482 Shares 8407 views

Interpretacja i znaczenie Tarot Troika Różdżki

Pręty w wróżbiarstwie tradycyjnie odpowiedzialne za moc i ambicje, opisują możliwości i perspektywy, które otwierają się osobie w różnych sferach życia. Są wygodne, gdy potrzebujesz odpowiedzi na konkretne pytanie. Oczywiście każda karta ma swoje własne znaczenie. Tarot Troika Różdżek – co obiecuje? Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w tym artykule.

Tarot Trzech Różdżek: informacje ogólne

Więc co jest znane na mapie? Aby zrozumieć znaczenie tarota różdżek, należy dokładnie rozważyć obraz przedstawiony na rysunku. Możesz zobaczyć człowieka stojącego samotnie na wysokim wzgórzu. Spojrzenie człowieka skierowane jest ku morzu, które rozciąga się na horyzoncie, a pozycja mówi o ufności. W sąsiedztwie znajdują się trzy różdżki, z których jedno trzyma osobę mocno. Udało się im wzrosnąć do ziemi, strzelać.

Jak rysunek pomaga zrozumieć znaczenie tarota różdżek? Mapa informuje, że łatwo można znaleźć rozwiązanie istniejących problemów. Od mężczyzny wymaga się tylko pozostania chłodnym, nie poddawanym uczuciom, a nie popełniania aktów wysypki.

Bezpośrednie stanowisko

Jaka jest bezpośrednia pozycja karty Tarota z różdżki? Znaczenie tego wizerunku jest istotną energią, którą człowiek może łatwo aktywować w sobie, jeśli okaże inicjatywę i pewność siebie. Karta ma dwa ważne symbole na raz. Przede wszystkim jest to wędrowiec, za którym jest długa i trudna droga, którą w rezultacie udało się wspiąć na szczyt. Jest też mędrcem, który osiągnął wysokość, z jaką ujawnił tajne znaczenie wszechświata.

Bezpośrednie położenie mapy informuje, że wszystko, co dzieje się z człowiekiem, planowane jest dla niego przez los, wobec którego nie należy się buntować w celu uniknięcia konsekwencji. Przeszkody, które pojawiają się na jego drodze, można łatwo wyeliminować poprzez pokazanie dyplomacji i staranne rozważenie każdego z jego działań.

Co to jest Troika Zhezlov (Taro) ostrzeżenie o tym w połączeniu z innymi kartami? Wartość układu, w którym znajduje się cesarz, implikuje szybkie otrzymanie niezbędnych informacji. W połączeniu z kołem Fortuny trofeum różdżek zapewnia, że planowany projekt wkrótce się poruszy lub już przemieścił z martwego centrum.

Pozycja odwrócona

Co ostrzega różdżkę Różdżki Czarodziejów odwróconych (Tarot)? Wartość mapy w tym przypadku świadczy o nadmiernym pośpiechu, co manifestuje osobę, która chce znać jego przyszłość. Nierozsądne działania i działania mogą prowadzić do tego, że nie będzie w stanie osiągnąć pożądanego celu, nie zauważą wyjątkowych możliwości, które los mu daje. Po otrzymaniu takiego wyniku trzeba zatrzymać się i myśleć.

Poza tym trojka różdżek może ostrzegać o upartości i arogancji, która stała się przeszkodą w relacji człowieka ze światem wokół niego. W takim przypadku potrzebna jest długa praca nad sobą.

Interesujące i kombinacje, w których występuje odwrotna trójka różdżek. Na przykład w parze z Pustelnią, mapa wskazuje, że osoba odgadująca może pozostać zupełnie sama. Stosunki z przyjaciółmi zepsują się z powodu uporu człowieka, jego niechęci do kompromisu. Ponadto, jego paskudny charakter zniechęca potencjalnych partnerów, sojusz, z którymi może stać się zyskiem. W połączeniu z wieżą, mapa odwrócona wskazuje nieprawidłowo wybraną drogę, w wyniku której mogą wystąpić fatalne uszkodzenia i straty w różnych sferach życia.

Kariera, biznes: pozycja bezpośrednia

Jaka jest wartość Tarota Różdżek pod względem kariery, biznesu? Jeśli karta ma bezpośrednią pozycję, taki znak powinien w większości przypadków być uważany za rodzaj. Nie można wątpić, że dana osoba nigdy nie pozwala na łamanie prawa, prowadzi działalność w dobrej wierze.

Ponadto należy założyć, że zgadujący człowiek nie mylił się w wyborze przyczyny swojego życia, dostaje tylko przyjemność z pracy, która nie zniknie w przyszłości. Wreszcie karta może wskazywać, że sprawa jest pomyślnie zakończona, postępy zostały już poczute. Jeśli trojka różdżek idzie w parze z księżniczką, wkrótce będzie miał wpływowych przyjaciół, których relacje z nimi okażą się znaczące. Połączenie z Hierofantem wskazuje na drżący stosunek do litery prawa, co pomaga w sprawach.

