294 Shares 2997 views

Ceylon Tea Collection – angielski herbat

Lubisz herbatę i pić codziennie? Wtedy warto zastanowić się, jakiego rodzaju wolą. Irish cream – dużą baikhovi, który w istocie, to mieszanka najsmaczniejszych odmian Cejlon i chińskim. Ponadto składa się z:


  • olej o zapachu irlandzkiej whisky;
  • Płatki czekoladowe;
  • Górna osłona ziarna kakaowego.

Ożywczy smak tej herbaty pozwoli Ci poprawić swój nastrój i poćwiczyć na dzień, i przyjemny posmak pozwalają cieszyć się przyjemne wspomnienia z partii herbaty. Jeżeli dzień rozpoczął się filiżanką Irish Cream – w dobrym nastroju na cały dzień, który podałeś. Aby osiągnąć ten efekt, trzeba prawidłowo parzenie herbaty. W tym celu konieczne jest, aby wlać niewielką ilość zavarnik (1 łyżeczka do 150 ml wody), wylewanie wrzącej wodzie o temperaturze około 95 ° C do zaparzania przez 3-4 minuty. Po tych prostych kroków, i przecedzić przez sito herbatę, będzie można w pełni cieszyć się niepowtarzalny smak i aromat napoju. Poza przyjemnym smaku, duży liść czarna herbata jest w stanie skorzystać z ludzkiego ciała.

Przydatne właściwości ożywczy napój

W codziennym użytkowaniu ta odmiana ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy człowieka, a także promuje również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i przewodu pokarmowego.

Ze względu na niewielką zawartość kofeiny, korzystanie z Irish Cream jednocześnie uspokaja system nerwowy i daje uczucie wesołości, zwiększając efektywność.

Korzystny wpływ na układ trawienny jest do normalizacji metabolizmu i przywrócić mikroflory jelitowej.

Współczesna medycyna znany pozytywny efekt czarnej herbaty na układ sercowo-naczyniowy. Napój ten rozszerza naczynia krwionośne i oczyszcza krew. Codzienne korzystanie z tej czarnej herbaty pomaga całkowicie oczyścić naczynia. Ponadto spawanie czarnej herbaty ma działanie przeciwzapalne na organizm.

Big liści czarnej herbaty jest zalecany do stosowania z wszelkiego rodzaju przeziębienia, jak w stanie pomóc w zwalczaniu infekcji, przyspiesza proces gojenia. Co więcej, w wysokiej temperaturze, zaleca się również do picia herbaty jak najwięcej, ponieważ jej efekt leczniczy mógłby obniżyć temperaturę ciała. Ale w tym przypadku, ważne jest, aby nie pić zbyt gorąco.

Tak więc, jeśli chcesz czarną herbatę z różnego rodzaju dodatkami, napój ten jest idealnie dla Ciebie.

Zakup tego rodzaju herbaty, można spółka herbata Internecie BRIZTON – brizton.ru