696 Shares 5680 views

Jak stoi na CTC – najlepszej rozrywki rosyjskiego kanału telewizyjnego?

Dzisiejsi młodzi widzowie mają wyjaśnić, jak rozszyfrować TNT i STS, NTV i MTV. Pół wieku temu w Rosji, nadawane we wszystkich trzech programów. Dziś kanały telewizyjne w kraju ponad sto, i oferują taki bogaty i sprzeczne szereg programów i filmów o tym, co wcześniej nie mógł nawet marzyć. A jeśli twórcy TNT kanału ( „Your New Telewizji”) jest często oskarżany o niemoralności i autorów NTV (nie odczytano) został skrytykowany za promowanie subkultury przestępczej, sieć telewizji CTC pokazać krytykom, ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic. Na pytanie, jak STS stoi, może to być odpowiedział: „Współczesny, tendencji snogsshibatelgnoe”. Ale to nie jest przypadek.

Te trzy złote litery błyszczeć na ekranach naszych telewizorów przez prawie 17 lat. A nawet jeśli nie jesteś fanem tego kanału – nie-nie i będzie rzut oka wstecz, chcąc zobaczyć coś prosto z cyny i interesująca. kanał CTC udaje się zapewnić jakość odbiorców rekreacyjne o różnym statusie, edukację, smak i poczucie humoru. Jego plakat przepełnione rozrywkowych filmów i programów, wśród których znajduje się miejsce i programy edukacyjne.

Jak stoi na CTC? Jest to skrót od pełnej nazwy „Network stacji telewizyjnych.” Sieć ta współpracuje z regionalnych stacji telewizyjnych w ponad tysiąca miejsc w Federacji Rosyjskiej.

ojcowizna

W roku wystąpienia (1996) na pytanie, jak STS stoi, można powiedzieć, „stacje telewizyjne Sodruzhestvo”. Składał się on z 8 kanałów regionalnych, które obejmowały Petersburg „szósty kanał” i Moskwie AMTV i transmisje tylko 9 godzin dziennie. Dyrektor generalny stowarzyszenia był Sergey Skvortsov. Wraz z pojawieniem się na stanowisko Aleksandra Rodnyanskogo (2002) zmieniono koncepcję nadawania, kanał znacznie wzrosło zainteresowanie publiczności. W 2008 godu CTC czele Wiaczesław Murugov działa największe przeboje takie jak „nadawane Kadetstvo”, „6 klatek”, „Córka ojca”, „Voroniny”, „kuchnia”, i inne.

wiadomość

Pisarz jest nie tyle kanał jest zadeklarowana jako trybun. STS ich treść, jak mówi, jesteśmy z polityką i nie używać eteru promowanie kilka pomysłów. Ten kanał „dzień i dobry nastrój”, który daje możliwość relaksu, Zanurz się w fantastycznym świecie snów. Proponujemy, aby przejść przez niewiarygodnych wydarzeń w życiu człowieka, ale staje się rzeczywistością. Czy twórcy sieci nadawczych i pewna ironia widmo, w którym wizja świata jest załamane w specjalnym żartuje Anecdotally-ray. Oczywiście, to wszystko tworzy niepowtarzalny jednoczęściowy obraz, który promuje kanał wysokich liczbach rankingowych. Dziś jest jednym z pięciu najbardziej popularnych w Rosji i raporcie, że w ciągu roku jej powstania, jego widownia wzrosła do stu milionów widzów. Podczas istnienia kanału otrzymał 35 statuetek Taffy (krajowych nagród TV do najwyższych osiągnięć w dziedzinie osobowości TV).

Co będzie jutro?

Udany projekt handlowy firmy „CTC Mediów” (spółka zależna od mediów szwedzki Modern Times Group Holding) jest optymistą co do przyszłości. Publiczność, która jest zorientowana na kanał – od 10 do 45 lat (młodzieżowych i rodzinnych) – najbardziej atrakcyjne pod względem zasobów reklamowych. Dziś STS błyskotliwe konkuruje z głównych kanałów federalnych, a możliwe jest, że jutro on dał się poznać jako jeden z głównych projektów medialnych, tworząc nowy, pełen pozytywnej, spojrzeć na nasze życie.