422 Shares 1265 views

Jak przygotować sałatkę z wędzonej piersi i koreańskich marchwi?

Sałatka z wędzonej piersi, położył warstw lub mieszane, mogą być wykonane z różnych receptur. Ktoś doda ostre koreański marchew, ktoś używa marynowane lub smażone grzyby, podczas gdy inni składają jaja, kapusta pekińska, kukurydza i inne składniki. Ale bez względu na to jakie produkty stosowane albo mieszaną lub warstwową sałatkę z wędzonej piersi w każdym razie, bardzo aromatyczne, obfite i smaczne. Aby zweryfikować to twierdzenie, zaleca się, aby to zrobić samemu w domu.


Zrób sałatkę z wędzonej piersi i koreańskiej marchewki

Powiedział danie może być podawane nie tylko do codziennego obiadu, ale również na świątecznym stole. W rzeczywistości, łącząc składniki aromatyczne, okazuje się bardzo ostre, dzięki czemu jest doskonałą przekąską dla napojów alkoholowych.

Tak więc, aby przygotować sałatkę z wędzonej piersi i koreańskich marchew, trzeba przygotować składniki z góry:

 • Wędzona pierś z kurczaka – 1 szt. 350 g;
 • ser wędzony w postaci warkocze – 150 g;
 • marchew Korean pilne – 170 g;
 • Ziarna w puszkach czerwony – 80 g;
 • orzechy oczyszczony (wstępnie smażyć) – 60 g;
 • pomidor dojrzały miękka – średnio 2 szt;.
 • mały tłuszcz majonez – dodaj do smaku.

Przygotowanie składników

Aby przygotować dania takie należy traktować wszystkich składników. Od rozdrobnione wędzonej piersi z kurczaka? Przepisy na sałatki z jej trzeba oczyścić produkt ze skóry, nadmiar tłuszczu i kości, a następnie wyciąć pozostały miąższ w drobną kostkę. W dokładnie ten sam sposób należy niszczyć i wędzony ser w formie warkocze, mięsiste i świeżych pomidorów. W odniesieniu do poddawanych obróbce orzechów, muszą być dokładnie przemyto, a następnie wysuszono w piecu mikrofalowym lub w naczyniu do smażenia.

Konieczne jest również, aby otworzyć puszki fasoli, spuścić solankę. Koreańskie marchew należy stosować bez oleju i marynaty.

Proces formowania przekąsek

Sałatka z wędzoną piersią i koreańskich marchew tworzą dość prosta. W tym celu, w jednym pojemniku należy zmieszać wszystkie powyższe składniki (czerwona fasola, ser wędzony, piersi, pikantne marchew, dojrzałe pomidory i prażone orzechy włoskie), a następnie ich smak nie jest bardzo gruby majonez i dobrze wymieszać.

Służyć pikantne przekąski w porze lunchu

Po sałatkowych wędzone piersi z kurczaka jest gotowy i niskotłuszczowy majonez wypełnione, należy umieścić w głębokiej miski i przedstawić tabelę jako ostrych przekąsek. Należy zauważyć, że takie użycie nie jest codziennie poleca danie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy mają problemy z przewodu pokarmowego.

Gotowanie prostą i szybką przekąskę sałatę

Sałatka z wędzonej piersi i koreańskich marchwi można przygotować nie tylko do powyższego przepisu. Po wolno dodawać zupełnie różne składniki w nim.

Tak więc, musimy:

 • Wędzona pierś z kurczaka – 1 szt. 350 g;
 • marchew Korean pilne – 170 g;
 • papryka słodka mięsisty czerwony – 2 szt; średnia.
 • mały tłuszcz majonez – dodaj do smaku.

elementy przetwórcze

Aby zrobić sałatkę z wędzonym piersi kurczaka i marchew, powinny być traktowane ze wszystkimi składnikami. produkt mięsny musi zostać uwolniony ze skóry i kości, a następnie wyciąć pozostałych filety w kostkę. Następnie trzeba umyć i oczyścić słodkie mięsiste papryki. Powinny one także nie duży kotlet. W odniesieniu do ostrego koreańskiego marchew, konieczne jest jedynie, aby pozbawić wszelkich solanką.

