377 Shares 8469 views

Przeciw starzeniu się zabiegi na twarz

Anti-aging zabiegi kosmetyczne są zbawieniem dla wielu kobiet, zwłaszcza dla tych, którzy są trzydzieści lat. Skóra może mieć wpływ wiele różnych czynników. Życie w wielkim mieście, ochrony środowiska, a szczególnie stały stres odczuwalne. Obecnie istnieje wiele technologii, które pomogą kobietom zatrzymać młodych i piękne.

Anti-aging twarzy leczenia może pomóc pozbyć się zmarszczek i dokonać niezniszczalne piękno twarzy. nie powinien stanąć przed lustrem i patrząc na siebie przez kilka godzin, podczas gdy lamentując gorzko. Należy odnieść się do specjalistów w tej dziedzinie.

Jednym z najczęstszych zabiegów jest mezoterapia. Zgodnie z tą procedurą, skóra jest podawany lek leczenia lub specjalny koktajl. Działanie odbywa się za pomocą cienkiej igły, gdy leki są podawane w małych dawkach i małej głębokości. Zastrzyki produkować bezpośrednio do obszarów problemowych. Dzięki tej metodzie możliwe jest usunięcie takich problemów jak worków pod oczami, podwójnego podbródka, zmarszczki i tak zwanych „gwiazd”, a procedura ta przyczynia się do poprawy cery. Zazwyczaj takie procedury dla jednego przebiegu powinna odbyć kilkanaście. Wtedy można się ograniczać do jednej sesji miesięcznie. Efekt będzie długa i oszałamiające.

Nauka i idzie dalej i opracowali metodę, która nie używa igieł oraz specjalnych urządzeń.

Nie zaleca się stosowania mezoterapii podczas menstruacji i jeśli pacjent ma kamica żółciowa.

Inną popularną metodą – odmłodzenie. Trzeba wiedzieć, że procedura ta jest bardzo bolesna. Przed zaleca się stosować na żel chłodzący skórę. Również należy nosić specjalne okulary, które chronią oczy przed jasnych błysków. Procedura jest bardzo wydajny, dopiero po kilku błyski światła znikają wady, takie jak trądzik, wysypka, piegi. Ale co najważniejsze – efektem anti-aging. Przed naszymi oczami zmarszczki znikają, a skóra wygląda bardziej stonowana. Zwykle zajmuje to około siedem procedur. Mają do czynienia z przerwami od kilku tygodni.

Prawie wszystkie anty-aging zabiegi na twarz przeznaczone dla kobiet w wieku dorosłym. Ale nie jest to metoda jak mikrodermabrazja – rodzaj peelingu, który może być stosowany do skóry młodej. Po takim szlifowanie nie byłoby źle, aby zrobić maskę, aby trwale rozwiązać ten efekt. Można przejść długą cyklu leczenia, a można to zrobić tylko jedno, na przykład, przed wizytą w wielkim wydarzeniu. Zwłaszcza ta metoda jest odpowiednia dla tych osób, które mają skórę tłustą.

Dla kobiet, trochę starszy istnieją metody odmładzania twarzy zwanego biorevitalization. feedback metoda stosowana w tym przypadku jest taka sama jak w mezoterapii. Ale czy to wystarczy i kilka zabiegów. Pod skórę zazwyczaj są podawane kwas hialuronowy, który ma kilka niezwykłych właściwościach. Jest w stanie uczynić skórę bardzo gładka, nawilżona, nadać jej ton, elastyczność. Wynik jest pokazany natychmiast.

Procedura Thermage jest efekt na skórze za pomocą fal radiowych. Po Thermage bez powikłań, że skóra staje się elastyczna i zmarszczki znikają.

Anti-aging zabiegi na twarz, szczególnie cały przebieg leczenia najlepiej jest wykonywać w okresie zimowym. Fakt, że wszystkie te techniki znacznie wpływa na komórki, które je wywołują, aby być na bieżąco. Dlatego zaleca się, aby unikać ekspozycji skóry na światło słoneczne, tak, że mogą pojawić się „gwiazdy”, plam i innych niepożądanych wad.

Wszystkie zabiegi anty-aging może mieć przeciwwskazań, dlatego przed ich zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.