281 Shares 7279 views

Jak pary twarz w domu? Maska na parze

zabiegi parowe od dłuższego czasu stosuje się w leczeniu różnych chorób i rehabilitacji. Popularne skóra parze i kosmetologii. Jak pary twarz w domu, i czy to jest przydatne?


Zastosowanie pary

Najczęściej parze jest procedura przygotowawcza. Przy łagodnym wystawieniu na działanie wysokich temperatur ujawniono porów skóry. Po tym, że są one łatwe do czyszczenia z zanieczyszczeń. Jest również przydatny do stosowania substancji czynnych Aktorstwo – kremy i maski. Jak pary twarz w domu, tak aby nie zaszkodzić skórze? To bardzo proste – należy kierować się stanu zdrowia. Jeśli oparzenia skóry – oddalać się nieco dalej w zbiorniku z wodą lub procedurę zatrzymania. Ważne jest, aby szanować i czas ekspozycji niż skóry tłustej, tym dłużej można utrzymać osobę na promie. Do suchego wystarczająco dziesięć minut dla wszystkich innych – piętnaście albo dwadzieścia. Podobnie obliczana a odstępy pomiędzy sesji. Sucha skóra jest wystarczająco 3-4 razy w miesiącu, na tłustej, normalnej i mieszanej parze ze skórą może być przeprowadzane raz lub dwa razy w tygodniu.

Aromaterapia w zabiegach kosmetycznych

Parzona maska byłaby bardziej przyjemna, jeśli nie używać czystej wody, a wywar z ziół. Kiedy nie ma nic pod ręką, procedura nie powinna być opóźniona, możliwe jest, aby rozgrzać skórę i gotować pre-czysty płyn bez dodatków. Niektóre gospodynie w zaufaniu powiedzieć, że w ogóle wolą pary oblicze nad garnek z gotowanymi ziemniakami lub innych warzyw. Ale jeśli podejść do problemu w sposób odpowiedzialny piękno, lepiej wywar z ziół i olejków eterycznych nie mają nic. Na suchej skórze, korzystne wapna, krwawnika, piołunu, rozmaryn, róża, winorośl. Jeśli skóra jest tłusta, spróbuj miętowy, cytryna, skrzyp, tymianek lub rumianku. Dla skóry normalnej, można używać żadnych roślin, ale są uważane za najbardziej użyteczne pokrzywa, rozmaryn, szałwia, lawenda i róża. Używać suszone zioła lub olejek z rośliny lub wprowadzać do mieszaniny w dowolnych proporcjach.

Jak pary twarz w domu: tradycyjną wersję

Trzeba będzie garnek średniej wielkości oraz duży gruby ręcznik. Wybrany pojemność Napełnić wodą, dodawanie suchego trawy lub więcej podstawników wybranych z kropli oleju. Po tym, stawiamy na ogniu i doprowadzić do wrzenia. Pre-wyposażyć miejsce na procedury. Musisz pobyt był jak najbardziej komfortowy, tak że twarz może być nachylona w odległości 20 cm od garnka. Zbierz sucha czystą ściereczką. Przed zabiegiem należy usunąć skórę z makijażu i zanieczyszczeń, można użyć specjalnych narzędzi lub po prostu dobrze się umyć. Gdy płyn dochodzi do wrzenia w garnku, trzymać go na średnim ogniu przez kilka minut, a następnie umieścić w wybranym miejscu i rozpocząć procedurę. Pochylać się nad parą i przykryć ręcznikiem, włosy powinny być zbierane. Pot moczyć przez serwetek w trakcie postępowania i po.

Parze z tkaniną

Ta wersja procedury nie jest bardzo wygodne, aby przeprowadzić samodzielnie. Lepiej jest poprosić kogoś o pomoc. Jest to konieczne do wytworzenia ciepła i sterylnego bulionu tkanki od stu procent bawełny. wymagane mokra pielucha, wycisnąć i nałożyć na twarz. Przechowywać do ostygnięcia, a następnie powtórzyć trzy lub cztery razy. Leżeć wygodnie w trakcie postępowania, a tkanki zmienić można zaufać komuś z domu. Pamiętaj, że uniwersalna odpowiedź na pytanie: „Jak pary twarz” – nie. W skardze tej wersji procedury jest zupełnie analogiczny do poprzedniego, i tylko Ty możesz zdecydować, w jaki sposób działają na skórę.

Nowoczesne kosmetyki i receptury babci

Nie zawsze jest to możliwe do przeprowadzenia postępowania, nawet jeśli wiesz, jak do pary twarz w domu prawidłowo. Ekspresowe rozwiązaniem byłoby specjalną maskę ocieplenie. Kompozycje tego typu łatwo jest kupić w każdej nowoczesnej sklepie kosmetycznym, można także skorzystać z popularnych przepisów. Znakomite wyniki uzyskuje się na podstawie receptury Hercules płatków i sody. Do tej mieszaniny tych składników w stosunku 2: 1, a pokrywa z gorącą wodą lub mlekiem. Chłodzi się do przyjemnej temperatury ciepłej skład spreadu na skórze i przytrzymać około 25 minut. Jeżeli nie jesteś uczulony na miód, spróbuj poniższego przepisu. Jeden surowe żółtko, weź jeden i pół łyżeczki miodu. Trzepaczka mieszaniny, dokładnie mieszając, trochę rozgrzać i zastosować się do skóry. Zmyj po 15 minutach. Ta maska parze nadaje się również dla wrażliwych na sucho lub na skórę.

Alternatywy parze sztuczek domowych

Istnieją specjalne urządzenia do kosmetycznej skóry parze. Na urządzeniu przypominają one inhalatory medyczne. Na dnie zbiornika wody jest płynnie przechodzącą dużą lejka w celu umożliwienia bezpośredniego pary wodnej na powierzchni. Koszt takiego urządzenia nie jest zbyt wysoka, ma sens kupić, jeśli często parze. Przeprowadzenie tej procedury w salonie kosmetycznym, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Klient w tym przypadku polega na kanapie lub w wygodnym fotelu, a sam proces jest w całości prowadzony przez mistrza. Jeśli nie wiesz, jak pary twarzy w domu, uzyskać przydatne zwyczaj, aby przejść do kąpieli. Garnitur i sauna i łaźnia turecka. Najważniejszą rzeczą – wziąć prysznic przed wizyty w łaźni parowej, a zaraz po tym przejść do pielęgnacji skóry. Popularnym pytanie: „Czy to możliwe, do pary twarzy, jeśli nie jest trądzik i zaskórniki?” Możesz, ale nie powinien być aktywny stan zapalny i rany. Postępowanie prowadzi się korzystnie w odpowiednim ogólnego stanu zdrowia. Jeśli czujesz się bardzo zmęczony i sfrustrowany, położyć na twarz do jutra. Ważne jest również, aby zrozumieć, że samo w sobie jest poważnym parze efekt terapeutyczny nie. Zwiększa narażenie skóry prowadzone po ogrzewaniu górnych warstw naskórka. Niektóre manipulacja bez przerób pary twarzy lepiej nie wydawać. Najbardziej uderzającym przykładem – głęboki skórki lub czyszczenia skóry, jeśli pory są zamknięte, usunąć je całkowicie nadal nie będzie działać. Przed rasparivaniem dbać o czystość rąk, należy przemyć je dokładnie i wykorzystanie zdolności antyseptycznym.