563 Shares 4446 views

Róże w doniczkach. pielęgnacja

Rose Vesterlend lub Westerland należy do rodziny nowoczesnych dużych pletistyh zwykłych odmian róż. Ich siostry, zwykłe róże, to wyróżnia się jasnym wesoły blada morela, słoneczny, ciepły pomarańczowy lub różowy łososiowy róż, koral cieniu, z bardzo przyjemnym, dość mocny smak. Wielkość kwiatu może być wystarczająco duże i dwanaście centymetrów. Flower Form – srednemahrovoy, kubek w kształcie, zebrane w małej kwiatostanu że natychmiast przyciąga wzrok, podkreślając kwiat masy całkowitej, jeżeli nie rosną zwykłe róże w doniczkach.

W trosce o róży oznacza samo w sobie, że może kwitną obficie w okresie od wczesnego lata aż do końca jesieni. W tym czasie można zaobserwować silny wzrost swojego ula, która będzie składać się z ciemnozielonymi liśćmi. Wysokość krzewów może osiągnąć pół metra. Robocze pokój wzrosła mocno cierpi, więc zrobić wszystko, aby ich uniknąć.

Róża vesterlend dobrze może być uprawiana w mieszkalnego (home) warunkiem, oczywiście, w tym przypadku, to znajdą się znacznie mniejszy rozmiar. Zanim zaczniesz uprawiać miniaturowe róże w doniczkach, upewnij się, że będziesz w stanie stworzyć komfortowe warunki dla niej. Wystarczy, aby rozpocząć trochę czasu, aby nie przesadzić różę zakupiono z garnka, w którym został zakupiony.

Bardzo ważnym punktem jest poprawne róż transplantacji w nowej puli. jego wielkość nie powinna być duża. Po przeszczepie, trzeba przewidywać kwiatem zacienionym miejscu. Aby to zrobić, należy umieścić garnek z róży na parapecie okna, która jest zwrócona na północ.

Po dwóch tygodniach, kiedy nie było dostosowanie róż w doniczkach, opieka powinna być. Po pierwsze, trzeba produkować rośliny nawozów, zwykle odbywa się za pomocą dwóch metod:

– sposób podawania korzeni

– natryskiwania.

Kiedy rośnie domu róże w doniczkach, obchodzi to zapewnić stałą i wysoką jakość nawadniania. Przycinanie róż zaleca się produkować dwa razy w roku. Pierwszy przycinanie powinno być przeprowadzone z nadejściem lutego, a drugi – na początku roślin kwiatowych.

Rosnące Rose Room jest uważany za udany, jeśli nie zatrzymać kwitnienia. Od wiosny do końca lata do opieki nad nią powinny być takie same jak dla róż, które rosną w otwartym polu. Jest to konieczne, aby zapewnić maksymalne oświetlenie i wilgotność, a także napływ świeżego powietrza. Regularnie usuwaj wyschły i wiotkie kwiaty kwitną proces trwał jak najdłużej.

Gdy hodowla róż w doniczkach, dbać o to oznacza, że pod koniec wiosny zielone sadzonki trzeba zaszczepić w czystym piasku i przykryć pokrywą szklaną. W tym stanie, muszą one pozostać przez trzy – cztery tygodnie. Następnie są one wymagane do roślin w doniczkach nebolshihe. Gleba powinna być murawa z niewielką ilością piasku. Dopóki Rose nie zakorzenić, konieczne jest pritenit. Gdy tylko korzenie szczelnie utworzona nadejściu glinianej śpiączki, roślina może zostać przeszczepiony do puli większa.

Jeśli jesteś zaangażowany w pokoju uprawy róż w doniczkach, opieka musi być poparte dobrej żyznej glebie, wskazane jest, jeśli zawiera humus, torf, piasek i węgiel. Również należy użyć drenaż.

Głównym warunkiem pomyślnego rozwoju róży będzie Vesterlend obecność intensywnego światła słonecznego i świeżego czystego powietrza. Korzystna temperatura róży uważa się nie więcej niż dwadzieścia pięć stopni, ale w każdym przypadku, róże nie przegrzania. Wymaga regularnego wentylację pomieszczenia i pożądane jest, żeby garnek z róży stał przy oknie wychodzącym wschód lub zachód.