Mieszanie składników

Przetworzone składniki, należy je umieścić w ogólny smak potraw i niskotłuszczowy majonez. Gdy połączysz strony, trzeba mieć pyszne i pikantne sałatki. Musi on być umieszczony w misce i służą jako pachnący przekąsek posiłkami.

Zrobić pyszne sałatki warstwowej

Jeśli chcesz dać do stołu oryginalny i piękny danie, proponujemy, aby warstwową sałatkę. Wędzona pierś, jajka i ser – to główne składniki przekąska. Ale oprócz nich, to danie zawiera inne składniki.

Tak więc, musimy:

 • Wędzona pierś z kurczaka – 1 szt. 350 g;
 • Świeże jaja kurze – 5 szt.;
 • Rosyjski ser twardy – około 100 g;
 • średni ogórek – 1 szt;.
 • czerwona cebula – 1 szt;.
 • Naturalne ocet – około 30 ml;
 • mały majonez tłuszczu (lepiej wziąć oliwkę) – dodać opcjonalny.

Przetwarza składniki

Do przygotowania tej sałatki jest konieczne, aby oczyścić pierś kurczaka ze skóry, a następnie posiekać pozostałą filet na małe kawałki. Następnie musimy gotować jajka, schłodzić je, a nie dzielić białka i żółtka. Oba elementy muszą być indywidualnie trzeć na małej tarce.

Ponadto jest konieczne, aby umyć ogórka i pokroić go w cienkie paski. Można użyć koreańskiego tarce. Co do żarówek, wymagane jest, aby oczyścić, pokroić w bardzo cienkich pół pierścienie i marynować w occie. Po pół roślinny należy przepłukać w zimnej wodzie i mocno ścisnąć.

Ponadto, trzeba trzeć na małej tarce i serów twardych.

Poprawna forma danie

Dla utworzenia takiej sałatki trzeba podjąć duże i szerokie płytki, a następnie rozprowadzić go na dnie wędzonej piersi. Ponadto powinny one obejmować ogórka. Po, że chcesz skorzystać z następujących warstw: marynowana czerwona cebula, żółtko i biały. Nawiasem mówiąc, wszystkie te produkty powinny obowiązkowo być smarowane oliwą z majonezem.

Pod koniec warstwowej sałatki powinny być pokryte z tartym serem i umieścić go w komorze chłodziarki.

Prezentuje na stole

Po warstw żywności przekąskę nasączoną z majonezem, musi on zostać usunięty z zimna i położył na stole. Zaleca się stosowanie sałatkę przed głównym gorący posiłek.

Gotowanie Sałatka z grzybami

Zrobiłeś kiedyś danie diner przy użyciu składników, takich jak grzyby, wędzone piersi? Sałatka z wymienionych produktów musi uzyskać nie tylko smaczne i pachnące, ale również dość obfite. Dla niego, musimy:

 • Wędzona pierś z kurczaka – 1 szt. 350 g;
 • Holenderski ser stałe – 150 g;
 • marchew Korean pilne – 170 g;
 • średni ogórek – 1 szt;.
 • Grzyby (grzyby) – 150 g;
 • oleju roślinnego zapachu – około 50 ml;
 • sól – do smaku do zastosowania;
 • biały cebula – 1 szt. duże;
 • mały tłuszcz majonez – dodaj do smaku.

przygotować składniki

Jak przygotować własną złożoną sałatkę? Grzyby, wędzona pierś i ser – to jest jego głównym składnikiem. Najpierw musimy przetworzyć świeże grzyby. powinny być umyte i rozdrabniania na cienkie płytki. Następnie produkt wymagany w smażenia Patelnia olejem i drobno posiekanej cebuli. Po składniki miękkie i pudry, muszą smaku solą, zdjąć z ogrzewania i chłodzenia.

Podsmażyć grzyby powinny rozpocząć przetwarzanie piersi. Muszą być oczyszczone z kości i skóry, a następnie drobno posiekać. Jak dla holenderskiego sera, należy zetrzeć na tarce dużych. To samo należy zrobić i świeżym ogórkiem.

