143 Shares 5488 views

Węglowe własne ręce: wykończenie samochodu

Wśród właścicieli samochodów, a następnie można usłyszeć wiele dziwnych frazę „make węgiel.” Szczególnie zastanawiające jest to dla tych, którzy znają znaczenie słowa „węgla” i rozumie, że co do jego osoby w domu jest prawie niemożliwe.

W rzeczywistości, znaczenie tego wyrażenia jest niezwykle prosta, a jej pochodzenie ma rozsądnego wyjaśnienia. Start, być może, to powinno być z faktem, że wśród właścicieli pojazdu dostarczyć taki materiał jest bardzo popularne samochody. Ale od wyrażenia „do wykończenia z włókna węglowego” lub „ozdobić karbonylową” wydłużone i dźwięk nie jest bardzo naturalne, kierowcy stwierdzono je zastąpić – „aby węgiel”

Carbonneau zwany materiał kompozytowy wykonany z uglevolevolokna – jeden z najsilniejszych do tej pory. On jest silniejszy niż w przypadku większości metali, nie ulega korozji. Poza tym, to jest o wiele łatwiejsza – jego cięższa stal o 40%, a aluminium – 20%. Ponadto, węgiel w maszynie ma zaskakująco atrakcyjny wygląd. Połączenie tych cech sprawia, że samochody kończąc ją, że jest bardzo, bardzo popularne.

Inną rzeczą, która jest bardzo kosztowna przyjemność, jeśli obsługiwane w salonie. Fakt, że na samym węglu – materiał nie jest tania, i przyciąć im samochód – bardzo długie i mozolne zadanie. Dlatego wielu właścicieli samochodów woli trzymać węgla własne ręce.

Tak, że sprzedał je w formie arkusza (lub filmie jak chcesz), z których można wyciąć kształt pożądany kształt i trzymać się na właściwym miejscu.

Istnieją dwa rodzaje dekoracji samochodu z tego materiału. Pierwszy – z włókna węglowego wykończenie wnętrza, w tym naklejki na kole kierownicy, panelu przedniego, drzwi i innych elementów wnętrza. A drugi – podszewkę na masce, dachu, przed drzwiami. Różnica między tymi rodzajami dekoracji i jest bardzo małych rozmiarów, jest przyklejony podszewki – im jest mniejsza, tym łatwiej.

Tak aby wkleić węgiel z ich rąk, trzeba najpierw zakupić samego materiału. I lepiej jest wziąć z rezerwy, jak za pierwszym razem nie można dostać nic. Ponadto trzeba włosów, skalpela, środki do mycia naczyń czop (korzystnie z miękkiego tworzywa sztucznego). Jest bardzo pożądane, aby zaangażować asystentkę – najważniejsze, że miał „bezpośrednie” ręce!

Możemy zabrać się do pracy. Aby skutecznie wklej węgla z ich rąk w domu, powinny być dokładnie odtłuszczone pasty na powierzchni – odbywa się to za pomocą zwykłego mycia naczyń. Następnie, materiał jest cięty z kawałka blachy do pożądanego kształtu. Ważne jest, że należy wyciąć z marginesem, aby móc rozciągać i spłaszczyć węgiel. Z rękami w inny sposób, aby je wkleić coś jest niemożliwe.

Nie klej nie powinien być używany – powinna być już w karbonie. Odcięte skalpelem niezbędny element, trzeba dokładnie usunąć warstwę ochronną (cienka plenochku od strony kleju) i zaczyna lekko stopniowo trzymać karboksylowego wykończenia na samochód. Węgiel powinien wypełnić każde wgniecenie i nierówny – tylko wtedy będzie on przechowywany.

Jeśli gdzieś w trakcie wiązania utworzone gniecenie, nie trzeba zacząć przerobić wszystko – można po prostu ponownie kij część filmu – jeśli jest to wysokiej jakości, jest to możliwe.

Dokładnie po węgla połączony na całej powierzchni, to przychodzi czas używania suszarki – musi być w pełni ogrzewa się za pomocą gorącego powietrza, każdy centymetr powłoki.

Teraz jest mały – dać folię do ochłodzenia – i gotowe! Samochód wygląda zupełnie nowy sposób. Przeczytaj instrukcję do dekoracji samochodu, można stwierdzić, że węgiel wklej z rąk wystarczy, a na pewno o wiele tańsze niż do jazdy samochodu w salonie!