168 Shares 5543 views

IPhone 6 i 6S – co za różnica? Opis, charakterystyka

Jestem pewien, że wielu fanów „apple” marki znane już z nowym modelem, jeśli nie osobiście, to przynajmniej przez szalejące w Runet opinie, opisy, „pierwszego wrażenia” i inne plotki. Ale okazało się, że masz jasne wyobrażenie o nowym gadżecie? Wszystkich jego istotnych elementów? Czy można znaleźć odpowiedź na jedno z głównych zagadnień: iPhone 6 i 6S – co za różnica? Co lepsze gadżet, i czy kupić dużo-osławionej nowość?


Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule, biorąc pod uwagę opinie ekspertów i opinie właścicieli obu smartfonów. Zbadajmy każdy punkt zainteresowania dla nas w porządku. Zatem, iPhone 6 i 6S – co za różnica?

pokaz

W przypadku ekranu modelu 6S jest pokryty szkłem ochronnym Retina standardzie HD. W zasadzie dwa modne i dość rozpoznawalną nazwę, co oznacza wysokiej jakości rozwiązanie dla gadżetu – co jeszcze jest potrzebne do szczęścia?

Rozdzielczość i rozmiar ayfon 6S 6 i mieć to samo, te same 1334 do 750 punktów, o przekątnej 4,7 cala. I jeden cal kwadratowy może pomieścić 326 pikseli, w porównaniu do podobnych modeli na budżet „Android” platformy.

W związku z tym, firma traci trochę mastitis konkurenci :. większość chińskich gadżetów, począwszy od znaku 12-14 tysięcy rubli, wyposażonych w ekrany Full HD z cyklu, a to jest okazją do refleksji i próby zapisania.

Jeśli umieścisz następny iPhone 6 i 6S (zezwolenie porównania), a następnie zobaczyć różnicę w pikselizacja nie jest trudne. Jest to szczególnie zauważalne podczas surfowania w Internecie: małego tekstu, więc nasiona są widoczne punkt.

firma Dodge

Oczywiście, HD rozdzielczości – jest to bardzo dobry pomysł, ale spójrzmy na wyżej wymienionych chińskich odpowiedników dla 10-12 tysięcy rubli, mający podobny wyświetlacz .. Pozostawać pod uwagę cenę i spojrzeć na oficjalnej cenie Apple – około 70 tysięcy rubli za 6S.! Sytuacja ta wygląda jakoś pompowanie pieniędzy poprzez sprzedaż się zmniejsza, a ponadto przestarzałe gadżety firmy. A marka nawet nie przeszkadzało do pozyskania dodatkowego zespołu marketingu, tak aby wyjaśnić prostych rzeczy przeciętny użytkownik: iPhone 6 i 6S – jaka jest różnica i jakie korzyści otrzyma od klienta. Najprawdopodobniej firma oparła się na jego władzy (i podjął właściwą decyzję co do zasady) – nadal je kocham i zakupu towarów.

Niemniej jednak, w wersji Plus 6 iPhone można powiedzieć, że „normalne” rozdzielczości zużywa znacznie mniej energii, a tym samym żywotność baterii będzie wyróżniać się z 6S. Inland gadżet nie muszą obsługiwać dużą liczbę pikseli jak w przypadku HD-TV, będzie więc działać bardziej efektywnie możliwości systemu graficznej.

Funkcje wyświetlacza

Biorąc (porównanie iPhone 6 i 6S ekranu), widzimy, że w obu przypadkach wyświetlacz wykonuje wszystkie te same 65,71% udziału w przedniej części przestrzeni gadżetu. Należy zauważyć, że w segmencie „Android” standardem jest uważany za wskaźnik 75%, w przypadku gdy strona obwodzie prawie niezauważalne, ale wygląda całkiem świeże i ciekawe.

