795 Shares 1910 views

Przepis wiśniowy kompot – kawałek lata w szkle

Odbędzie się latem, a ja chcę zostawić to jeszcze jeden kawałek na pamiątkę. Słodki i kwaśny smak wiśniowy tart – nie jest jednym ze wspaniałych smakach lecie? Jak miło mieć szklankę napoju zimą letnie jagody! Gotowane z rękami wiśniowy kompot, Receptą które omówimy w tym artykule, pomoże nam w tym. Do przygotowania potrzebujemy: wiśniowy, cukier i wodę. Wydaje: przepis kompot wiśniowy, co może być prostsze i bardziej przejrzyste? Tak, to naprawdę jest bardzo proste, ale różne kochanki mają swoje sekrety gotowania proste dania każdy. Te niewielkie różnice sprawiają, każdy przepis indywidualnie.

Jak ugotować kompot wiśniowy

Aby zacząć omawiać najbardziej proste przepisy, które pozwolą przygotować kompot z wiśni w zimie, deszczowy dzień. Pierwszą rzeczą, którą trzeba dokładnie myć owoce i oddzielone od siebie łodygi – tak będziemy osiągnąć większe bezpieczeństwo cherry soczystość podczas gotowania i konserwacja. Advance należy kierować: idziesz gotować jagody z lub bez nich pestki. Kompot z wiśni z dołów mogą być przechowywane nie dłużej niż rok, po tym czasie rozpocznie się wyróżniać kwasu pruskiego, który sprawia, że napój nieprzydatność do spożycia. Więc jeśli masz plany w długim okresie przechowywania, kości muszą być usunięte!

Nie zapomnij, aby wstępnie przygotować banki, które wypełniają nasze lato napój. Powinny one być sterylizowane wymaganą ilość czasu w dowolnym dogodnym sposób: na parze w piekarniku lub w kuchence mikrofalowej – jak wolisz. Czas puszki sterylizacji zależy od wielkości 10-15 minut do pół litrowych butelkach, 30 minut do 3 litrowych pojemników. Teraz, gdy wszystko jest już gotowe, wybierz przepis kompot wiśniowy.

Pierwszy przepis – szybka

Aby przygotować napój do tego przepisu trzeba funt wiśni, 300 g cukru i około trzech litrów wody. Po pierwsze, określona ilość cukru i wody do gotowania syropu cukrowego. Przygotowany syrop wiśniowy gotowe do snu, doprowadzić do wrzenia i gotować przez pięć minut. To wszystko, sok jest gotowy! Wlać do banków i zwijać. Dla jaśniejszego smaku kompotu można dodać trochę soku z cytryny.

Przepis drugi – witamina

wiśnia przepis kompot zachowaniu mniej więcej witamin sugeruje przedłużone termicznego przetwarzania owoców, ale dłuższy czas gotowania. Skład i ilość produktów, są takie same, jak w poprzednim przepisie. Wiśnia powinny być umieszczone w puszce, zalać wrzącą wodą, puszki i pokrywki pozostawić minut w 15. Następnie wody odprowadzonej z słoikach wypełnić cukru przygotowane i gotować. Tak przygotowany czereśnia napełnić wodą i ponownie zwinąć do banków teraz gotowy kompot. Puszki napoju przygotowano w ten sposób jest pokryta osłoną rozciągnięcia procesu chłodzenia, dając jagody odpowiednio ogrzania.

Przepis trzeci – z zamrażarki

Przeanalizowaliśmy metody przygotowania pusty kompot w zimie. Teraz omówmy kompot wiśniowy przepis na stole – gotować z mrożonych wiśni w lecie. Jagody nie wymagają uprzedniego rozmrażania. W garnku z wrzącą wodą pominięcie odpowiedniej liczby owoców. Ostrość smaku można dodać niewielką ilość kwasu cytrynowego (pół łyżeczki duży, trzy litrowy zbiornik wody). Cherry gotować przez około 15 minut. Wlewamy cukru po tym czasie. Ilość konieczną do ustalenia smak – otrzymywania słodkiego napoju około 200 gramów na litr wody. Gdy kompot znowu dojdzie do wrzenia, wyłączyć grzanie i dać mu trochę czasu na „spacer”. Po chwili pojawi się najpyszniejszy napój wspaniałą wspaniałą bogatą wiśniowy kolor z pięknym słodko-kwaśny smak. Kompot można wlać do szklanki i podawać. To ma tę właściwość do poprawy apetytu i doskonale gasi pragnienie. Częstym wykorzystanie kompotem wiśniowym pomaga poprawić metabolizm.