294 Shares 2970 views

Zmniejsz ściegi szydełkowe: popularne sposoby

Każdy fachowiec, którzy chcą nauczyć się robić na drutach, powinien wiedzieć, jak to zrobić dodawanie i zmniejszyć szwów szydełkowe. Jest to jeden z podstawowej wiedzy, która ma dość szybko i łatwo nauczyć. Najważniejsze – aby wiedzieć dokładnie sekwencję działań i praktyk. Po kilku rzędach testowych dodawania i spadku ściegów szydełkowych zostanie pobrany automatycznie.

Co trzeba zmniejszyć i dodanie pętli

Ludzie, którzy już posiadają hak i dzianiny jakichkolwiek produktów lub rzemiosła, wiedzą, że z hakiem mogą być tworzone po prostu niezwykłe rzeczy. To może być skomplikowane desenie koronkowego delikatną pracę, nie mogą być rzeczy i pamiątki o różnych kształtach i rozmiarach.

Z dodawaniem i odejmowaniem pętli haka mogą tworzyć różne kształty geometryczne – .. Idealnie gładka koło, kwadrat lub trójkąt, trapezowe, prostokątne, itp Lot wyobraźni jest nieograniczona. Bardzo popularne wśród panów cieszy tworzenia zabawki amigurumi szydełka. Bardzo wygodne i szybko mogą vyvyazat nosa, oczu, nogi, uszy i inne drobne części dla przyszłych zwierząt. Tutaj też nie może się obejść bez możliwości dodawania lub zmniejszyć pętli poprawnie.

Sposobów, aby zmniejszyć pętli

Pierwsza metoda – obwód pominięcia połączony z poprzedniego rzędu. Oznacza to, że w serii odejmowanie provyazyvaetsya koniecznej lub pętli stos, a następny jest już wyciągnięta z pętli, przechodząc przez jedną z wątku roboczego.

Na samym początku serii, można włączyć w dół pętli provyazyvaya tylko odpowiednią ilość kolumn, bez sc. Są one tak małe, że nie są one wizualnie oczywiste. W związku z powyższym, na końcu szeregu nie musi dovyazyvat wiele pętle w razie potrzeby zmniejszyło. W tym przypadku nie jest nierówna krawędź w produktach, ale może być łatwo skorygowane przez wiążąc każdy kolumny pętli bez sc. Wtedy, gdy produkt będzie nabyć czysty i schludny wygląd.

Innym sposobem, który może być używany do odejmowania pętli – aby połączyć dwie pętle w jednym. Oznacza to, że nie do końca dovyazyvaya pożądane rozpoczęciem pętli do drugiej, i łączyć je ze wspólnym etapie końcowym „końcówki”.

Bary bez sc: Jak odjąć

Kolumna bez SC – prosty pętli dziania. Czy zmniejszy hak pętli, provyazyvaya tej kolumnie też absolutnie nie jest trudne. Aby dojść do tego, że haka tylko trzy pętle przed ostatecznym zajęciem wątku. Oznacza to, że najpierw pobrać wątku i rozciągnąć ją przez jedną pętlę, a następnie przez następne. Więc mamy trzy pętle. Następnie do haka Sc i rozciągają się razem przez pętlę. W ten sposób z dwóch poprzednich serii pętli dostać jeden bar, bez sc.

Ubavka polustolbika

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest rzucać wątku roboczego do haka, a następnie wprowadzić go w następnym st i narysuj nowy. Powtórz te dwa kroki. Na haku powinien wynosić pięć pętle. Teraz zrobić kolejny sc i łączą wszystkie pętle na haku. To tak łatwo zdarzyć zmniejszyć ściegi szydełkowe.

Zmniejsz pręty z jednej sc

W celu zmniejszenia ściegów szydełkowych z okazał się czysty i dyskretny, należy postępować zgodnie z instrukcjami dokładnie. Na przykład dla kolumny z jednym sc powinien zacząć z tym, co jest nie w pełni dzianiny dwie kolumny, a potem natychmiast provyazyvayut pojedynczą pętlę. Pasuje to w ten sposób: najpierw sc, hak wchodzi w pętlę, pociągnąć nowy. Mamy teraz trzy pętle na haku, trzeba jeszcze raz zrobić i dzianiny sc dwa z nich. I dostać jeden niedokończony stos. Mamy więc znowu zrobić. Na haku powinien mieć dwie pętle. I rzucamy wątek na haku i jedna pętla dzianiny.

Jak dodać pętlę w serii

Aby dodanie pętli w środku rzędu, po prostu z samej pętli vyvyazat wymaganej liczby pętli. Że taki dodatek nie jest oczywiste, że jest to konieczne, aby zrobić jedną pętlę 2-3 nowego, w przeciwnym razie można dostać w miejscu dodanie efektu „garb” w pracy. Albo tyle rozciągnąć pętlę, i wizualnie wygląda jak dziura w papierze. Jest z dzianiny z jednego miejsca możesz pętla dowolnej złożoności. W zależności od wzoru obwodu, może nastąpić również poprzez dodanie określonej liczby szwów wewnątrz. A w następnej serii tych nowych pętli są dzianiny według już określonego wzorca.

Dodatek na początku serii dużej liczby pętli

Jeśli chcesz rozszerzyć dzianiny na początku serii, pod koniec poprzedniego konieczności wybierania dodatkowych pętli powietrza. Następnie, w kolejnym zaczną. Warto zauważyć, że wpisując żądaną liczbę pętli za Ponadto konieczne jest, aby nie zapomnieć o podnoszeniu pętle, w zależności od tego, czy kolumna będzie pierwszą w nowej serii.

Dodanie pętli na końcu rzędu

Kończąc cykl hak powinny być prowadzone pod dolnym gwint lewy lub prawy, czy leworęcznych dziania, ostatni pętli. A ponieważ jest to wymagane dzianiny pętli. W ten sposób, poruszając się na bok, wymaganą liczbę pętli.

Spadek okrągłym drutach

Podstawowe zasady dodawania i odejmowania pętli na okręgu haka nie zmieniają. Jest możliwe użycie dowolnego z powyższych metod. Jedyną rzeczą, nie należy zapominać o tzw kręgu prawa. Jak wiesz, to jest – prawidłowy kształt geometryczny, jest symetryczna. Dlatego liczba pętli w każdym rzędzie powinny być równomiernie rozłożone w taki sposób, aby nie zakłócać symetrii figury. Zgodnie z tym, dodatki i pętle ubavki powinny być wykonywane w regularnych odstępach czasu pętle.

Jak wspomniano na początku tego artykułu, aby dowiedzieć się, że dość trudne! Są to podstawowe techniki i metody odejmowania i dodanie pętelek bębenkiem. Aby móc drutach główne rodzaje pętli i barów, zdjąć i dodać pętle, aby dowiedzieć się schematyczne pętle notacji – a wszystko można zacząć realizować żadnego haczyka pracy. Są trzy podstawowe umiejętności, nie wiedząc, że niemożliwe jest, aby nauczyć się robić na drutach.