Dokonywanie dania

Przygotowanie składników niezbędnych do podjęcia formacji przekąskę sałatki. W tym celu, piersi kurczaka chcesz dodać trochę majonezu i dobrze wymieszać. Następnie produkt mięsny musi być rozłożona na całej płytce i przykryć koreańskiego marchwi bez solanką. Potem trzeba umieścić tarty ser, świeże ogórki i smażone pieczarki i cebulę. Pod koniec powierzchni sałaty jest wymagane do dekoracji drobnym majonez oczek.

Służymy na kolację

Formowanie sałatę, może natychmiast podawać. Rozszerzanie posiłek na płytkach, zaleca się, aby dokładnie wymieszać, a dopiero potem przystąpić do jedzenia.

Jeśli chcesz zrobić pikantne przekąska zamiast świeżych ogórków trzeba rozłożyć marynowane warzywa. To daje potrawie specjalną pikanterii uczynić go bardziej smaczne i pachnące.

Lekka sałatka z kapusty pekińskiej

Jeśli nie chcesz, aby pikantne danie, i wolą jeść przekąski, zaleca się gotować podane sałatki. Pekin kapusta, wędzona pierś – to jest jego głównym składnikiem. Ale oprócz nich, to danie zawiera inne produkty.

Tak więc, musimy:

 • Wędzona pierś z kurczaka – 1 szt. 350 g;
 • Medium ogórków – 2 szt;.
 • Świeże kapusty – 250 g;
 • zielony groszek – mały bank;
 • świeże zielenie co – stosowane do smaku;
 • jodowana sól – do smaku do zastosowania;
 • mały tłuszcz majonez – dodaj do smaku.

Elementy do przetwarzania

Przed dokonaniem łatwe danie diner na świątecznym stole, usunąć skórę z piersi kurczaka i zwolnić je z kości i nadmiar tłuszczu. Następnie, pozostały miąższ konieczne drobno posiekać i umieścić w głębokiej salaterki jest.

Kapusta pekińska na przekąskę jest lepiej kupić świeże, jak to możliwe, bez suchych liści. Należy dokładnie przemyto, a następnie pocięto na cienkie paski i dodać do kurczaka. Co do ogórka, to powinny być obrane (jeśli jest gorzki lub roślinnego sklepu), a następnie pokroić na 4 kawałki i posiekać w cienkie plasterki.

wymaga również połączyć wszystkie solanki z zielonego groszku i przemyć świeżych ziół. Ostatnim składnikiem trzeba drobno posiekać.

Tworząc mieszaną sałatkę

Po kapusty Napa i wędzone piersi będzie w głębokiej salaterki, muszą dodać plasterki ogórek, groszkiem i świeżymi ziołami. W przyszłości wszystkie składniki potrzebne do aromatyzowania niskotłuszczowego majonezu i dobrze wymieszać dużą łyżką. W razie potrzeby, gotowy półmisek, można dodać trochę soli (do smaku).

W jaki sposób należy przedstawić członków rodziny?

W przeciwieństwie do innych sałatek, wytrzymać danie diner nie ma potrzeby w lodówce. Może być podawane do stołu, natychmiast po uformowaniu. Należy zauważyć, że taka przekąska okazuje się bardzo smaczne i łatwe. Jest możliwe, aby przygotować nie tylko zimą, ale również do letnich wakacji.

podsumować

Jak widać, sałatka z wędzoną piersią z kurczaka może być zupełnie inna. Najważniejsze w tym przypadku – aby prawidłowo obsłużyć części składowych oraz ich prawo do wyboru. Na przykład, kurczak dobrze współgra z grzybów, warzyw i ziół. Ponadto, często miesza się i razem z gotowanych jaj, serów twardych i konserw spożywczych takich jak groch, fasola, kukurydza.

Jeśli chcesz dokonać spicier danie, wędzone piersi zaleca się łączyć z ostrymi koreańskich marchew, pieczarki marynowane, ogórki, grzankami czosnkowymi, sera i innych składników. W tym przypadku, można uzyskać bardzo obfite i pachnące przekąski, które są dobre, aby służyć świątecznym stole do napojów alkoholowych. Ale w każdym przypadku, sałatka z piersi kurczaka (zwłaszcza wędzone) okazuje się bardzo smaczne i pożywne. Wierz mi, z tego naczynia z majonezem, nie jest w stanie dać każdemu członkowi rodziny.