149 Shares 2529 views

Sergey Esin, pisarz: biografia, kreatywność, rodzina

W Rosji jest dziś sporo utalentowanych pisarzy nazwisk, ale jeden z nich wyróżnia. Siergiej Nikołajewicz Esin – człowiek okazał się w wielu dziedzinach kultury, która zasługuje na współcześni wiedzieli o tym.

życiorys

Sergey Esin urodził się w Moskwie w grudniu 1935 XVIII. Kiedy był dzieckiem, przyszły pisarz musiał poznać wszystkie okropności wojny. A gdy był z tyłu, widziałem tyle i doświadczonych chłopca bardzo dużo w między 1940 pierwszym roku i aż do wielkiego zwycięstwa. Ponadto w tym okresie życia, jego ojciec został aresztowany. Wszystkie te cierpienia są bardzo wpłynęły na pracę rosyjskiego pisarza. Sergey Esin – pisarz, którego biografia nie jest najbardziej wesoły. Ale on nie został złamany. Sergey ukończył szkołę średnią i idzie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Moskiewskiego, a następnie pomyślnie uczestniczących w dziale korespondencji.

Trudno sobie wyobrazić, jak to wszechstronny człowiek. Nie wiele osób może się pochwalić, że byli oni w życiu, a bibliotekarz i fotograf, a leśniczy i aktor. I to nie jest cała lista! Jeszcze Sergey Esin – pisarz. Biografia Jego bogata i interesująca.

Dostaje korespondenta w znanym wydaniu „Moskowskij Komsomolec”. Sergey następnie stał się głównym redaktorem audio magazynu o nazwie „horyzont”. I wtedy stworzył swoje pierwsze dzieło, które cieszyły się bardzo wiele. Tytuł pierwszego opowiadania – „Żyje się tylko dwa razy” Jednak to zostało opublikowane po raz pierwszy w zupełnie innym czasopiśmie Radzieckiego, a pod pseudonimem. Ale od tego czasu, dzieła tego pisarza są regularnie publikowane. Ważne jest to ich problem, nie tylko w Rosji, ale także w Europie iw wielu krajach azjatyckich.

Nawet wtedy, Siergiej Nikołajewicz Esin, krótka biografia którego czytelnik jest już znane, nie jest ograniczona tylko przez pisanie, łączył ją z redakcji i pracy naukowej. Co więcej, to właśnie on miał zaszczyt poprowadzenia Instytut Literacki. Pisarz zdobył wiele nagród w dziedzinie kultury. Był także wiceprezesem Akademii Literatury Rosyjskiej. Teraz Esin Siergiej Nikołajewicz jest na emeryturze i mieszka w swoim rodzinnym mieście, stolicy Rosji.

tworzenie

Raz ujrzała światło pierwszym produktem, Esin stwarza wiele więcej wspaniałą prozą oraz powieści. Dlaczego tylko jej „Vremenitel” czy „The Eye”! Chociaż więcej czytelników, aby zwrócić uwagę na jego prezent, zapoznania się z wcześniejszej pracy zatytułowanej „symulatora. Uwagi ambitny człowiek.”

Emocje, pokrytego powieści Esin, dość zróżnicowane. Dlatego zakres emocji, że doświadczenia czytelnika, także obfite. Głównymi bohaterami są zazwyczaj wybierani Sergey Esin nowoczesne intelektualistów. Naprawdę ciekawy czytać o ludziach, którzy szukają siły lub giętki w przyrodzie, miłości, nienawiści, są w konflikcie ze społeczeństwem, a często ze sobą.

Monolog z charakterem

Yoshino pewnością nowoczesne intelektualiści byli bliżej jako warstwy społecznej, ponieważ w przeciwnym razie jest to po prostu niemożliwe, więc po mistrzowsku do tworzenia obrazów i atmosferę napięcia, które panuje w jego powieściach. Jej obecność jest bardzo ważna dla czytelnika, dlatego większość chce czytać aż do skrzyżowania i nie odłożyć książkę na bok.

Bardzo często, pisarz ukazuje znaki bohaterów przyjmując „Wnętrze monolog.” Są powieści Siergieja Nikolaevich zawsze jasny, często dotykając i filozoficzne. I każdy z tych odwołań do wewnętrznego głosu jest bardzo opłacalne i realistyczne. Czytelnik widzi siebie i swoje problemy znaków.

nowoczesne intelektualiści

Sergey Esin – pisarz, oceny nowoczesnej inteligencji rosyjskiej był bardzo sceptyczny i ironiczny, bo to hipokryzja, to jest ignorantem, często skłonność do konformizmu i chciwości. Esin jak skazańców że warstwa społeczeństwa, które stawia sobie za najlepszy, dzielnym obrońcą ludzi, którzy w zamian niczego nie potrzebujemy. Choć warto zauważyć, że Sergey Esin z łagodną satyrę dotyczy innych przedstawicieli narodu rosyjskiego, a system jako całość.

główne dzieła

Lista utworów pisarza jest bardzo duża, to są książki, które zaspokoją wszystkie gusta. Są też historie o zwykłego człowieka i jego problemów i doświadczeń. Są też historie ludzi, artystów, z niezwykłym przeznaczeniu i poszukiwaniu życia, a są historie o prawdziwych wydarzeniach historycznych i ludzi, w których nie ma absolutnie żadnego fikcja, ale tylko wspomnienia pisarza.

