632 Shares 3491 views

Prezenter telewizji Wielkiej Brytanii Alexa Chung (Alexa Chung): wzrost, waga, styl

Alexa Chang to popularny brytyjski model, popularny dziennikarz, skandaliczny prezenter telewizyjny, aktywny bloger i właśnie seksowne piękno, które dziś jest ikoną stylu i łatwo nosi tytuł "To dziewczyna". Przyrost 173 cm ma formy 87-60-88. Kasztanowe włosy, zielone oczy, słodki śmiech, energia życiowa i niewyczerpany optymista wznosili Alexa na szczycie branży mody.

Biografia

Przeciętna rodzina brytyjska mieszkająca w mieście Pozdrowienia w Hampshire w Anglii. Głowa rodziny to Anglo-Chinese od urodzenia, grafik grafików , ojciec czterech dzieci – 2 chłopców i 2 dziewczynki. Matka – oryginalna Angielka, gospodyni domowa, poświęciła się rodzinie.

Najmłodsze dziecko, Alexa Chang, urodziło się 5.11.1983 r. Studiowała w lokalnej szkole, a następnie jej rodzice przenieśli ją do szkoły w Winchester. Kolejnym krokiem w edukacji jest Royal College w stolicy. Tu Alexa studiowała angielski. Jednocześnie studiowała historię sztuki w Chelsea, w College of Art and Design. Jako poważny student uzyskała godną podstawową edukację. Znany i wpływowy niemiecki fotograf i projektant mody Karl Lagerfeld mówi o Chang jako jednym z najbardziej inteligentnych modeli współczesnych.

Początek kariery modelarskiej

Edukacja Alexy została przerwana, gdy 16-letnia dziewczyna na festiwalu muzycznym została dostrzeżona przez agenta modelki Jane Duval.

Wysoka (wysokość 173 cm), cienka (57 kg), o wyrazistych rysach, wydawała się urodzić dla biznesu modelarskiego. Alexa Chang, której zdjęcie zostało ozdobione okładkami najpopularniejszych czasopism dla młodych ludzi, Elle Girl i CosmoGIRL!, Uważały, że najlepsza płatność w karierze modelu jest bardziej pożądana. Opuściwszy naukę, wpadła do pracy głową.

Oprócz sesji zdjęciowych i podium, początek skutecznego modelu został nakręcony w produktach reklamowych "Fanta", "Sansilk", "Sony Ericsson" i "Tampax". Wystąpiła w kilku filmach znanych artystów – Delta Goodrem, "Westlife" i "Streets", Holly Welance i "Reuben". W 2005 roku zagrała główną rolę w reality show "Shoot Me". Ale po fali sukcesu zaczęła się zauważalnie zauważać, a Alex znudził się bez ofert.

Przeładowywanie

Dziewczyna nie tolerowała utraty popularności i postanowiła wykorzystać mocne strony – swój umysł i ostry język. Alexa Chang zapowiedziała wszystkim, że modelująca biznes rozczarowała ją, stworzyła wiele kompleksów o swoim własnym wyglądzie, a zatem wychodzi z mody w dziennikarstwie.

Jako dziennikarka dziewczyna okazała się sarkastyczna, odważna i zdecydowana. Zrównoważona konfrontacja z najważniejszymi postaciami branży mody była na równych zasadach. Kilka udanych wywiadów i ambitny Alex zauważył. W 2006 roku została zaproszona do przeniesienia Popwold wraz z Simonem Amstellem. Para była bardzo twarda, nie pogardzała prowokacjami i złymi żartami. Wiadomo, że od nich w łzach uciekła Britney Spears. Wielu odmówiło przesłuchania.

Gwiazdy w jednym pośpiechu wzięły się na telekonferencję, w wyniku czego film został zamknięty w 2007 roku. Teraz Alexa Chang zostaje zabrany, aby poprowadzić świeżo wyciśnięty. Były też inne znaczące projekty. W 2009 roku otrzymała nagrodę Elle Style Award za najlepszego przedstawiciela telewizji i najbardziej uroczego teledywu. Jednocześnie dziennikarz stał się aktywnym blogerem, umiejętnie wykorzystywał sieć społecznościową PR.

Alexa powoli wróciła do biznesu modelarskiego.

Alexa Chung – twarz znanych marek

Teraz wszystko było inne. Twarz Alexy była znana wielu, miała więzi z światem mody – znała R. Covalli, K. Lagelfeld, Jean Paul Gaultier, Margarita Missoni, K. Lacroix, G. Holland, a oferta spadła tak, jakby z obfitości.

2008 – twarz australijskiego "Antipodium", projektu Oxfam "Revamped", firma "DKNY Jeans", reprezentowała kolekcję "Lato 2009" Vivienne Westwood w Londynie.