Przegląd iPhone 6S 6 i pokazuje, że kontrast nie ulegnie zmianie, a obie wersje mają ten sam indeks 1400 do 1. Nasycenie luminancji również pozostają takie same – 500 cd / m 2. Jednocześnie patrząc na obraz z dwóch smartfonów, można zauważyć wzrost jasności o około 20% w nowym modelu. Być może dlatego obraz wygląda bardziej atrakcyjne i jakościowo, chociaż inne parametry, takie jak kolor i nasycenie są identyczne ze sobą.

projekt

Idź dalej na projekcie. IPhone 6 i 6S – jaka jest różnica i czy to jest w ogóle? Umieszczenie dwóch smartphone wokół, pewne różnice dobrze śledzić, nie działa: ten sam 2,5D szkła i dotykowy ID na przedniej stronie wystający obiektyw kamery, anteny pasek w duże, aw niektórych przypadkach nawet krzykliwy styl. Może kolor różowy lub literą S na tylnym panelu? Ale warto do tego, aby zaprezentować nowy model?

Otwarte specyfikacje i jeszcze znaleźć pewne zmiany: wielkość iPhone 6 i 6S są różne. Różnią się one od 2 do 1 mm, długość i szerokość, grubość nowej gadżetów wzrosła o 2 mm i ciężar – 20 g (wzrokowo niedostrzegalna w ogóle).

„Jabłko” projektanci nadal z niezwykłą wytrwałością zignorować opinie użytkowników na temat projektu. Nowe i stare modele wszyscy jak boją się trzymać w rękach, a wszystko dlatego, że ciało gadżetu jest bardzo śliska i właśnie dokładnie przesiąknięte jakimś niepotrzebnym aerodynamicznych on i próbuje wymknąć się z rąk na posadzce lub asfalt.

Wiele specjalistycznych forach Apple nie jest żart, a poważnie przygotować się do przyszłych właścicieli, aby dodać do sumy na zakup około 20 tys. Rubli, aby zmienić złamaną ekran. Oczywiście, można użyć nazwy marki lub jakąkolwiek inną pokrywę, ale potem na winorośli zabić wszystkie pozytywne doświadczenia użytkownika, dla których marka jest tak doceniana.

montaż

Właściciele modelu 6S, trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do ostatnich gadżetów przycisków sprzętowych jest znacznie ulepszona: już nie grzechotka, w tym samym czasie inżynierowie usunięte prześwity i innych małych wad projektowych.

Również na plus dla nowego modelu, można dodać solidną obudowę wykonaną z wysokiej jakości aluminium (próba 7000). Teraz urządzenie nie zginać, a problemy z osławionego „bendgeytom” ma więcej.

parametry techniczne

Które iPhone jest lepiej – lub 6S 6 – w zakresie możliwości technicznych? W tym punkcie, nowy model przewyższa swojego poprzednika o około jedną trzecią. Wypełnienie Seria S składa się z nowych procesorów jabłko A9, czyli z dwóch procesów technicznych 14 i 16 nm.

Składniki chipowe Przedsiębiorstwa „Samsung” i TSMC. Opinii wielu użytkowników, wraz z opinią ekspertów zauważyć, że model oparty na TSMC baterii trochę przed podobnym „Samsung” (około 20%). Krajowy rynek gadżetów „jabłko” wyposażonych w procesory wyłącznie z TSMC, więc w kwestii autonomii nie będą rozpatrywane.

pamięć

Urządzenie posiada na pokładzie RAM 2 GB, względnie kilka takich urządzeń. W przypadku aplikacji i innego oprogramowania znajduje się w wewnętrznej pamięci o pojemności 16 GB, co wystarcza do fotografii i wideo, a także muzyki z „Aytyuns”. Ale zagorzali fani wysokiej jakości wideo i zdjęć nieruchomych powinien kupić model z rozszerzonej pamięci (do 128 GB), zwłaszcza, że w kraju bez szybkiego internetu i komputera osobistego na rękę 16 gigabajtów wyraźnie nie wystarcza.