655 Shares 3690 views

Życie za kulisami: Eric z „House 2”

W dwadzieścia pięć lat Eric Kishev na „Dom-2” stosuje się jako uczestnik. Choć niewiele osób wiedziało wtedy zaledwie kilka miesięcy temu, była facetem. Odlew Eric powiedział mi, że tylko spotkał się z odważnych mężczyzn.


Show "Dom-2"

Kiedy Eric pierwszy przyszedł na koncert, chłopcy stanęli przed wyborem: albo Kishev lub Camilla.

Przybycie Erica na „Dom-2” był niezapomniany. Chciała przynieść że transwestyci – to ci sami ludzie, jak wszyscy inni. Jej historia została pozytywnie oglądane, ale raczej emocjonalnie. Oczywiście były wiodącymi pewne wątpliwości, czy uczestnik show tam znaleźć drugą połowę puszki. Jednak postanowili zostawić w sprawie transferu Erica, ujawnił również, że sympatyzuje z Anton Potapovich.

Chłopięcy taktowne podejście do Kishev, nawet wyrazili komplementy na temat jej kobiecości. Wentylator z pierwszego członu jest byłym Airborne-Schnick Sasha Gobozov, następnego dnia otrzymał ofertę ugody w domu. Ale para żyła tam długo, jak Eric z „Dom-2” sobie sprawę, że nie czuje współczucie dla faceta. Kobieta była w stanie oczarować przybysz Vladimir Khurs, tworząc parę, ruszyli razem w VIP-house.

Wkrótce Eric i Wowa opuścił show, aby zanurzyć się w prawdziwym życiu. Uczestnik wrócił dopiero pod koniec kwietnia 2010 roku wyłącznie w celu zmienić oblicze Wacława Vengrzhanovskogo. I że była w stanie, ponieważ obraz Wacława został przekształcony na lepsze.

przeszłość

Najnowsze relacje Erica z Loshey Avdeevym trwała rok. To była ogromna pasja. Zerwałam kilka tylko dlatego Alex poszedł do więzienia. Kishev bolesne rozdzielenie znosił, była w depresji.

Znajomość Lesha

Alexei Eryka „Dom-2” Spotkałem się przez długi czas. Uczynić swoją witrynę, Awdiejew wziął wywiad dziewczynki. Wkrótce zaczęli żyć razem. Relacje te zostały wybuchowy, szalony, ale jasne i kolorowe. Kiedy znowu pokłócili, Lesch wziął dużą ilość alkoholu i popełnił przestępstwo. Potem rozpadł się przez miesiąc, a następnie powrócił Awdiejew. Po żyjących razem od dwóch szczęśliwych miesięcy, że podjął właściwą decyzję: Alex musi zrezygnować policję. Następnie Kishev ukochanej poszedł do więzienia.

Teraz Eric z „Dom-2” czeka na swojego Loshu jak sny o rękę.

rodzice

Eric dorastał w dobrze wychowany rodziny. Ma dwie siostry. Reakcja rodziców na zmianę podłogi jest odpowiedni. Zabrali wiadomości spokojnie, bo zawsze mieliśmy dobre relacje ze swoimi dziećmi. Po ostatniej operacji, ale także nadal komunikować się i wierzę, że to jest natura popełnił błąd podczas obleczona ciało córka dusza chłopca.

nowy wizerunek

Niedawno w jednym z portali społecznościowych zdjęcie okazało się, że Eric opublikował na swojej stronie, gdzie pojawia się obrazek z blondynka z krótkimi włosami. Kishev zawsze eksperymentuje z ich wizerunku, począwszy od zmiany płci. Wcześniej Eric był mężczyzna z kobietą duszy. Tu i teraz zdecydowała się zmienić. Oczywiście, wiele osób uważa, że zdjęcie dziewczyny w peruce, a wkrótce pojawią się nowe zdjęcia, które będą lepiej rozważyć swój wizerunek.

współczesne życie

Teraz Eric z „Dom-2” jest tancerzem, ona wykonuje w klubach, jedzie na wycieczkę. Ale nowoczesna partia nie uczestniczyć, ponieważ preferuje ciszę. Dziewczynka niedawno ukończył kursy stylista. Ona chce odwiedzić Indie i Amerykę. Ona sama uważa, dobry i czuły. Kocha zwierzęta, szczególnie koty i chce poślubić kogoś bliskiego.

Dzisiaj, Eric z „Dom-2” znany wielu z powodu projektu. Niektóre sympatyzować z nią, niektórzy skazani, ale Kishev ma dużo przyjaciół, dobrą pracę, plany na przyszłość. I patrząc na ten kruchej dziewczyny, chcę wierzyć, że będzie ona sukces!