"Simulator"

Esin Siergiej Nikołajewicz – pisarz, który stworzył tak wiele wspaniałych kawałków, ale jako pisarz sam twierdził „los pisarza zawiodły, gdy ma co najmniej jeden bestsellerem.” I taka praca jest dla niego powieść o nazwie „symulator”, który został opublikowany w jednym z czasopism radzieckich w roku osiemdziesiątego piątego. Głównym bohaterem jest aktywnym malarz Semiraev. On wyraźnie widzi swój cel w życiu i jedzie do niej. Rzeczywiście, czytając powieść, to nie wiem, miłość lub gardzić bohatera. Oto ona – nowoczesne intelektualiści w pracach esin.

Ta praca jest początkiem trylogii, ponieważ wtedy zgasło światło w dwóch powieści pisarza. To "Gladiator" (pierwsza nazwa była inna – "Vremenitel") i "The Eye". W powieściach, nie istnieje jedna linia narracji, są one wszystkie trzy zupełnie różne osoby, ale wspólny wątek jest nadal. W każdym z nich – na przedstawicieli zawodów twórczych, a wszystkie one są w poszukiwaniu siebie.

"Gladiator"

Produkt z dwóch głównych bohaterów. O udanej Pytaeve którzy nie chcą godzić się na to, co jest (wielka kariera i stały dochód) i chce grać rolę twórcy napisać tę powieść biograficzną. W pobliżu znajduje się zakładnikiem, który będąc utalentowany, zawsze w cieniu Pytaeva. Oto interesujące konflikt między dwoma członkami inteligencji.

"The Eye"

Opowieść o tym, jak utalentowany reżyser Sumaedov po prostu boi się tworzyć coś ważnego w życiu. Jest to powieść o ludzkim strachu i niezrozumienia.

Wszystkie książki z trylogii jest pełen ciekawych rozmów, oni opisują problemy są bardzo istotne i blisko do wszystkich, ponieważ tak ciekawe nurkowania na świat każdego z bohaterów.

„Opiekun”

Nieco później, ujrzał światło powieść o nazwie „opiekun”. On jest nieco inna od trylogii i przyjemne z faktu, że wiele egzotycznych krajów opisów. Książka opisuje przygody człowieka, który zaproponował, że towarzyszyć bogaty biznesmen rodziców na wakacje. Ale zamiast pozornie spokojnej opowieści o podróży, czytelnik dostaje prawdziwy problem i mnóstwo barwnych postaci wśród naszych rodaków razy dziewięćdziesiątych.

Jest to tylko niewielka część tego, co zostało stworzone przez pisarza w jego karierze. Przedstawić się Esin prozy – odpowiedzialność każdego z nas.

rodzina pisarza

Esin Siergiej Nikołajewicz, którego biografia, jak wspomniano wcześniej, nie można nazwać łatwe, nawet w dzieciństwie stracił ojca. Siergiej Nikołajewicz nadrzędna służył jako prokurator wojskowy i, niestety, w czterdziestym trzecim roku, w samym środku wojny, kiedy chłopiec żył, a więc bardzo trudne, został aresztowany za anty-radzieckiej propagandy. Esin matka pochodziła z rodziny chłopskiej, ale miał wykształcenie prawnicze. Nauczyła się co stało się z mężem, a za co został skazany, a po powrocie z więzienia, wyraził chęć mu rozwodu. Matczynych dziadek pisarza również została stłumiona w czasach sowieckich.

Esin Siergiej Nikołajewicz, którego rodzina poniosła w czasie wojny, nie tracić ducha, choć to wszystko miało wpływ na pracę pisarza, a także fakt, że urodził się w rodzinie intelektualnej. Z pewnością to dlatego, że później pisał o przedstawicieli tej konkretnej warstwy społecznej.

Nawiasem mówiąc, jako dziecko, pisarz był doskonale zwykłe domowe przeciętne dziecko, które w szkole, a czasami nawet pominąć klasy. Ale tylko wtedy, jako dziecko, Esin już zdecydował się na zawód, postanowił chciał być pisarzem.

Pomimo faktu, że Sergey Esin – pisarz, o swoim życiu osobistym bardzo mało znane. Był żonaty z filmem studia Ivanova Valentina Siergiejewno. Na nim, jego żona i bliski przyjaciel, który niedawno zmarł, Esin Siergiej Nikołajewicz napisał książkę. W pierwszej części pisał wspomnienia z młodości Valentina Alekseeva, druga część – to historia sama Ivanova, że nie może publikować w swoim życiu, a w trzeciej części, można zapoznać się z fragmentami pamiętnika pisarza, który odnosił się do żony. Również w książce zawiera bibliografię i krytyk filmowy Ivanova i wspomnienia z jej kolegów, współpracowników i przyjaciół. Bardzo wzruszające, aby wyświetlić treść tej publikacji, wiedząc, że to była pamięć o ukochanej żony i stracił.

Sergey Esin – pisarzem, który dokładnie zasługuje na uwagę czytelników. Jego doświadczenie i poszukiwanie kładzie w swej prozie ozdób. A przecież każdy z książek esin można nazwać nowoczesnym i problemy dnia.