769 Shares 8639 views

Zatapialne Pompy: Charakterystyka

Problem pompowania wody bardzo często spotykamy ogrodników i właścicieli domów kraju. Wszyscy potrzebują solidnego i nowoczesnego sprzętu do usuwania ścieków, przepływu płynu z dołków odwadniających i doły kanalizacyjnych. Dla wielu, bardzo pilny problem odprowadzania wody z terytorium kraju, z piwnicy podczas powodzi lub w przypadku sytuacji awaryjnych zróżnicowana.

adresowanie

Najlepszym lekarstwem dla wszystkich tych przypadkach może być głębinowe pompy odprowadzającej. Są one niezbędne, zarówno jako wyposażenie odsysacze niepotrzebnego filtracji płynów, jak również do pompowania wody ze zbiorników, na przykład, do czyszczenia basenu w ogrodzie prywatnego domu. Ponadto taki sposób użycia, pompy zatapialne drenażowe są często wykorzystywane jako sposób nawadniania i podlewania.

Główne cechy

Charakterystyczną cechą tego urządzenia można nazwać wydajność pompowania cieczy, w której wielkość cząstek stałych 3-12 mm może być obecny. Dlatego głębinowe pompy odwadniające stały obszerna rodzina produktów, która obejmuje również pompy ściekowe, przeznaczone do systemów kanalizacyjnych w domach wiejskich. Takie urządzenia mogą pracować ze ściekami, tym większe wtrąceń.

W życiu codziennym, zbyt często istnieje potrzeba pompowania cieczy. głębinowe pompy odwadniające są często stosowane przy wykonywaniu robót budowlanych. Często działają w odległych obiektów autonomicznych, gdzie nie ma elektryczności. W takich przypadkach stosowane są silniki, napędy elektryczne i spalinowe. Jednak głównym typem różnych urządzeń w tej kategorii są pompy z napędem elektrycznym. Działają one przez konwencjonalne napięcia sieciowego jednofazowe 220 woltów.

montowanie

Pompa spustowa głębinowe oceny, które wskazują jego skuteczne zastosowanie, jest zamontowany bezpośrednio na dnie zbiornika lub studni kanalizacyjnej. W tego typu urządzenia mają rurę wlotową, to odsysanie wody odbywa się bezpośrednio z dolnej części urządzenia, które jest wyposażone w specjalne filtry, które zapobiegają brud i kamienie w urządzeniu. Szczególną cechą tych pomp może być nazywany urządzenia pływak o prostej konstrukcji, które wyłączyć zasilanie silnika bezpośrednio po osiągnięciu pewnego minimalnego poziomu wody, która chroni urządzenia z pracy na biegu jałowym.

wybór

Zatapialna pompa drenażowa, których cena może wynosić od 2.000 rubli i więcej, należy wybrać w oparciu o kilka kryteriów. Na wygląd startu, gotowe do pracy urządzenia w każdych warunkach. W pracy urządzenia mogą być niekorzystnie dotknięte obecnością wtrąceń, których wielkość i przekracza dopuszczalne normy dla danego modelu. Urządzenie będzie działać bardziej skuteczne, im mniejsza wysokość odzysku odpadów. Przy wyborze urządzenia należy zwrócić maksymalną uwagę na jego moc. Tylko za pomocą tej opcji można określić optymalne wykorzystanie specjalistycznego sprzętu.