696 Shares 4925 views

Spódnica-amerykańska: klasa mistrz własnymi rękami. Wzór, szycie, obliczanie tkaniny

Coraz częściej strój świąteczny dla dzieci zawiera element taki jak puszystej spódnica-amerykańskiej. Model ten został opracowany przez Christiana Diora w połowie ubiegłego wieku, a od tamtej pory w różnych odmianach i modyfikacjach przyjęty przez wielu innych projektantów.

Piłka spódnica usieciowane przez przezroczystego materiału, mogą być całkowicie różne długości. Ich technika cięcia i uszyć ma kilka opcji, z których każdy jest opisany w tym artykule.

Nosić ten ciuch puszki i dużych dziewczynek i dziewcząt w wieku szkolnym. Jednak ubrania, które będą noszone w połączeniu z amerykańskim powinny być dobrane bardzo starannie. Jeden zły ruch – i wizerunek modnej i współczesnej kolei niewłaściwe i lepki. Większość z tych spódnicy nosić do udziału w sesjach zdjęciowych czy uroczystości.

Amerykański spódnica dla dziewcząt w wieku poniżej trzech lat mogą być szyte na własną rękę. Właściciele umiejętności szycia może podjąć ryzyko i dokonać bardziej złożony model. Zalecenia do cięcia i szycia procesu podano poniżej.

Rodzaje bujnych spódnice

Istnieje kilka możliwych przykładów nieśmiertelnej Spódnica

  • Klasyczny amerykański.
  • Uproszczony model pryadok tiulu.
  • Spódnica z falbankami.
  • Puszysta osłona kilku warstw o tej samej długości.

Doświadczeni kapitanowie zalecamy korzystanie z szyfonu szycia nylonową o gęstości 15 D. Jednak z ograniczonym wyborem materiału można zrezygnować tiulu, siatki lub lekki szyfon. W każdym razie, tkanina powinna być powietrze, w przeciwnym razie zostaną utracone istotę produktu.

Niektóre spódnice są wykonane z zaledwie kilku warstw czystej tkaniny, inne obejmują szczelne podszewkę. Czasami dodatkowy halki wykorzystane w celu osiągnięcia większej pojemności.

Modelowanie i obliczanie spódnica-amerykańskich

Opis będzie opierać się na produkcji wyrobów dla dziewcząt. Wszystkie modele dla dziewcząt mogą być tworzone na tej samej zasadzie.

Dzieci z tiulu przewiduje czterech poziomach. Po pierwsze, górny, wykonany z grubej tkaniny. Pozostałe wycięty z tiulu. Mają taką samą szerokość i długość każdego z nich dwa razy poprzedniego. Krawędź dolnego poziomu jest wyposażona w gęsto krótkich marszczona. Składniki te są wymagane dla każdego Amerykanina.

Całkowita długość produktu jest obliczany od wieku dziewcząt i powołanie takiej popularny element ubioru, jak spódnica-amerykańskiej. master class (własnymi rękami, jak uszyć spódnicę) prezentowane w tym artykule, że produkt jest szyte dość szybko. Instrukcje w dużej mierze przyczynia się do stworzenia wrażenia zakresu prac oraz zasady krawiectwo produkt.

Jak obliczyć tkaniny dla spódnicy

Coquette: jego długość (oznaczone literą D) może być obliczona przez pomiar dziewczyny talii. Powinien zrobić flirt trochę szerszej talii (o 1,5 razy), co zostanie zebrane na gumie. Informacje o wysokości 10-12 cm. Element ten wykonany podwójnie więc zużycie tkaniny dwukrotnie (20-24 cm).

Szczebel czystej tkaniny: ich wysokość jest obliczana na podstawie długości wyrobu bez jarzma. Na przykład: całkowita długość spódnic – Mała wysokość kokietką – B liczba kondygnacji – 3. Wysokość każdej kategorii:

(A-B) B = 3.

spódnica-American zabaw (master class własnymi rękami, opiszemy) wymaga około 5-7 metrów materiału. Jeśli rozszerzające warstwy szyte na obu stronach artykułu (wewnątrz i na zewnątrz), dane te powinny zostać podwojona.

Ujęcia z tkaniny kupić wygodnie obliczyć, znalezienie każdej powierzchni pokładu wzoru matematycznego.

1 piętro: Vh2G = D

Warstwa 2-ga: Vh2D = E

3-te warstwa: Vh2E = F

Szerokość Ryushey, który jest wyposażony w dolną krawędź trzeciej warstwie jest 3 cm wspólnego obszaru jest równa .:

I 3h2Zh =

(Około 2,5 m) Jeżeli szerokość siatki lub tiulu, można zobaczyć, ile materiału trzeba kupić (w mb):

(D + E + P + S) 2,5

Przy zakupie tkaninę należy ubezpieczyć i kupić pół metra dłuższy.

