587 Shares 7686 views

Jak zrobić miecz papieru w warunkach polowych, za pomocą gazety lub papier pakowy

To zbliża się czas piękny letni jest – w sezonie letnim, ośrodki wczasowe lub na wsi, podróże wakacje. A jeśli nawet dla dorosłych, w tym okresie jest wielka radość i dużo wrażeń, więc co z dziećmi!

Z tego, co zachwyt dzieci biegają boso po piaszczystych drogach, machając mieczem zabawka! I głośne okrzyki zwycięstwa nad pokonanego wroga? Wszakże na wsi lub w naturze nie musi się powstrzymywać, patrząc na sąsiadów, którzy mieszkają za cienką ścianą.

Ale co zrobić, gdy na wakacje na małym mieczem samurajskim złamał, a nawet gorzej – moja mama po prostu zapomniał wpakować go w bagażu? W tym momencie nie ma nic oprócz zrobić miecz. Możliwe jest, aby wybrać jak materiał gałęzi, może być wytwarzany z broni przycinania rury z tworzywa sztucznego o małej średnicy może być wykonana z kartonu i folii cięcia ostrza i wklejony. Niektórzy nawet wykonany miecz bitą się z kawałka z płyty zwykłe ostrze i uchwyt jest owinięty taśmą klejącą.

Jednak, gdy gra z takiej broni jest bardzo powszechne u dzieci występują rozmaite urazy. Jak wiesz, kiedy jesteś na zewnątrz, dorośli nie zawsze udaje się pozostać blisko ich potomstwa. Dlatego konieczne jest, aby myśleć o innych, bardziej bezpieczne dla dzieci materiał, z którego i starać się zbudować broń.

Szczególnie oszczędny rodzice dzielić swoje umiejętności, jak zrobić miecz papieru. I choć brzmi to dość dziwnie, ale to prawda! konwencjonalny papier może być doskonałym materiałem wyjściowym do tej zabawki. Można również skorzystać z prostego arkusza do druku na A4. Ale potem, niestety, miecz będzie dość małe, po prostu nie nawet miecz i sztylet. Nawiasem mówiąc, jeśli masz szczęście wystarczy, aby zdobyć papier pakowy lub e-mail, to nawet lepiej, tak jak zrobić miecz papier będzie mógł bardziej gęste i mocne.

Kilka warstw papieru, należy dodać do pala. Jest to najlepiej, aby uzyskać produkt z jednym arkuszy formatu. Ale jeśli materiał jest odbierany przez różnej wielkości, to będzie lepiej, jeśli masz to przycięte ostrym nożem lub brzytwą. Gdy regulacja nie jest to możliwe, należy zagiąć papieru prostą krawędź, z co najmniej jednym kątem – z drugiej strony, nierówne, będzie mieć do uchwytu.

Jeśli korzystasz z gazety, muszą co najmniej 6 sztuk. Jak zrobić miecz papieru? Nie tak trudne, ale wszystkie takie same, inne niż papier, mistrz nadal potrzeba trochę cierpliwości, folii lub papieru i srebrnej taśmy klejącej lub taśmy.

Papier płasko stos i uruchomić, aby umieścić go na rogu. Że są one przetwarzane szybciej i warstwy są płaskie, można użyć płaskiego paska kartonu, którego szerokość jest równa szerokości ostrza miecza przyszłości. Karton musi być umieszczony tak, aby nie wystawały spod arkuszy gazety.

Kiedy cały stos zamieni się pasek taśmy klejącej do tej krawędzi – krawędzi i w środku łopatki powinna owinąć element otrzymanych mocowania. Można to zrobić kilka razy w różnych miejscach, jeśli to konieczne.

Więc jak zrobić miecz z rękami jak bardzo podobna do obecnej, to znaczy, ze połyskujące ostrze metalicznym połyskiem, możliwe jest „ostrze” kamuflaż. Aby to zrobić, folia lub srebrny papier powinien być wklejony na pasku gazety złożone. Jedna krawędź części wynikających należy pozostawić bez wklejania – około 12 cm – w obsłudze.

Oczywiście, jeśli miecz wykonany jest z dala od cywilizacji, można to zrobić bez wklejania fantasy dziecko jest nieograniczona! Dla ważne jest sam fakt, że dorośli są zaangażowani w coś niezwykłego, z nią w trosce o to, trochę stary, to było ciekawe i zabawne. I jak zrobić miecz papieru – wklejane, czy nie – nawet nie myśleć w tej chwili.

Tak więc w ten sposób taśma złożona wielkość gazeta 15 cm x 1 cm w jej taśmą kotwiącego. To jest granica między ostrzem a uchwytem. Umieszczając małą taśmy w odległości 12 cm od krawędzi nie są przyklejone prostopadłej do ostrza, jest również przymocowany do pasa.

Teraz można owinąć taśmą miecz dla urody. Wszystko! Miecz dla małego samuraja gotowy do walki.