328 Shares 2217 views

Natalya Bardo: biografia i jej filmy

Każdego roku w przemyśle filmowym rosyjski pojawia się coraz więcej niezwykle atrakcyjnych aktorek. Jeden z tych obiecujących dziewcząt – Natalia Bardo. Biografia, Natalia życie osobiste od dawna stały się tematem artykułów w czasopismach. Pozostaje tylko dowiedzieć się, w jaki film widz mógł zobaczyć zaczyna aktorka?

Natalya Bardo: biografia, zdjęcia. wczesne lata

Urodziła się w Moskwie w rodzinie znana i mistrz w lekkiej atletyce. Jej rodzice rozwiedli się, ale Natalia mówi, że aby utrzymać normalne stosunki z ojcem.

Artistry – to jest to, co dziecko mogło pochwalić Natalya Bardo. Biografia dziewczyny po prostu nie mógł być inny, w przeciwieństwie do kina. Natasza zagrała we wszystkich szkolnych, prowadził do powstania, grał na fortepianie, również zaangażowany w gimnastyce artystycznej i tańca towarzyskiego.

Natalya Bardo, biografia, wysokość, którego waga jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu młodych dziewcząt, wygląda świetnie. Wraz ze wzrostem 172 cm waży 48 kg. Utrzymać się w formie, nauczyła się jako nastolatek, dokonujących się w różnych dyscyplinach sportowych.

Natasha realizowany dość wcześnie, że chce pracować w show biznesie. Nawet udało się zagrać kilka części bitowych w programach telewizyjnych. Jednak matka nalegała, że pierwszy raz poważną naukę, tak Natasha poszedł na studia na Wydziale Ekonomicznym. Dopiero potem była w stanie ukończyć szkoły aktorskiej i modelowania biznesowego szkoły.

Natalya Bardo: jej filmy. Pierwsze role filmowe

Po Natalia nadal pod swoją nazwą starego Krivozub był członkiem projektu „Dom-2”. To, co znalazło swój pierwszy publiczność Natalya Bardo.

Biografia dziewczęta pod względem kreatywności, opracowana nie ma znaczenia: w serialu „Puszkina: Ostatni pojedynek” o nazwie Siergiej Bezrukov Natalia nie został jeszcze wskazany w kredyty, a potem miał małe role w serialu „Przeklęty raju” z Evelyn Bledans i „Chasing Shadows” z Kirill Safonow ,

Almanach „Moskwa, kocham cię” Bardot dostał rolę reportera i liryczna komedia „batalion budowy” – rola szkoły miłości głównego bohatera. Natalia nie poddawał się: nadal iść na przesłuchanie i wkrótce miała szczęście.

W serii „Gold”

Natalya Bardo, którego biografia jest nierozerwalnie związana z filmem, jego pierwszą zauważalną rolę otrzymała serię „złoto” w 2011 roku.

Seryjny film „Złoty” został wystawiony przez reżysera Mihailom Solovevym ( „PSC”) na kanale „TNT”. W sumie 15 odcinków taśmy telewizyjny został zwolniony.

To idzie w serialu o życiu nastolatków uczęszczających do elitarnej szkoły z internatem. W centrum uwagi – to tylko niektóre z głównych bohaterów, którzy żyją normalne życie nastolatka, marzenia o wielkich osiągnięciach, miłość, pani, dowiedzieć się związek, i tak dalej ..

Natalia Bardot w filmie zdobyła rolę Kristiny Meder. Wraz z nim na ekranie w rolach głównych Lyanka Gryu pojawiła ( 'Sherlock Holmes'), Marina Orlova ( "Weekend"), Anna Mihaylovskaya ( "Kadetstvo") oraz Andrei Dement'ev ( "lunatyk").

Seryjny filmu „Veronica”

Natalya Bardo, którego biografia po występując w serialu „Gold” było zainteresowanych dziennikarzy, dokładnie rok później zdobył kolejną rolę, które są istotne dla jej kariery, ona została zaproszona do obsady serialu „Veronica”.