Cięcie i łączenie części

Aby uniknąć błędów podczas cięcia, trzeba wykonać szablon z tektury. Jego szerokość jest równa B, a długość około 25-30 cm. Takie podejście pozwala na krojenie pasków tej samej szerokości.

Sekwencja szycie części wycięte jest oczywista:

  • Zbierz kokietka. Dla uproszczenia, jest składany na pół i szyte przez, pozostawiając miejsce dla gumy.
  • Do jednego z początku darmowe strony jarzmo szycia zbierane wcześniej 1. Poziom (długość L, jest zebrane w – r).
  • Zrobić to samo w taśmę materiału na warstwie 2 (bombowca wymiarów d), szyte na wolnej krawędzi 1. etapie.
  • Podobnie do wykonywania czynności 3. Poziom.

Ostatnim krokiem jest produkcja i mocowania fanaberie, proces ten ilustruje obraz.

Kryza wzdłuż krawędzi trzeciej warstwy produktu pozwalają nadać blask i swobodnie, dzięki czemu tak popularne spódnica-amerykańskich. master class z rękami opisuje produkcja tylko na przedniej stronie, rewers mogą być wykonane jako proste lub zaopatrzone halki.

zdobienie spódnicy

Jak wielu dekoracje craftswomen użyć wstążki satynowe. Spośród nich, tworzą łuki do pasa, jeden lub większą liczbę rzędów wąskich marszczona. spódnica również wygląda dobrze, satynowe wstążki którego szyte w szwach pomiędzy szczeblami.

Efekt dekoracyjny można uzyskać przez zastosowanie materiału o różnych kolorach lub za pomocą perełek i cekinów.

Luzem osłona kilku rzędach falbanki

Ten rodzaj spódnic z siatki lub tiulu jest użycie nieco inny sposób łączenia do wyciętych elementów.

Cechą charakterystyczną tej metody jest szycie na wszystkich szczeblach do błony śluzowej, a nie do siebie. W ten sposób, wiele rzędów ryushey. Po jednej stronie są mocowane na podszewce, a druga pozostaje wolna. Głównym warunkiem do szycia spódnicy jest zasada rozbudowy każdej kolejnej warstwy. Podszewka wyciąć również się nie wprost, ale z rozszerzeniem (polusolntse lub połysk).

Paski tiulu szyte tak, że wolna krawędź każdej kolejnej warstwie lekko pokryty dolną linię szycia.

Uproszczony model spódnice dla niemowląt

Do produkcji opakowań bujne babes może uprościć problemu i uczynić właśnie taką spódnicę.

Proces tworzenia to różni się od poprzedniego prostotą i łatwością. Będzie trzeba grubą gumy i około dwóch metrów materiału (pod warunkiem jej szerokości o więcej niż 2 m). Ta spódnica-American (master class) własnymi rękami szyte na spójny obraz i wygląda nie mniej bujne niż klasycznego modelu. Jednakże, jest odpowiednia tylko dla bardzo małych dzieci.

W przypadku wytwarzania materiału produktu muszą być cięte na paski o 5.10 cm i około 20-30 cm. Dalsze każdy pasek trwale związany z gumką, obwodu talii na cięciu i zszywane w pierścieniu niemowlęcym. Dwa wolne końce każdej taśmy, aby utworzyć atmosferę pakiet włosia.

Długość pasków zależy od planowanej długości spódnicy i nastawienie na tworzenie witryn. Na zdjęciach dzieci z tiulu utworzona z dwóch kolorach: biały i różowy. Dla każdego węzła, produkt rozpuszczono w tym samym czasie dwóch pasm o różnych kolorach.

Pod koniec osłony mogą być ozdobione dziobu, cekinami lub koralikami.

Elegancki model dla dziewczynek

Kolejny rodzaj spódnicy jest odpowiedni dla dorosłych i dla dziewczynek i dla dziewczynek. Osobliwością tego modelu jest to, że wszystkie jej szczeble są tej samej długości. Stosując ten sposób szycia, tkanina z osłony musi być starannie dobrany. Fatin nadaje się tylko dla dzieci. Spódnica dla kobiet, które mają być uszyte z nylonu lub konwencjonalnym szyfonu.

Nakładania wielu warstw przezroczystego materiału pozwala stworzyć elegancki i łatwy sposób. Jest o wiele bardziej romantyczny niż ten, który daje klasyczne spódnica-amerykańskich.

Opisane spódnica-American (wzór poniżej) łatwiej podatne na obliczeniach.

Jak widać na rysunkach, to spódnica szyte na „spódnica-sun”. Dodanie dwóch długości spódnic i mnożąc tę kwotę przez liczbę kondygnacji, można uzyskać wymaganą ilość materiału w metrach bieżących.

Skupiając się na tych instrukcji, jak również podłączenie własnego wyobraźnia i zdrowy rozsądek, aby uporać się z niezależnym szycia spódnic amerykański może praktycznie każdy fachowiec.