514 Shares 5827 views

6 powodów, aby czekać wiosna 2016 kupić Jaguar F-Pace

Każdy, kto odwiedził Frankfurt Motor Show w 2015 roku, był w stanie zobaczyć na własne oczy niesamowite dzieło pod nazwą Jaguar F-Pace. Wszyscy przyzwyczajeni do tego, że „Jaguar” oferuje głównie kierowców samochodów sportowych, jak i luksusowe samochody. Ale tym razem samochód był zupełnie inny – to crossover, pierwszy krok w nowym kierunku grupy.

Wydaje się, że można go poznać „jaguar” crossoverów? Jak pokazują wystawy – to wystarczy, aby stworzyć niesamowite samochodu, zdolnego przyciąga uwagę wielu ludzi. Teraz można przyjrzeć się z powodów, dla których powinno się czekać na wiosnę przyszłego roku, a uruchomienie tego modelu w produkcji masowej, ponieważ tak naprawdę na to zasługuje.

SUV może być atrakcyjna?

Wiele osób odnosi się do praktycznych pojazdów typu off-road – mogą być bardzo wydajne i skuteczne, pozwala kierowcy pokonać nawet najbardziej trudny teren, może nawet pojawić się trudne i zastraszenia. Ale to nie jest atrakcyjna – przynajmniej, jeśli nie mówimy o nowej „Jaguar”, który wygląda po prostu wspaniale, posiada elastyczne linie, które są uderzające sovey zakusy.

Rozmiar i przestrzeń

Natychmiast warto zauważyć, że „Jaguar” wymiary są nie mniej imponujące niż jego wygląd. Jeśli dokładnie zmierzyć, w końcu otrzymał 186 cali, szerokość – 86 cali i wysokość – 65 cali. Jest to idealny rozmiar dla tego SUV, ale sam warto zauważyć, ile wolnego miejsca jest w środku. Poza tym, jak kierowca i pasażerowie mają dużo miejsca na nogi w samochodzie jest bardzo pojemny bagażnik.

funkcje

Warto również zauważyć, że nowa „Jaguar”, a także dwa inne nowoczesne modele tej marki, osiemdziesiąt procent składa się ze specjalnego stopu aluminium. Wszystkie trzy samochody łączna architekturę, która, jak widać, jest bardzo skuteczny – i był zadowolony to udowodnić wszystkim wystawy, która pojawia się jako model i sedan XF i XE.

moc

Wielu może pomyśleć, że bez względu na to w jaki sposób imponujący i stylowy wygląd nie był nowy „Jaguar”, on nie będzie w stanie wyprzedzić samochody klasy E, które stały się niemal legendarne. Jednak w rzeczywistości, na papierze w tej chwili, nowy model posiada dwa silniki benzynowe, z których jeden ma moc 340 koni mechanicznych, który jest już imponująca, ale drugi jest niesamowity – jego moc wynosi 380 KM, a to jest gwarancją, aby umożliwić nowy model do połykania pył wszystko poprzednie wersje „Jaguar”. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na fakt, że nawet najlepszy starego modelu sedan do stu kilometrów na godzinę były rozproszone więcej niż sześć sekund, a nowy rozjazd robi to przez pięć sekund. Tak więc, technicznie wyposażone SUV niewiarygodne, ale również wpływa na wygląd, jak również praktyczność jego wnętrzu – wydaje się mieć braki w tym samochodzie po prostu nie będzie.

drożność

Oczywiście, najważniejsze dla każdego terenu terenowej pozostaje pytanie – ponieważ kierowca spodziewa się, że będzie mógł podróżować po nierównym terenie bez problemów. W przypadku nowej „Jaguar” będzie to miało żadnych roszczeń – producenci samochodów twierdzą, że można go przystosować do absolutnie każdej powierzchni, które należy przezwyciężyć.

technologii

Musimy dziesiątki stron, aby wyjaśnić, w jaki sposób każdy z systemów zainstalowanych w nowym „Jaguar”. Są tam ponad dwadzieścia, a każdy z nich wykonuje jakąś swoją funkcję, a to może być automatyczny jazdy pomoc i możliwość wygodnego przechowywania ich muzyki. Czy istnieją systemy w celu zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery, jest również bardzo dokładne i wygodne tempomat.

Najważniejsze jest to, że prawie wszystkie nowoczesne technologie stosowane w samochodach, zostaną zaprezentowane w nowym modelu „Jaguar”. Maszyna najwyraźniej nie wygląda przeciążonych elektronikę – położone bardzo wygodny interfejs jako jasne i nie będzie miał problemów z korzystania z tych technologii. Jeśli chodzi o ceny, to najtańsza opcja będzie kosztować około 40 tysięcy dolarów, a najdroższe – około 57 tys.