„Veronica” – seria w duchu telenoweli. Główny bohater imieniem Weronika – córka genialnego naukowca i najpiękniejsza kobieta w mieście. Żyje bez opieki dopóki jej ojciec umiera i nie pozostawia opiekę nad niewielkim Veronica biznesmen Andriej Kostrov.

Veronica nie chce zająć się jej obcy i postanawia zorganizować swoje życie. Jednak okazuje się, że to nie jest tak łatwo. Ku radości gospodyń domowych, film brakuje wszystkich: romansu, intrygi, zawiłe relacje, a nawet obecną linię detektywistyczną.

Wraz z Natalia Bardo głównych ról są odtwarzane przez Aleksandra Dyachenko ( "Małżeństwo pod woli"), Sergey Zhigunov ( "My Fair Niania") i Mitja Labush ( "Między nami, Girls").

Został następnie wycofany kolejny sezon „Veronica” – w 2013 roku, jest cierpliwa bohaterka straciła męża i zmuszony był ukrywać się przed gangsterami.

„Górali” film

W marcu 2013 roku ukazał się „Górale” w reżyserii Arsho Harutyunyan. Arsho dla tego obrazu był debiut później Harutyunyan robili zdjęcia „shooter-2” i „whisky”.

Po raz pierwszy w filmie telewizyjnym „Górali” został pokazany na Ren-TV kanału telewizyjnego. W centrum fabuły – dwóch innych wspinaczy, którzy mają dobre relacje. I wszystko jest niczym, ale są one zarówno w miłości z dziewczyną Natasha, którego rola i gra Natalia Bardo.

Wkrótce bohaterowie są wysyłane do góry, towarzysząc bogatego turystę. Z woli losu ich klient umiera, a jeden z alpinistów musiał usiąść z powodu tego więzienia. Może jednak targować o jego wolność, jeśli zgodził się pomóc władzom karnych i znaleźć im skarb, ukryty w górach. Jak to melodramatyczne historia, widz dowiaduje się dopiero w ostatnim filmie.

Wraz z Natalia Bardot w filmie zagrał Aleksandr Nosik ( "Return of Mukhtar"), Dmitry Klepatsky ( "Joker. Retribution") i Alexander Rapoport ( "Speaker").

Ostatnie prace

Po „Górali” Natalia nie raz oferowane role.

W 2013 roku, ekrany na zewnątrz czterech części melodramat „drugiej szansy”, w którym Natalia Bardo odgrywał centralną postacią – Victor Kolesnikow. Historia, że publiczność widzi na ekranie podczas oglądania filmu, jest stara jak świat. Naiwne wojewódzkich Vika marzy o zostaniu aktorką, a następnie wprowadź teatru, ale w przeddzień egzaminów szkolnych na jej drodze poznaje brutalną Moskal, który całkowicie zamienia jej życie. Kiedy Victoria zwolniony na pierwszym znaczeniu, staje się silniejszy i bardziej celowe. Po pewnym czasie spotyka swojego byłego udowadnia mu, że stracił dużo, a nie ją poślubić.

W tym samym roku Bardot ponownie pojawi się w telewizji, ale tym razem z Ivanom Zhidkovym w melodramacie „Dla Ciebie”. Ponownie Natalia – prowincjalny marzą o Prince. Zamiast tego spotyka „zły” facet, który policja poszukuje oszustwa. Bezinteresowna miłość Dasha Strel'tsova pomaga sprawca Valera Gladishev się całkiem inna.

W 2016 roku spodziewamy się aż pięć zagruntować aktorki: komedia „Miłość z ograniczeniami”, historyczny film „The Last Frontier” i wiele innych.

życie osobiste

fani aktorki są zainteresowane nie tylko twórcze życie, które żyje Natalya Bardo – biografię, jej mąż, aktorka jest również interesujące hobby.

Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, a następnie od 2009 do 2012 roku, Natalya poślubiła biznesmena o imieniu Sergey Rusakov. Teraz aktorka nie jest dużo mówi o jego relacji z płcią przeciwną. Ale Natalia aktywnie angażuje się w działalność charytatywną, a nawet wygrał „żeńskie dumy” dla ich działalności, a także nagrodę Gold „Woman of the World”.