145 Shares 8274 views

Przegląd smartphone DEXP Ixion M LTE 5. Recenzje smartphone

tech, jest szybko pojawiających się na rynku rosyjskim rośnie. Istnieje kilka powodów, głównym – jest wypłacalność naszych rodaków, które spada z każdym rokiem. W rezultacie bardziej tanie smartfony (w tym produkcji rosyjskiej) stają się coraz bardziej popularne.

Kolejny „przybysz”, który jest obecnie aktywnie rozszerza swoją obecność – DEXP firma. Na nim nie słyszeli, bo nie tak dawno temu wyglądu swoich produktów w katalogach naszych sklepach.

Jednak to, co odróżnia to marka nie jest tak dobrze znany, nic nie znaczy, jeśli chodzi o ich jakość. Po tym wszystkim, być może, wśród produktów tej marki każdy może znaleźć godnej uwagi do urządzenia w przystępnej cenie.

A dziś mamy zamiar przeglądu DEXP ixion M LTE 5. Po prostu chcę zwrócić uwagę, że urządzenie (przynajmniej na zewnątrz) to typowy „chiński” (choć zrobiliśmy) z dużym ekranem, banalny i dość poważny cechy konstrukcyjne. Jej koszt to około 8000 rubli. A fakt, że kupujący otrzyma do tej kwoty, opiszemy w dzisiejszym artykule.

Opcje

Zacznijmy od początku: od modelu urządzenia, jego zbioru. To dostarcza urządzenie w klasycznym prostokątne pudełko z logo firmy i zdjęcia urządzenia. Po otwarciu opakowania, znajdziesz smartphone z folią ochronną na ekranie oraz w specjalnej torbie, aby zapobiec zadrapania i żetony. Z DEXP ixion M LTE 5 zawarte są: ładowarka (zasilacz podłączony), a przewód do podłączenia do komputera PC. Właściwie żaden dodatkowy akumulator lub kolejny film, tak lubiący umieszczenie zestawu chińskich deweloperów z urządzeniem.

wygląd

Biorąc smartphone rękę, natychmiast okazuje się, że utworzony DEXP ixion M LTE 5 z tworzywa sztucznego. Jakość budowy nie jest idealny – jeśli chcesz telefon może „pohrustet” (istnieją pewne skrzypienie i luzy). Faktycznie, materiały, które tworzą ciało modelu również nie są jednoznacznie twierdzą, że są wysokiej jakości.

Przodu DEXP Ixion M LTE 5 (8 PL) jest całkowicie ukryty pod szkiełkiem nakrywkowym. Już dawno doświadczonych programistów trik dzięki któremu smartfon jest bardziej skuteczne. Ramka wokół ekranu nie można nazwać cienki, ale wyglądają na nim dość harmonijnie. Na górnej części telefonu umieszczony oświetlenia i czujników zbliżeniowych, które są odpowiedzialne za wyłączanie ekranu podczas zbliżania urządzenie do ucha. Tutaj można również znaleźć judasz przedniej kamery.

W dolnym segmencie ciała są przyciski nawigacyjne. Dotykają i malowane w dwóch punktach z okręgu w środku. Telefon DEXP Ixion LTE M 5 na tylnej części jego ciała jest obiektyw kamery, a obok niego – flash, który pomaga poprawić jakość obrazu w słabym świetle.

Tylny wzór pokrywa obudowy całkowicie zakrywa całą tylną stronę, a nawet urządzenie krańcowe. W rezultacie, nie bójmy się uszkodzić urządzenie mechanicznie. W tym przypadku byłoby to łatwe do wymiany pokrywy i, w rzeczywistości, dostać nową obudowę telefonu.

pokaz

Jak można już powiedzieć o tytule DEXP Ixion M LTE 5, telefon posiada wyświetlacz 5-calowy (typowe dla tej kategorii urządzeń). Rozdzielczość go, zgodnie z opisem technicznym, który wynosi 1280 x 720 pikseli. W rezultacie, gęstość obrazu na ekranie to 294 pikseli na cal kwadratowy.

powleczona szyba z olejofobowego warstwy, co zwiększa stopień przesuwny palec na powierzchni, a także zapobiega pojawianiu się śladów rąk.

Jeśli chodzi o jakość obrazu, to jest dość wysoka – nawet podczas zmiany obrazu plandeka devaysa pozostaje prawie bez zmian w jego jasność, nasycenie, poziomów tonalności. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy telefonów inteligentnych scharakteryzować DEXP Ixion M LTE 5 jak ten, który ma wyświetlacz o wysokiej jakości, wygodny dla codziennej pracy.

produktywność

Oczywiście, low-end inteligentny telefon nie jest w stanie być „cool” farsz, w stanie wykazać najwyższą szybkość i szybką reakcję. Jednak w przypadku DEXP ixion M LTE 5 (recenzji potwierdzić), twórcy naprawdę starał. W szczególności, mają wyposażony model procesora z Qualcomm Snapdragon 410. Choć nie może dokonywać cudów, ale to będzie działać szybciej niż „hamulców” MediaTek, które umieszczone smartfonów w swojej klasie.

