91 Shares 3978 views

Łaźnia parowa do domu – godny alternatywą dla kosmetyczki

Piękne i czyste skóry twarzy – karta z każdego szanującego damy. Połysk, rozszerzone pory i czarne kropki – nie cała lista wad, które walczą na co dzień kobiety w różnym wieku. Nowoczesna kosmetologia oferuje skuteczny sposób, aby pozbyć się problemów skórnych – głębokie oczyszczanie twarzy. Ta kosztowna procedura z obszernej listy przeciwwskazań mieć bezpieczne i niedrogie alternatywy – łaźnię parową w domu.


wskazania

Procedura jest odpowiednia chcąc oczyścić i odświeżyć skórę. Łaźnia parowa jest wskazany do następujących problemów:

  • Nieprawidłowości w gruczoły łojowe.
  • Formacja obfity wyprysków, zaskórników.
  • Naruszenie mikrokrążenia krwi w naczyniach włosowatych.
  • Zażółcenie skóry.
  • Częste stosowanie kosmetyków dekoracyjnych.

Łaźnia parowa jest przeciwwskazany u tych, którzy cierpią z powodu astmy i nadciśnienia. Ostrożnie należy przeprowadzić procedurę w wysypki związanej z egzema lub łuszczyca, położonej w pobliżu sieci kapilarnej z powierzchni skóry.

Preparat do oddzielenia

Oczyszczanie twarzy w domu zaczyna się od określenia jego typu. Największe zapotrzebowanie na parze doświadcza skórę skłonny zawartości tłuszczu. Czas trwania leczenia tego typu powinny być maksymalnie 25 minut. Dla skóry mieszanej wystarczającą 15 – 20 minut. W normalnym typu ze znikomym trądziku parze powinna trwać około 10 minut. Na sucho czasu leczenia skóry, nie powinny przekraczać 5 minut. Jeśli nie ma żadnych problemów z wysypki, oczyszczająca parowy lepiej odłożyć.

Na łaźni wodnej należy przygotować:

– ręczniki;

– zioła lecznicze;

– olejki aromatyczne;

– napary ziołowe.

Ważnym elementem procedury jest najbardziej łaźni parowej. Można go kupić w aptece sieciowej dedykowane urządzenia lub ich wykorzystanie głębokiej metalowe lub szklane, gdzie gorąca woda przelewa. Zasadnicza różnica między sposobów organizacji jest brak pary, ale gdy są używane automatyczne urządzenie nie może zostać dodany do ziół wody i olejów – prowadzi to do uszkodzenia sprzętu. Koszt tego urządzenia wynosi od 1000 do 3000 rubli, co każdy może sobie pozwolić. Zastosowanie konwencjonalnych głębokim zbiorniku pozwala nie tylko do rozszerzenia porów i przy pomocy naparów ziołowych i przyspieszają gojenie drobnych ran i zaczerwienienia ale również zaoszczędzić przyzwoitą kwotę.

regulamin

Dla zabezpieczenia pojemnika z ciepłą wodą należy ustawić na płaskiej, suchej powierzchni, aby zapobiec przewróceniu i spalanie. Mieszaninę ziołowe należy przygotować wcześniej. W aptece można kupić szałwia, celandine, nagietek, rumianek lub banana. Aby być najbardziej skuteczne zioła trzeba zmielić w moździerzu lub drewnianej miski. Dokładne proporcje nie muszą spełniać. Ważne jest, aby oczyścić mieszankę ziół na łodygi roślin, pozostawiając pąki i liście.

Gdy mieszanina jest gotowa, należy go umieścić w głębokim pojemniku, okładka z wrzącą wodą i dodać kilka kropli olejków eterycznych, takich jak eukaliptus.

Ilość wody nie powinna być większa niż jeden litr. Parowa niebezpieczne dla śluzówki oczu, a więc oddzielenie cały okres powinny być zamknięte. Powierzchnia powinna wynosić co najmniej 20 – 25 cm od zbiornika pary i głowicy – posiada ręcznikiem. Głębokie oczyszczanie skóry najlepiej jest wykonać na jeden dzień, aby być w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu na parze i usuwania zaskórników.

Przepisy na głębokie oczyszczanie

W normalny typ skóry parowa do twarzy nie powinny towarzyszyć stosowania masek i zarośla, można zastosować cienką warstwę kremu na dzień i odżywcze nie wychodzić z domu przez co najmniej 2 – 3 godzin.

Połączenie i tłusta traktuje peelingu domowym: sen zmielonej kawy miesza się w stosunku 1: 1, z gęsty krem nakłada się na obszarach zagrożonych masowania ruchów. Nadaje się tu i mieszaninę rozdrobnionych płatków owsianych i miodu, które dalej nasycać Uszkodzone witrynom użyteczne substancje, zarośla tylko po nałożeniu muszą być odporne na około godzinę. Do nawilżania zalecanej angażować w kurzego zarośla.

Na suchy skórę odpowiednie pomarańczowego maski. Przy obliczaniu stosunku 1: 1 naturalnym soku pomarańczowym miesza się ze śmietaną, stosowany do twarzy i odstawić na 20 minut.

Czy to jest niebezpieczne dla oczyszczenia domowymi?

Oczyszczania skóry w domu to przydatny i bezpieczny tylko wtedy, gdy wszystkie zalecenia. Ważne jest, aby określić typ skóry i wybrać odpowiednią strukturę maskę lub peeling. Podczas zabiegów w salonie do głębokiego oczyszczania kosmetyczki usuwa większość warstwy skóry, niż byłoby to w domu, co powoduje, że skóra odklejanie się przez długi czas, zaczerwienienie nie iść długo, że stwarza dyskomfort.

Bez skrupułów kosmetyczki zaleci cotygodniowe czyszczenie i parowanie z powierzchni, która nie jest najlepszy sposób wpływa na stan skóry. Średnia częstotliwość głębokiego czyszczenia – 1 raz w miesiącu.

Warunki salon piękności Wszystkie składniki charakteru chemicznego wytwarzania, może przyczynić się do reakcji alergicznych. W domu, łaźnia parowa z naturalnych składników, aby odświeżyć twarz, a skóra staje się gładka, bez wyprysków, zaskórników i tłustej połysk.