391 Shares 8644 views

Wyrównanie kart tarota, „Dworzec dla dwojga”

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy w romantycznych związków, lub chcesz wiedzieć, co myśli, czuje swojego partnera, ale boisz się zapytać wprost, czy nie można z jakiegoś innego powodu, można uciec się do pomocy Tarota. Istnieje wielka różnorodność układów dla różnych sytuacjach życiowych. Jednym z najbardziej proste w wykonaniu – wyrównanie „stacji” Tarot dla dwóch, lub jak to nazywa, „7 cards”. Wszystko czego potrzebujesz to talia kart, kameralna atmosfera i chęć poznania prawdy.

Do wróżenia, można używać wszystkich kart lub tylko Wielkie Arkana.

Pierwszą opcją jest ustawienie stacji Tarot dla dwojga

Przetasować karty i przemian wyciągnąć z opakowania 7 kart, słuchać swojej intuicji. Umieść je według powyższego schematu. Oprócz dostosowania relacji miłosnej, system ten może być stosowany do sytuacji pracy wróżby. W zasadzie, można użyć wróżby i zwykłych kart do gry, ale lepiej jest używać kart tarota. „Dworzec dla dwojga” poda dokładniejsze odpowiedzi w tej sprawie.

Pierwsza Karta – significator. Definiuje ona aktualny stan rzeczy, opisuje sytuację i przedstawia możliwy rozwój stosunków.

Trzy karty właściwej liczby mówić o myśli i uczucia partnera.

Trzy pozostawił szereg kart ujawnić swoje własne myśli. Co naprawdę dzieje się w twojej duszy, swoje prawdziwe uczucia.

Dolny rząd – piąta i czwarta karta – to jak wyglądasz w oczach innych, a partnerem w tej chwili. Obecnie istotne dla ciebie nie biorąc pod uwagę to, co mówią na głos.

Środkowy rząd, z wyjątkiem karty significator, powiedz skutki obecnej sytuacji w relacji. Ten możliwy rozwój wydarzeń, ale nie ostateczna prawda.

górny rząd karty pokaże swoje przemyślenia na temat relacji. Karty w prawo – to ty, lewy – Twój partner.

Interpretacja wyrównania

Gdy wszystkie karty są rozplanowane, przystąpić do interpretacji dyspozycji „Station for Two” Tarot.

Patrząc na-significator kartę zidentyfikować problem. Następnie analizować prawej i lewej wiersze, aby zrozumieć, co czujesz do siebie. Dopiero wtedy rozwiązać to z ukrytych motywów i uczuć.

Jeżeli prawy lub lewy pas spadł Cesarzem, Cesarzowa, arcykapłan i Arcykapłana, stanowią one prawdziwych ludzi. Pojawienie się karty przeciwnej płci wskazuje na ścisły związek i tej samej płci symbolizuje zazdrość i strach przed niewiernością.

Druga postać dostosowania

Ten scenariusz nie jest używany siedem kart, a dziesięć. Jeśli chcesz bardziej szczegółowe odpowiedzi na swoje pytanie, to lepiej uciekać się do niego.

Ostrożnie przetasować talię 10 kart i usunąć kolejkę, oczywiście, nie zaglądające. Ułóż je w zależności od wyrównania wzór tarota „stacji przez dwa” poniżej.

pozostawił szereg map scharakteryzować pytającego:

  • Czwarta karta będzie mówić o tobie, to pokaże, w jaki sposób zachowują się w tej sytuacji.
  • Piąta mapa pokazuje prawdziwe uczucia rozmówcy, jego nadziei i obaw związanych z nimi.
  • Szósta karta – uważa się, czego można się spodziewać od swojego partnera.

odpowiednią liczbę kart będą rozmawiać o partnerze:

  • Siódma mapa pokazuje, jak twój partner zachowuje się w tej sytuacji.
  • Ósma karta przedstawia swoje uczucia.
  • Dziewiąta karta – to jest to, co partner myśli o swoim związku, czego chce i oczekuje od nich jako całości.

Pierwsza mapa przedstawia obecną sytuację, co dzieje się z relacji teraz.

Trzecia mapa pokazuje przyszłość. Co się dzieje z przesłuchania.

Druga karta reprezentuje przyszłość dla swojego partnera.

Dziesiąta karta jest ostateczna. Ona będzie odpowiedzieć na główne pytanie: Czy związek, w którym kierunku powinien przenieść się do poprawy sytuacji.

Interpretacja drugim wykonaniu osiowania

W pierwszej kolejności zostaną przeanalizowane z prawej i lewej stronie w pobliżu więc dowiedzieć się o motywy zachowań prawdziwych myśli i uczuć, jak nasze własne i partnera. Może coś ucieka oko – mapy pomogą wyjaśnić sytuację. Następnie przejść do innych pozycjach. Ostateczna karta jest traktowane w taki sam koniec, gdy cały obraz sytuacji. Pomoże to postrzegać sytuację i przedstawić plan działania.

Uciekania się do magicznych rytuałów, zawsze pamiętać, że szczęście jest w Twoich rękach. Niezależnie od prognoz, głównie ufać sobie. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć w celu wyjaśnienia sytuacji poprzez wróżby karty tarota, „Dworzec dla dwojga” będzie najlepszym rozwiązaniem. Powodzenia zgadywania!