Te cztery rdzenie, które prowadzą do życia bohatera naszego przeglądu, mają taktowanie każdego 1,2 GHz.

RAM smartphone pojemności 1 GB, z których prawie połowa dostępnych dla aplikacji użytkownika (reszta „wychwytuje” układu). To wystarczy, aby upewnić się, że jest „energiczny”, stabilną pracę telefonu w życiu codziennym.

System operacyjny

Smartfon działa na Androidzie 4.4.4. Poniższa aktualizacja nie jest jeszcze jasne (pamiętaj, wersja 6.1 jest dostępna w momencie pisania) czy dalszego wsparcia dla programistów.

Tutaj, w uzupełnieniu do „natywny” interfejsu systemu operacyjnego jest również zainstalowany graficzną powłokę z wywoływacza. Różnice między nim a fakt, że oferuje Android, nie ma znaczenia. Być może jedyną różnicą w dostępnych usług z „Yandex” (podczas gdy w OS domyślnie zainstalowane usługi Google); jak również niektórych elementów graficznych. Zwłaszcza tutaj przerysowane ikony menu w panelu ustawień.

bateria

Według specyfikacji, akumulator zamontowany w urządzeniu, ma pojemność 2300 mAh. Nie jest to wysoki wskaźnik, choć kwota ta opłata jest wystarczająca, aby utrzymać działanie smartfonu w trybie umiarkowanym przez dwa dni, a ze wzrostem wykorzystania – w tym samym dniu. Jako jednostka działanie wytrzymałości baterii spadnie. To nie będzie duży problem, ponieważ projekt telefonie sprawia, że jest łatwy do przeprowadzenia wymiany baterii, jeśli to konieczne.

Opisać bardziej szczegółowo smartphone DEXP ixion M LTE 5 wskazują, że ładunek na jednym urządzeniu może pracować podczas odtwarzania wideo – w ciągu 7 muzyką – 14, z Wi-Fi – 8 godzin. Jeśli zarówno maksymalne obciążenie telefon, jego ładowanie będzie trwać nie dłużej niż 4 godziny.

kamera

Nie ma nic niezwykłego w charakterystyce kamer DEXP nie ixion. Głównym ma matrycę z rozdzielczością 8 megapikseli, dodatkowe – 2 megapikseli. W procesie fotografowania dużo, że projekt graficzny aparatu różni się od tego, co jest obdarzony „gołym” Androida. Podobno w tym recepcji, deweloperzy uciekają w celu kilka „personalizować” swój produkt przynajmniej w tym sensie.

Jakość obrazu można nazwać wysoką jedynie pod warunkiem, że zdjęcie zostało zrobione w pokoju z dobrym oświetleniem. W pozostałych przypadkach, zdjęcia mogą wyjść nieco niedokładne lub nie będzie true color napełniania.

opinie

Szczerze mówiąc, zalecenia klientem smartphone, który odkryliśmy, nie są najbardziej pochlebne cień na korzyść deweloperów. Tak, kupujący powiedzieć, że urządzenie może być wyłączone niezależnie, a tym samym całkowicie rozbić bez możliwości wznowienia funkcjonalności. Istnieje również, zgodnie z prawdziwej historii, może w jednej chwili przestaje działać klawisz zasilania, dlatego telefon nie udało się poradzić sobie bez wzywania serwisu. Ponadto, istnieją doniesienia o innych wad modeli, które pojawiły się w procesie produkcji fabrycznej. To nie mówi o takich braków jak słabej kamery, słaba jakość dźwięku głośnika zewnętrznego.

odkrycia

Co można zauważyć o DEXP Ixion M LTE 5? Badanie wykazało bardzo dobre możliwości urządzenia w zakresie zbioru jego funkcji. W szczególności, jest obecność dwóch kamer, mocniejszy niż jest (w tej klasie) procesora, możliwość zmiany pokrywy, a tym samym dokonać innego konstrukcja urządzenia, wsparcie LTE-komunikacyjnej (jak można się domyślić z nazwy), dobry ekran. Ponownie, ze względu na fakt, że smartfon jest wykonany w Rosji, jego wartość jest nieznacznie niższa od produktów importowanych, co oznacza, że w tej samej cenie producent może zaoferować wyższą jakość.

Istnieje jednak jedno „ale” – jest stabilność pracy. To właśnie w jej nieobecności skarżą się użytkownicy, którzy mają doświadczenia z tym urządzeniem. Zwracają uwagę, że smartfon nie jest tak stabilny, jak mogłoby być pożądane dla normalnej, wygodnej pracy z nim. W szczególności są jakieś błędy podczas wykonywania określonych zadań; Można również oczywiste wady w jeszcze zatwierdzony w procesie uwalniania telefonu.

Mając to na uwadze, można zrobić taki wyrok: jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko, to smartphone można nazwać najlepszym. Ma bardzo dobrą wydajność i niską cenę. Z drugiej strony, jeśli potrzebują stabilności, to lepiej znaleźć innego dostawcę i brać droższy model.