanie. To jest proste: „Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?”. Teraz przetasować talię (uproszczoną) i wyciągnąć jedną kartę. Postawić przed nim. Zwrócić uwagę na jego orientację w stosunku do ciebie. Przodu i do tyłu pozycja są interpretowane na różne sposoby. I sens przewidywaniami powinny przenikać stopniowo. Na przykład, łuk „Peace”, „Cesarzowa”, „Sun”, „Star” mówić o samopoczucie. Wszystko idzie zgodnie z planem, zaplanowanego do przejścia. „Śmierć” i „Sąd” przewidzieć zmiany. „Wisielca” – awaria „Tower” – to uciążliwe. Kiedy zgadywania wydatków w najbliższej przyszłości na Tarota, kierując się własnymi planami. Mapy mówimy o nich, pokazać perspektywę wydajności.

Tarot wróżby na najbliższą przyszłość: trzy karty

Jest to bardziej wyrafinowane metody. Jest to konieczne w celu uzyskania trzech lasso i położyć przed Nim. Każdy ma swoją własną wartość. a mianowicie:

  1. Przeszłość, charakterystyka okoliczności, które stworzyły sytuację.
  2. Obecny stan rzeczy, które ich dotyczą.
  3. Prawdopodobny wynik.

Interpretować je się z powodu tych warunków. Ważne jest, aby sprawdzić, ile Arcana wywrócone do góry nogami. Jeśli dwa lub wszystkie trzy, wtedy znajdziesz się w trudnej sytuacji. Musimy starać się go zmienić. Wszystko arcane prosto? Dobry znak. Niuanse określić również znaczenie każdej karty. Oczywiście, złe, jeśli spadki w przyszłości negatywne „wieży” lub „wisielca”. Człowiek idzie w złym kierunku, gdzie jego szczęścia.

Jak leczyć wróżby

Wierzcie lub nie kart? Pytanie jest indywidualna. Decydować o sobie. Ale nie bój się z nich. Zgadywania na karty Tarota w najbliższej przyszłości, jak również na każdej innej kwestii, to daje dość poprawne wyniki. Mapy sugerują, jak postępować, co odrzucić, a co wręcz przeciwnie, aby dążyć. Jeśli nauczysz się tej nauki, można uzyskać przewagę nad innymi. Po tym wszystkim, masz okazję zajrzeć głębiej w intencji partnerów i konkurentów, przewidywać problemy, unikać pułapek. Rzecz jest bardzo użyteczny, ale czasochłonne. Każda ręka, nawet na jedną kartę, konieczne jest, aby myśleć, analizować, wracając do niego kilka razy. A także rozwija się mózg i intuicji. Powodzenia!