313 Shares 3340 views

Rosyjski seria 2015 lista najlepszych

Obecnie telenowela przestał być publiczne, podobnie jak trzeci klasy alternatywa dla kina. Komedia, detektywi, thrillery, dramat i melodramat – widzowie mający żadnych preferencji, znajdzie fascynujący operę mydlaną, badając rosyjskie seriale, 2015. Lista najbardziej godne nowości ubiegłego roku z pewnością pomoże im w tym.


Najlepsze projekty historyczne

Fani oper mydlanych, z których sceny pochodzą z samej historii, będziemy zadowoleni z nowości ubiegłego roku. „Great” – projekt TV zaprezentowała pierwszy kanał, którego nie można lekceważyć, wymieniając różne rosyjskie seriale 2015. Historia Lista zasłużenie otwarciu skupione na życiu najsłynniejszego władcy Imperium Rosyjskiego.

Od pierwszej klatce widać jak reagować odpowiedzialny twórcom procesu fotograficznego. Do filmowania wybranych miejsc, w których były najważniejsze wydarzenia związane z różnych lat w życiu cesarzowej. Miła atmosfera realizowane epoki, które były do zapoznania się z wielu dokumentów historycznych, nawet dziennik, który prowadził sama królowa. Interesujące jest to, że ważność sceny starannie monitorowane przez ekspertów z Ermitażu.

Można polecić i innych rosyjskich historyczny lista serii 2015 jest godny, aby wypełnić projektu telewizyjnego „oddział”, którego akcja rozwija się w Nowogrodzie epoki Księstwa 13. wieku. Książę nakazuje mały oddział, aby znaleźć i przynieść do niego chłopiec Alexander, który będzie nosił nazwę Newskiego w przyszłości.

Rosyjski seria 2015 lista detektywów

oper mydlanych detektyw są szczególnie ekscytujące, kiedy ich historia pochodzi z wydarzeń, które miały miejsce w świecie rzeczywistym. „Pająk” – thriller, że można odwołać się do widzów, którzy są zainteresowani w rosyjskiej serii detektywistycznej 2015. Listę naprawdę powinien zacząć niezwykle miejscowego telenoweli, który stał się kontynuacją opowieści o niepowodzenia Czerkasowej.

W tym czasie, badacz jest zajęty szuka szaleńca, który żeruje na młodych manekiny i wrzuca je zabity niedaleko pomnika Lenina. Równolegle, dwa zuchwały oszust pojąć i przeprowadzić napad Goznak (historia rzeczywiście wydarzyło się w 1977 roku). Czerkasow wykrywa nić łączącą obie zbrodnie. Obraz z atrakcyjnym niespodziewanych zakrętów fabuły, która jest znany rosyjski serial. Lista najlepszych serii w 2015 roku bez niego nie będzie kompletna.

„Ostatni cop” – zabawna komedia historia, centralna postać grana przez utalentowanego Gosha Kutsenko. Jej postać była glina, który spędził dwie dekady w śpiączkę w wyniku urazów. Oczywiście, budząc ludzie nie mogą pomóc, ale uderzył zdarzenia, którzy są już w tym czasie pojawić się w kraju. Niemniej jednak, kapitan chce powrócić do swojej poprzedniej pracy.

"Egzekutor" (2015)

Projekt ten telewizor jest w stanie zaangażować ludzi, którzy lubią straszny rosyjski serial telewizyjny. Lista najlepszego serialu 2014-2015 nie będzie bez historii Antonina Makarowa, którego twórcami były inspirowane przez wydarzenia, które miały miejsce w rzeczywistości. Podczas II wojny światowej służył jako Makarov kata dla niemieckich żołnierzy, którzy przechwyconych terytorium Rosji.

Film rozpoczyna się w 1965 roku, 20 lat po tragicznych wydarzeniach. Policjanci badają sprawę morderstwa, którego ofiarą był zwykły na pierwszy rzut oka, absolwent szkoły w Moskwie. Stopniowo, jeden z agentów zaczyna się wydawać, że jego śmierć jest związana z ciemnej przeszłości Makarova.

"Ojczyzna" (2015)

To thriller psychologiczny stał się prawdziwym przełomem dla kanału telewizyjnego „Rossija 1”. Historia zaczyna się od tajemniczej zniknięcia w 1993 roku dwóch wojskowych zaangażowanych w tajnej operacji. Jeden z uczestników operacji znaleziono 6 lat po pojawieniu się w obozie szkoleniowym. Główne znaleziono oznaki obłędu, wyczerpany fizycznie. Jednocześnie FSC otrzymuje informacje na temat funkcjonariuszy pracujących na grupy terrorystycznej.

