363 Shares 3062 views

Dzhek Kenfild – "Whole Life" pisarzem.

Dzhek Kenfild – amerykański pisarz, przedsiębiorca i szef szkolenia na różne tematy. Jednym z najbardziej znanych prac – współautor kilku książek, „Chicken Soup dla duszy”, można również wspomnieć książkę „całe życie”. Seria rozpoczęła się w czterdziestu językach, w nakładzie pięciu milionów egzemplarzy. sprzedaż książek już przekroczył $ 1 miliarda.

Narodziny i wczesne lata

Dzhek Kenfild urodził się w Teksasie, Fort Worth Town, 19 sierpnia 1944 r. rodzina autora często przenoszone z miejsca na miejsce. Dlatego też, do czasu, gdy miał sześć lat, Canfield był w stanie odwiedzić pięć stanów państwa. Następnie rodzina była w stanie West Virginia (Skłonność miasta), gdzie zdał dzieciństwa autora. Tata pracował dla BBC, ale z powodu swojej bezwzględności, jego matka rozwiodła się z nim i wieku sześciu Dzhek Kenfild podniesiono ojczyma. Matka pisarza była uzależniona od alkoholu. Ojciec spędził dużo czasu w pracy, ale czasami też mógł się napić. Pisarz podkreślił, że warunki życia w przyszłości wpływ na jego karierę.

kariera

Pisarz uczynił, aw 1962 roku ukończył studia na Akademii Wojskowej znajduje się w Linsey. Następnie uzyskał stopień licencjata w historii Chin z Harvard University, aw 1973 roku tytuł magistra w dziedzinie psychologii z University of Amherst (Massachusetts). Poza Canfield w 1981 roku uzyskał tytuł doktora honoris causa na Uniwersytecie w Santa Monica.

Aby osiągnąć szczęście Dzhek Kenfild przeszła wiele ważnych etapów w swoim życiu?

 • 1967/68. Ten segment jest w formacji początkowej karierze pisarza. Zaczął pracę jako nauczyciel w liceum w Chicago.
 • 1968/69. Bierze stanowisko kierownika projektów rozwojowych.
 • 1969/70. Pełni funkcję kierownika asystent w Klementa Stouna.
 • 1978/80. Na tym etapie, Canfield formowane i został dyrektorem Instytutu edukacji holistycznej.
 • 1981/83. Był szefem formacji usług edukacyjnych.
 • 1983- obecny. prezes Towarzystwa rozwoju i podnoszenie samooceny.
 • 1998- obecny. Naczelny Dyrektor wielu firm „Chicken Soup dla duszy.”

Dzhek Kenfild jest założycielem Leadership Rady Transformational. Rada powstała w lipcu 2004 roku. Ta rada obejmuje szereg specjalistów, ekspertów, autorów, naukowców, ekspertów w dziedzinie tworzenia wysokiej jakości i osobistym. Spotkanie członków Rady odbywa się raz w roku. Mają one na celu poprawę osobistej wiedzy, jak również tworzenie świata. Do tej pory, liczba członków zarządów przekroczyła grubo ponad sto. Dzhek Kenfild spędził ponad dwa i pół tysiąca seminaria, a także wiele konsultacji szkół, uniwersytetów i innych organizacji branżowych na całym świecie.

Canfield był założycielem firmy szkoleniowej, która pomaga przedsiębiorcom, nauczycieli i innych, którzy chcą, aby ustawić różne cele i osiągnąć sukces. Canfield jest także dyrektor firmy szkoleniowej, która pomaga podnieść poczucie własnej wartości i pewności siebie. Jack był program, który ma na celu pomóc ludziom, którzy są na utrzymaniu państwa. Do tej pory około 500 tysięcy osób szuka i może osiągnąć swój cel, odmawiając pomocy ze strony państwa.

Canfield prowadzi aktywne życie społeczne, często bierze udział w audycjach radiowych i telewizyjnych. W jednym pisarza prowadzi swoją sekcję najbardziej znany na całym świecie gazet.

życie osobiste

Dzhek Kenfild w życiu trzech małżeństw. Ostatni raz ożenił się w 2001 roku. Jack w trzech mogłyby uczynić małżeństwo pięcioro dzieci. Cztery z pierwszych i jedno dziecko z jego drugą żoną. Wszyscy synowie i pasierbica i pasierb pisarza – artystów.

Dzhek Kenfild. książki

W całym swoim życiu Canfield wydała wiele prac. Wszystkie z nich są bardzo popularne w wielu krajach świata. Oto tylko niektóre z najbardziej popularnych:

 • „Aladdin Factor” – książka opowiada o wartości wniosku, jak również o zaletach otwierając swe serce.
 • „Kluczem do prawa przyciągania” – książka dotyczy prawa przyciągania i sukcesu, i uczy, jak korzystać z prawa do osiągania swoich celów.
 • „Zasady” – książka daje sześćdziesiąt cztery sprawdzone i naprawdę działa zasady odnieść sukces w absolutnie każdej dziedzinie.
 • „Musisz przeczytać tę książkę!” – Jest to zbiór opowieści o książkach, które zmieniły życie wielu znanych osobistości.
 • A „całe życie” – książka opowiada o wartości dobrze wykonane celów i ich osiągania, oraz podać definicję pojęcia „bezcelowego życia.” Wszystkie te i wiele innych książek zostały sprzedane ogromne liczby w większości krajów, w zwykłych księgarniach i sklepach internetowych. Oprócz książek, Dzhek Kenfild i produkuje pracę audiotreningovye wideo.

„Chicken Soup dla duszy”

Mimo różnych dokonań pisarza, być może największym jest seria książek „Chicken Soup dla duszy.” Opracowanie serii zaczęło się w 1990 roku. Canfield pracował nad książką z Markiem Viktorom Hansenom. Do uwolnienia dwóch pierwszych książek w świetle trwało trzy lata ciężkiej pracy. Seria po prostu oderwał świat książek. Liczba ocen sprzedaży i uderzył wszystkie rodzaje płyt. Historie na „Myśl i bogać się” udało się doprowadzić ich autorów wielu prestiżowych nagród i akt osobowych, które nie mogły się przebić do tej pory. Do tej pory seria książek stała ogromna marka. Pod nazwą serii produkowane wystawach żywności, gry, kalendarze i telewizyjnych. Kwota dochodu założyciel przekroczył miliard dolarów.

Przez wiele lat seria książek zachęca ludzi, aby zdobyć swoje cele i zachęcać do jego ciepłe i ciekawe historie.

inne osiągnięcia

Oprócz ogromnej ilości pracy popularnej książki, Canfield był w stanie uzyskać na stronach książki „The Secret”, jak również jego adaptacji. Poza tym filmie Jack zagrał w „Yes”, „medycyna”, „Opus”, „Nie”, „Narzędzia dla wszystkich okazjach.” Prawie wszystkie filmy grał rolę pisarza, aby pomóc ludziom z wyznaczając cel i osiągnięcia.

Książki i twórczość autora próbując wytłumaczyć komuś, czym jest życie bez celu. Dzhek Kenfild – człowiek z wielkim i dobre serce. Jego praca pozostawiła niemal każdy czytelnik pamiętny znak na świadomości.