317 Shares 1361 views

Te słodkie letni kapelusz szydełka do naszych okruchów

Moms pokazać swoje opiekę na różne sposoby. Ktoś gotuje galaretkę, a niektóre dzianiny letnie kapelusze szydełka. Jest bardziej nawet trzeba właścicielem matek: włożyli kawałek swojej miłości we wszystkim, co robią. Dziś zajmiemy się tematem szydełku dla dzieci. Kapelusze na lato może być bardzo szybko i podłączony tylko jeden motek przędzy. Będzie opanować nawet początkujący tkaczy.

Zakup materiałów

Najpierw trzeba zdecydować, czego potrzebujemy. Jest to zwykły gwint – jedna rolka. Lepiej wziąć specjalnej przędzy dzieci lub naturalnej bawełny. Więc prawdopodobieństwo alergii jest znacznie zmniejszona. Wybierz dyskretne odcienie pastelowe kolory. Tak będzie łatwiej łączyć tego akcesorium z podstawowej odzieży. Jesteśmy dzianiny kapelusz na lato, co oznacza, że wątek powinien być dość cienkie, ale nie tyle, że zamiast stroik uzyskać koronki serwetka. kapelusze lecie dzianin szydełkowych gwint dość miękkie i, oczywiście, nie kolczastego. Proszę wziąć pod uwagę przy wyborze tego materiału, zwłaszcza bawełny, która może być dość szorstki w dotyku w gotowej pracy.

master class

Aby rozpocząć tę klasę mistrzowską, należy wiedzieć, co pętli powietrza i kolumnę z SC. Badać je w odpowiedniej literaturze. Aby zacząć od zwykłej czapki z dzianiny okrągłych kolumnach. Aby to zrobić, musimy zebrać 5 pętli, należy je w kółko. Dzianina kołowo Kolumny 6 wierszy nakida bez zwiększania liczby pętli tak, że koło uzyskuje się nawet. Wtedy zaczynają dziać kołowo kolumny z sc, kontynuując zwiększyć rozmiar czapki, dodając pętlę. Dla początkujących, wyjaśnił, że jest to konieczne tylko, aby dwie kolumny o niższej pętli, która jest podwójna dzianina pośrednictwem tej samej pętli.

czapki letnie dzianiny szydełka bardzo szybko, więc upewnij się, spróbuj je na swojej głowie, „ofiary” dość często. Więc będziesz wiedzieć, kiedy należy dodać pętle, a kiedy wystarczy, aby to zrobić. Tak szybko, jak zwykle, czapka jest gotowa, trzeba powiązać go wokół pięknych fal. Podobne wzorce masy, można wybrać według własnego uznania. Oto wzór, który jest nazywany „Iris”, to jest całkiem normalne. Wiązka może wykonywać kontrastujące wątek, który będzie następnie dzianiny kwiat. Jeśli poszedł do smaku, można rozpocząć na drutach biżuterii.

Po tej pracy, można łatwo pokonać dowolny schemat tych, które są drukowane w czasopismach. Nasz kwiat jest dość prosty: ponownie zamontować koło, jak już wiesz, a następnie tworzyć pętle powietrza płatki. Pozostaje tylko dać głośność płatki znowu dziać swoich kolumn z SC. Jeśli wydaje się zbyt skomplikowane, można zatrzymać za pomocą prostego kapelusza, ale ozdobić go z koralikami, haftu lub bardzo atrakcyjnej twarzy. Crochet czapki dla dzieci – compunctionate proces i szybki. Zawsze miło mieć gotowy wynik w krótkim okresie.

tak różne

Wszystko hak letni kapelusz z dzianiny w ten sam sposób. Czy wiesz, co je wyróżnia? Uszy, kagańce, oczy i ogony. Ponieważ właśnie drutach czapki dla dzieci, tutaj można wyzwolić całą swoją wyobraźnię. W końcu, jesteś jeszcze dzieckiem, i twierdzą, wtedy nic nie będzie. Użyj chwilę, jak to mówią, że to tak długo! Związać czarne rogi do żółtej czapce i dostać śliczny osa, duże oczy – i przed wami noc Sowa, popielica. Długi ogon cap zmieni swoje okruszki w elfa lasu i zrobić ładny uszy misia dziecko do spania.