867 Shares 5851 views

Jak tworzyć własne drzewo cukierków

Jeśli chcesz ładne trafienie swoich bliskich, zwłaszcza dzieci, zapraszamy do budowania drzewa cukierków. Pomysł drzew słodyczy urodził się w Niemczech, ale zyskał popularność niemal na całym świecie. Mamy cukierkowe drzewa pojawiła się stosunkowo niedawno, ale pewnie zrobił swoje miejsce wśród punktów zainteresowania. I zasłużenie. Takie drzewo może być wspaniałym darem, dekoracji i deser w butelce. Uważa się, że drzewo słodyczy przynieść szczęście i szczęście do domu. Więc dlaczego nie zrobić to dzieło sztuki samo, zwłaszcza, że jest to dość trudne. Trzeba tylko trochę czasu, cierpliwości i oczywiście chęć. W tym artykule powiemy Ci, jak szybko i łatwo można zrobić cukierki drzewo.

Master-class na tworzeniu słodkich roślin uczyni Twoje życie bardziej twórcze smaki. Wynik ten przyniesie radość i satysfakcję. Tak więc, w celu uczynienia drzewa cukierków własnymi rękami, musimy się następujące elementy:

 • papier pakowy.
 • Wykałaczki lub szaszłyki.
 • Dwustronna taśma.
 • Sucha gałązka lub zwykły drewniany kij.
 • Gliny puli.
 • Kolorowe wstążki jedwabne.
 • Kamyki różnych skorup wielkości, kamieni lub marmur żetonów.
 • Piana.
 • Nożyczki.
 • PVA klej.
 • Cukierki do wyboru i smaku.

Krok po kroku:

 1. Aby rozpocząć, my wklej na gliniany garnek dwustronnej taśmy klejącej. Na szczycie przyklejania słodycze dla wszystkich środowisk.
 2. Polistyren cięcia średnicę oazie powierzchni naczyniu. Zainstalować go w garnku. Wtedy też wyciąć bazy pianki pod cukierki drzewa okrągłego kształtu.
 3. Równolegle wyciętych z papieru do pakowania różnych kolorów kwadraty o wymiarach 10×10 cm.
 4. Bierzemy kilka placów, ułożone na siebie i przebić wykałaczką lub szpikulec w środku. Dno primatyvaem połowie liści do łodygi. Będzie to rodzaj róż do dekoracji bukiet. Owijania papieru pocięto na paski o 1 cm za pomocą nożyczek i wykręcić zewnątrz.
 5. Czekolady owinięte w papier do pakowania i jest umieszczony na yków owiniętych wstążek. Warto zauważyć, że czekoladki i róże z shpazhek powinno być bardzo dużo.
 6. Następnie szaszłyki z cukierkami i kwiatami trzymać do podstawy okrągłej oazie piany. W oazie nie powinno być żadnego miejsca, to wszystko musi być ozdobione słodycze.
 7. Gdy balon dekoracja procedura dobiegła końca, „umieścić na” oazie w pre-gotowane gałązką.
 8. Oasis w puli starannie oleju klej, posypać muszle, kamyki lub grysu marmurowego.
 9. Kiedy powłoka jest dobrze połączona z pianką, gałązka cukierki laski głęboko w puli.
 10. Przez bagażniku naszego nowego drzewa może zatrzasnąć piękny jasny łuk.
 11. Gratulacje, słodycze drzewo jest gotowy!

Oczywiście, taki cukierek drzewo można zamówić w sklepie specjalności, ale zgadzają się, że najlepszym i najbardziej niezapomniany prezent – to taki, który jest wykonany własnymi rękami. Przedstawia to wygląda bardzo nietypowe, drogie i romantyczny. Na życzenie drzewko można zatrzasnąć piękną kartę z ciepłych szczerych słów na adres odbiorcy. Taka niespodzianka nie pozostawi nikogo obojętnym!