Jest on zniknął, a kilka lat później była osoba powiązana z terrorystami? Odpowiedzią na to pytanie są w stanie dostać się do widzów, którzy wolą akcją rosyjski serial telewizyjny. Lista najlepszego serialu 2014-2015 będą mogli uzupełnić thrillerze „Homeland”. Stał się narodowym wersja słynnego projektu telewizji amerykańskiej, wydany kilka lat wcześniej.

"Zdrada" (2015)

Bądź na bieżąco z detektywów i thrillery dramatycznych oper mydlanych. Lista rosyjskiego serialu w 2015 roku skorzystają, jeśli dodać projekt telewizyjny „oszukiwanie” go. Co się dzieje, gdy kobieta utrzymuje romans z trzema mężczyznami w tym samym czasie? Odpowiedź na to pytanie na własnym doświadczeniu widać głównego bohatera ASA.

W Asi ma małżonka, który kocha swoją żonę, ale starannie ukrywa przed nim niektóre z wydarzeń z przeszłości. Ona zdradza go z kolegą i razem z policji drogowej, który niedawno wyciągnął ją z trudnej sytuacji. Będzie tajemnicą życia przygód dziewczyny nagłośnione lub mężczyźni nigdy nie będą wiedzieć o sobie nawzajem?

Teleroman mają długą listę zalet, począwszy od znakomitej obsadzie, a kończąc stout scenariusz.

Co można zobaczyć dramat

Lista najlepszych serii 2015 nie zostanie zakończona bez projektu telewizyjnego „słodkie życie”. Jego bohaterowie – pod warunkiem, że mieszkańcy stolicy, ciesząc wszystkie korzyści, jakie może zaoferować Moskwie, jeśli masz pieniądze. Ale ich życie zostaje wywrócone gdy kapitał pochodzi z Perm dziewczyna Sasha, samotnie wychowującego dziecko. Doskonałe oceny z twórców serii nawet zmuszony do refleksji nad transformacją wielopiętrowych w filmie fabularnym, zapas jego wynik.

Co widzowie, którzy są zainteresowani w filmach wojennych w 2015 (lista)? Rosyjski serial telewizyjny i stanie zaspokoić tę potrzebę. Na przykład, to doskonała okazja, aby pomóc zobaczyć telenoweli „Leningrad-46.” W centrum działań staje Leningrad, odzyskując od przechodzi blokadę. Mieszkańcy nie mogą pozbyć się straszliwych wspomnień z głodu i ataków powietrznych. Przestępczość szerzy, z którym będzie musiał poradzić sobie bohaterów.

„Leningrad-46” – dramat, pokazując publiczności konfrontacja między dwoma bardzo dobrymi ludźmi w innych warunkach mogą zaprzyjaźnić. Oczywiście nieuniknione krwawy finał tej historii.

"Metoda" (2015)

„Metoda” – opera mydlana, który jest trudny do pominięcia, przypominając wszystkim udanej serii na jeden kanał (2015 lista). Rosyjski teleroman często nie fascynuje tak bardzo od jakości scenariusza, ile utalentowani aktorzy. Seria „Metoda” jest w stanie pochwalić się tym, i drugiego. Główną rolę w thrillerze przejął Konstantin Habensky.

Aktor Bohater jest jednym z najlepszych rosyjskich badaczy. Na swoim koncie wiele zabójcy złapany, w poszukiwaniu którego praktykuje swoją technikę znaku towarowego. Dziewczynka jest absolwentem szkoły prawniczej, marzy o zostaniu dochodzenie gwiazda intern. Oczywiście, jest to spełnienie marzeń, ale im więcej czasu absolwent spędza czas z głową, tym bardziej niebezpieczny wydaje się do niej.

"Zainteresowane" (2015)

Możliwość powodować strach wśród publiczności – nie tylko jakości, które mają najlepsze rosyjskie seriale w 2015 roku. Lista zeszłorocznych komiczne historie, które pozwalają na relaks i dobry śmiech, nie byłaby kompletna bez teleroman „troski”. Ta praca była pomysłem „Comedy Club”.

Główny bohater – prowincjonalny dziennikarz, który staje się zbyt blisko jego rodzinnego miasta. Prowadzi starą szaloną cel – aby przenieść się do stolicy, która ma nadzieję przywodzą na myśl własne umiejętności. Oczywiście, nikt nie chce, aby zapewnić asertywnej prowincjonalnego pracy dziewczyny. Jeden po drugim, ona cierpi niepowodzeń w życiu osobistym. To oszczędza dziennikarz jest nieodwzajemniona miłość, zainspirowało ją napisać bestseller.

