294 Shares 4781 views

regulator napięcia VAZ – bezpieczeństwo na drodze

Voltage Regulator WHA na rynku jest reprezentowana przez kilka modeli. Przemysł produkuje kilka klas: rn-1, 12,3702, pH 6, pH 5, pH 4 i pH-2. Pierwsze dwa modele są najprostsze, odpowiednio, i tańsze. Jednak ich cechy są bardzo różne, w zależności od okoliczności. Jeśli regulator napięcia jest martwy Vaz cechy zmniejszają również. W tym samym czasie, jeżeli terminale utleniony lub zaciski osłabiona odporność na okręgu wzrasta. W tym przypadku, może trzeba sprawdzić regulator napięcia.


Czasami w celu dostosowania musi ona dokładnie namoczyć kontaktu, wstępnie skręcania występów na zaciskach i poluzowanie śruby. Z biegiem czasu nie będzie więcej niż ukryć regulator napięcia cienką warstwę wazeliny. Pomoże to zapobiec utlenianiu. Jednak jeśli bateria przez długi czas nie będzie zaangażowany, to najlepiej jest trzymać w temperaturach poniżej zera. W tym przypadku będzie to minimalna depresja. W przypadku, gdy podczas przechowywania gęstości elektrolitu znacznie zmniejszył, regulator napięcia motoryzacyjny wymaga doładowania.

W czasie pracy takiego akumulatora należy zwrócić szczególną uwagę do czystości i integralności warstwy zewnętrznej powierzchni uszczelniającej. Jeśli na szczotki, z których generator ją w co najmniej jeden okablowania, aby je połączyć, konieczne jest, aby specjalny otwór w czołowej, których średnica jest większa niż średnica drutu co najmniej 0,3 milimetra. Następnie klej jest wypełnienie wnęki, na przykład, BF-2, który miesza się z grafitowej mieszania. Harden, klej będzie trzymać razem mocno i szczotki drucianej.

Jednakże regulator napięcia RN-6 wyposażony w specjalnym urządzeniu do odwijania urządzenia w przypadku, gdy silnik zatrzymuje się. Dlatego najlepiej jest wybrać marek akumulatorów pH 6, pH 5 i pH 4. Na przykład, można zawsze wymienić regulator napięcia VAZ-2108 lub 2109 na części z lampkami kontrolnymi do ładowania. VAZ te, które posiadają generator G221, klasy regulatorów pH-6, RN-5 i RN-4 są zamontowane w miejscu, takim jak modele RR380 za pomocą jego samych sworzni mocujących.

W każdym przypadku, nawet dla początkujących kierowców trudności regulator obwodu łączącego nie musi powodować. Przede wszystkim warto zastanowić się, że ładunek jest najlepiej użyć uzwojenie wirnika generatora personelu. W skrajnym przypadku można wybrać zwykły żarówka, ale w tym przypadku jest to możliwe usunąć z amperomierzem drukowanej.

Technika, która jest przystosowana do napięcia sterującego przekaźnika Vaz nie jest tak trudne, ale często nadal mają zastosowanie go w sklepie ciała. W takim przypadku, jeśli generator zaobserwowano „pływający” defekt, eksperci zalecają, aby obszarów problemowych poddanych lutowania. Ale w tym samym czasie, nie stosować strumienia kwasu, ponieważ prowadzą one także energię elektryczną. Doskonałe połączenie uzyskuje się za pomocą konwencjonalnego całkowicie kalafonii.