2009 – twarz brytyjskiej firmy "New Image" pokazała w Londynie kolekcję mody z agencji modelowej "Select", programu telewizyjnego kanału amerykańskiego MTV "It's On with Alexa Chung".

Rok 2010 jest głównym modelem firmy reklamowej "Pepe Jeans" i "Vero Moda". Marka Mulberry wydała torbę Alexa na cześć modelu.

2011 – reprezentowała włoską markę sneakers "Supergas".

Niepowtarzalny styl To dziewczyna

Zaczęło się nazywać dziewczyną. Koncepcja ta została zapoczątkowana na początku ubiegłego wieku przez pisarza R. Kiplinga, który napisał, że niektóre kobiety posiadają "to" – charyzmę i magnetyzm, które powodują ich uwielbienie.

Alexa Chang to wspaniała dziewczyna o niepowtarzalnym wyglądzie, koktajlu z rocznika i modnych nowoczesnych trendach znanych projektantów. Unikatowy styl Alexa Changa otrzymał tytuł ikony stylu.

Jej obraz nasycony jest niesamowitą elegancją i łaską. Ona w jakikolwiek sposób łączy rzeczy, które pozornie są niezgodne z fakturą, kolorem, drukowaniem i stylem, i dobrze wyglądają w nich. Dzięki specjalnej sztuce uzupełnia "rzeczy z babci w bagażniku" z odpowiednimi akcesoriami, butami, kapeluszami. Wszystkie jej rzeczy – kardigany, duże swetry swetry, sukienki na kołnierzyk, asymetryczne spódnice, bezkształtne powłoki z zapachem, mini-szorty, frędzlami, koronkami, net – harmonijnie łączą się i tworzą niepowtarzalny wygląd. Ona jest naturalnie obdarzona darem prawidłowego noszenia takich rzeczy, ma nienaganny smak i poczucie tendencji, dla których projektanci mody są szaleni o Alexie i czcili ją z jej muse.

Uzupełnia wizerunek naturalnego makijażu – bazę mineralną, bluszcz rumieniący, matowe cienie, strzały i zabarwione rzęsy. Włosy marki Alex są rozczochrane.

Mężczyźni w życiu słynnej brytyjskiej kobiety

Ścisłe angielskie wychowanie i purytańskie brytyjskie kobiety najwyraźniej nie dotykały modnej dziewczyny. Seksowna dziewczyna Alex Chang łatwo zmienia mężczyzn. Są to głównie muzycy popularni – Ian Watkins, James Rayton, Adam Brodie, David Titlow, Josh Hartnett i inni młodzi ludzie, których powieści były ulotne. Ale wraz z nimi rozdzieliła się bez skandali, a wielu nadal utrzymuje przyjazne stosunki.

Alex i Alexa

W 2007 roku model zapoznał się z Aeks Turner, liderem grupy The Arctic Monkeys. Mają burzliwy romans. Razem od 4 lat. Przyjaciele Turnera nie wzięli Alexa do swojego kręgu, nazywając ją niczym tylko suką i oszustem. Wiadomo, że Turner zapłacił rachunki swojej dziewczyny i zrobił jej drogie prezenty.

W plotkach żartobliwych, para nie zwracała uwagi. Młodzi ludzie wszędzie byli razem, choć w ostatnich latach coraz bardziej skandalicznie publicznie.

W 2011 roku Alexa Chang i Alex Turner rozstali się. Dziewczyna nie była znudzona. Od razu nawiązała romans z wokalistą zespołu "Hurts" Theo Hachkraft. Później został zauważony w towarzystwie gitarzysty Alberta Hammonda.

A co dzisiaj?

Alexa Chang już podjęła inicjatywę, kiedy wraz z jej przyjaciółką Tennessee Thomas stworzyli własną linię odzieżową w 2009 roku. Ale chociaż projektant mody Chang nie.

Była w roli redaktorów takich znanych czasopism jak brytyjskie kobiety, Niezależna i brytyjska Voque, dziś Alex postanowił spróbować sobie i roli pisarza. Nie myśląc dwa razy opublikowała książkę "To". Książka zawiera rozumowanie autora dotyczące mody, stylów, muzyki, facetów i inspiracji.

Alexa Chang, książka "To", która od razu stała się popularna wśród kupujących, ilustruje tę publikację, pod warunkiem, że udostępni ją unikalne zdjęcia z osobistego archiwum. Chang sama skomentowała pomysł pisania książki, mówiąc, że była nudna. Według tej dziewczyny, pisanie tej książki jest bardzo zabawne, a nawet zabawne.

Jej poczta wciąż jest pełna agentów. W 2014 r. Będzie prezentować paznokciową markę Nails Inc, reklamującą torby firmy Longchamp i wyda kolejną kolekcję ubrań.

Sądząc po wadze, odwadze, asertywności i ambicji Alexa Chang, okaże się w przyszłości.