Najlepszy dramat o sporcie

W świecie sportu jest bezwzględny i surowy, nie dziwi fakt, że wydarzenia zachodzące w nim często inspiruje filmowców, którzy strzelają piękne zdjęcia. Lista rosyjskiego serialu 2014-2015, które są warte zobaczenia, w tym telenoweli „junior”.

W środku jest hokeju na lodzie, który nakazał droga do członków wyższej ligi. Jednak wszystkie przystanki, aby wyglądać tak smutny, kiedy gracze mają nowego trenera. Profesjonalny rozumie, że porażki zespołu związane z brakiem jedności w nim. Ale jego „ekstremalne środki”, którego celem jest zjednoczenie graczy powodować niektóre z nich niezadowolenie.

Lista rosyjskiego serialu 2014-2015, ekscytująca historia sportu było prawdą. Jest to jedyny w Rosji film o szkic życiu drużyny hokejowej młodzieży.

"Forbidden Love" (2015)

„Forbidden Love” – fascynująca historia, która opowiada o trudnym życiu dwóch par. Ten dramat zachwyci tych, którzy lubią „wiejskich” rosyjskiej serii. Lista najlepszych serii 2015, w której akcja rozgrywa się w wiosce, zasłużenie otwiera historię dwóch przyjaciół, którzy wydają się być szczęśliwy wokół jej życia rodzinnego. Ale w rzeczywistości tak nie jest.

Larisa – kobieta, kilka lat temu udało się zabrać mężczyznę z przyjacielem, za pomocą czarnej magii. Jej mąż nigdy nie był w stanie zapomnieć koniec Oksana, która poślubiła długo i już czeka na żądany dziecka. Mąż Oksana z kolei podejrzewa, że jego żona jest w ciąży nie od niego, pomógł rozprzestrzeniać skandale sąsiadów.

Historie z życia czarnych marketeers

Widzowie czekają na telenowelach przemyślany, ekscytujące działania, należy koniecznie ocenić serii na jeden kanał (2015 lista). Rosyjski melodramat, który pokazuje, że często poświęcone zdarzeń kryminalnych. Nie jest wyjątkiem i „fartsa”. Projekt TV pozwala cofnąć się w latach 60., stały się eksploracja przestrzeni czasu i odkrycie nowych perspektyw.

Fartsovka – sposób na zarabianie pieniędzy, które rozkwitły w tym okresie. Jest zaangażowany młodych, przedsiębiorczych i niepokornego ludzi. Mianowicie te wniesione przed bohaterami publiczne „fartsa”, który może śmiało sprawić listę rosyjskiego serialu w 2015 roku wart oglądania. Jak długo będzie posiadać swoją działalność cień?

„Mój mąż gospodyni” (2015)

Publiczność z jednego z najbardziej popularnych kanałów w Rosji w ubiegłym roku, trudno znaleźć powód do reklamacji, biorąc pod uwagę szeroki zakres jasnych nowości. Więc co należy wybrać serię NTV 2015 (lista)? Rosyjskie komedie jak „Mąż na telefon” zawsze będzie sukcesem. Ten projekt zasługuje na oglądanie TV z powodu konstelacji już popularnych aktorów, w tym Marjanov, Shukshin, Volkova.

Co by się stało, gdyby w średnim wieku, ale bardzo atrakcyjna kobieta odkrywa na balkonie prawie nagi hydraulika, przed odwiedzenie sąsiada na górze? W szczególności, jeśli w tym momencie w jej drzwi puka męża, który przyszedł, aby przywrócić stosunki Po krótkiej sprzeczce, które wystąpiły ze względu na jego związek z inną kobietą? Odpowiedzi na te pytania będą otwarte dla każdego, kto obejmować teleroman „Człowiek na wezwanie” – przyjemną rozrywką i godziny śmiechu gwarantowane.

Co jeszcze zobaczyć

Istnieją inne ekscytujące seria NTV 2015. List, rosyjska komedia zawierającym koniecznie zawierać „Życie dopiero się zaczyna.” Soap opera bohaterami są dzisiejsi młodzi ludzie, którzy popełniają zwykły na pierwszy rzut oka rzeczy. Widzowie będą mogli wraz z bohaterami pamiętać proste przyjemności, płakać nad ziemskie cierpienia, i znalezienie rozwiązania, które pomogą uporać się ze złożonymi problemami. Szczęśliwe zakończenie, podsumowując piękną historię, należy przyjść.

Więc szukać najlepszą nową serię 2015 (rosyjski). Lista, oczywiście, może być wzbogacony i inne fascynujące obrazy, po przeanalizowaniu pierwszy kanał z propozycji „Rosja”, NTV.