Kariera, biznes: pozycja odwrócona

Odwrotna pozycja karty, wręcz przeciwnie, mówi, że wróżkarz cierpi na nieustające pragnienie ryzyka, jest uwikłany w niebezpieczne przygody. Możliwe, że ktoś lubi marzenia, zapominając o trzeźwotliwym oszacowaniu swoich szans. Takie podejście może okazać się błędem dla niego w wyborze kierunku, w wyniku którego wszystkie wysiłki będą bezowocne, a nawet powodują znaczne straty finansowe.

Ponadto odwrócona Troika Z różdżek może przewidzieć trudności, w których pierwsze sukcesy szybko przekształcają się. Jest bardzo prawdopodobne, że ludzie będą niezdolni do przeszkód, w wyniku czego nie będą mogli z powodzeniem pokonać ich. Obecność w sytuacji Jester świadczy o niebezpiecznych zaburzeniach, z którymi pożądane jest rozpoczęcie walki teraz, aby uniknąć poważnych konsekwencji. Spadek Trzech Różdżek w połączeniu z Diabłem wskazuje, że osoba korzysta z niewłaściwych metod, starając się osiągnąć cel.

Miłość, związek: bezpośrednia pozycja

Jeśli spekulant jest zainteresowany zagadnieniami związanymi z romantyczną sferą życia, której można zapobiec, gdy znajduje się w bezpośrednim położeniu Trojki Pióro Tarot (w relacji)? Wygląd karty mówi, że w związku para wreszcie ustabilizowane długo oczekiwane wzajemne zrozumienie, tajemnice zniknęły. Kochankowie nie ukrywają swoich zamiarów od siebie nawzajem.

Troika Różdżek w większości przypadków wskazuje siłę związku, nie powinien wątpić w jego partnera. Ci, którzy od dawna żonaty, karta może obiecać zmianę miejsca zamieszkania, długą podróż razem. Nie wyklucza się też wyglądu długo oczekiwanego dziecka. Ludzie, którzy jeszcze nie ożenił się, mogą wkrótce otrzymać propozycję dłoni i serca, która od dawna liczyła. Zwiększa szanse na to wydarzenie Fall of the Lovers w połączeniu z Triple of Wands.

Miłość, związek: pozycja do góry nogami

Która odwrócona mapa ma znaczenie? Taro Troika Zegarów w scenariuszu relacji w tym przypadku ostrzega przed problemami. Nie wyklucza się, że powodem trudności, które powstały, jest upór osoby, jego niezgodność z argumentami rozumu. Aby poprawić sytuację, będzie to możliwe, jeśli zgarniak zgodzi się skorzystać z doświadczonych osób.

Ponadto, odwrócona trójka różdżek może sygnalizować niechęć do podjęcia poważnego kroku, niechęć do radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami. Ta wartość jest wzmocniona, jeśli w połączeniu z kartą znajduje się Pięć Filiżanek. Związek z Księżycem pokazuje również, że człowiek unika wszelkich zmian ze wszystkich sił, chcąc zachować relacje w obecnej postaci. Być może nie ma zamiaru poślubić, na co nalega partner, albo nie chce żyć razem.

Zdrowie

Jaki jest znaczenie tarota różdżek w scenariuszu zdrowia? Mapa mająca bezpośrednią pozycję, w ogóle, daje korzystną prognozę. Nie dotyczy to jednak osób dotkniętych poważną chorobą. W tym przypadku Trzech Różdżek świadczy o szybkim rozwoju niepokojących chorób. Należy zdecydowanie skonsultować się z lekarzem, konieczne jest złożone leczenie.

Czy warto się martwić, jeśli karta jest zwinięta do góry nogami? Ten symbol oznacza powolne procesy. Nie wyklucza się, że choroba, z której cierpi osoba, wkrótce minie lub już przeszła w chroniczną formę.

Mapa dnia

Jaki jest znaczenie tarota różdżek jako karty dnia? Jest prawdopodobne, że człowiek wreszcie zajęł stanowiska, z którymi łatwo wejdzie na pożądany szczyt. Jest również prawdopodobne, że tak się stało, że zanim pojawiły się olbrzymie perspektywy fortuny, czego nie da się uniknąć. Teraz jest najlepszy czas, aby zrealizować swoje możliwości, pomyśleć przez długoterminowe cele, ponieważ wszystkie plany zostaną z pewnością wdrożone.

Wskazówka dotycząca karty

Niezależnie od aktualnego stanu rzeczy człowiek nie powinien pozwolić sobie na mylenie własnych zdolności. Szczęście z pewnością zwróci się do niego twarz, może to nastąpić już w najbliższej przyszłości. W tej chwili powinieneś się zrelaksować i pozwolić sobie trochę odpocząć. Karta Trojka Różdżki mówi, że nadszedł czas, aby zacząć cieszyć się życiem. Istniejące problemy są nieznaczne, a wkrótce zostaną rozwiązane.