635 Shares 3640 views

Pręciki do kwiatów własnymi rękami: krok po kroku instrukcje, funkcje i zaleceń

Wykwalifikowanych pracowników, którzy są zaangażowani w sztucznym kwiaciarni i scrapbookingu, wolą robić Pręciki do kwiatów własnymi rękami. Aby uzyskać realistyczny kwiat, element ten należy podawać dużo uwagi. W sklepach dla rzemiosła można kupić żadnych pręciki kwiatowe. Z ich rąk, można stworzyć coś, co nie mieści się w sklepach dla rzemieślników. W tym artykule dowiesz się tajemnice realistycznych pręcikami.

Sztuczne pręciki – łatwo dostępnym produktem, a to może być łatwo kupić w każdym sklepie dla robótek. Doświadczeni kwiaciarnie nie zawsze są zadowoleni z jakości towarów. Pręciki często źle nakrochmalony i zachować swój kształt, co jest istotne, na przykład, w wytwarzaniu mieczyk, którego gęsta środkowy. Pręciki kwiatu powinien być pulchny, ładnie wygięta, z czystymi pylnikami. Ale producenci jaśminu, róży, jabłka, truskawki wystarczy cienkie i delikatne pręciki, są trudne do znalezienia w sprzedaży.

Zalety domowej pręciki

Zalety improwizowanych elementów:

 • Małe koszty materiałowe – pręciki do kwiatów własnymi rękami, aby tańsze niż zakup nawet bardzo wysoką jakość produktu.
 • Pozwalają one na tworzenie bardziej realistycznych produkty, elegancki wygląd.
 • W przypadku większych lub pilne zlecenia zabraknie elementów środku kwiatu, żyłki lub nici, farby i kleju Ci pomóc.
 • Można utworzyć dowolną pożądaną pylniki swoje odcienie.

Więc, czy pręciki do tego królewskiego kwiatu.

Pręciki mieczyk dla

Do pracy należy przygotować:

 • Długość drutu 12 cm. Jest to najlepiej zrobić to w jasnych kolorach, więc łatwiej malować.
 • Papier ścierny.
 • Okrągłe.
 • Farba akrylowa, biały jest lepszy. Jasne pręciki może być zabarwiona w procesie barwienia wyrobów.
 • Kleju PVA (białe piśmiennych lub plastyfikator).
 • Płaska pojemnik do nalewania klej i barwnik.
 • Oasis dla kwiaciarni lub kuchni gąbki.

Pierwszym etapem będzie musiał zapłacić około 20 minut. Zawód nieciekawe, ale konieczne, aby uzyskać dobre wyniki. Musimy uchwyt z drutu papierem ściernym. Najprostszym sposobem, aby dodać nazhdachku dwukrotnie, umieścić w środku drutu i wyciągnąć go siłą. Pozwoli to znacznie przyspieszyć ten proces.

Porady doświadczonych rzemieślników:

Czy monotonne obrabianych, zgnieść bloków procesowych. Na przykład, dzisiaj traktowane część drutu dla pręcików, pozostawia jutro, rzeźbić, a następnie zakończyć proces produkcyjny dla pośrednich kwiatów. Jest to szczególnie ważne, jeśli potrzebują dużo pręcików. Na przykład, podczas pracy na bonsai, gdy trzeba wykonać kilka tysięcy pręcików żyłce do maleńkich roślin.

barwione pręciki

Wlać do pojemnika barwnika nieco akrylowego (opcjonalnie – dwutlenek tytanu). Dodaj do niego taką samą ilość kleju PVA. Wymieszać wszystko. Należy pozostawić gęstą masę jednorodnej.

Przechowywać poza koniec drutu i zanurzane w mieszaninie. Drut powinien być pokryte grubą. Upewnij się, że nie ma żadnych grudek (można je usunąć za pomocą szczotki). Pozostawić bezbarwnego końcówkę (2-3 cm). Jest to konieczne, aby podłączyć go do oazie do suszenia. Radzić sobie z wszystkich barów i pozostawić do wyschnięcia na 4-8 godzin lub na noc.

Możemy przejść do następnego kroku.

materiały do

Potrzebne będą:

 • cynamon mielony (kwiaty są pachnące!).
 • biały kwiatowy taśmy.
 • mały kawałek plastiku lub zimnej porcelany brąz.
 • Wszelkie szybki przezroczysty klej ( „Moment Crystal” lub „s”).

Frakcja 3 cm taśmy kwiaciarzy. Wyciąć go na pół. Przeciągnij go, aby podświetlić kleju. Weź trzy wykroje dla pręcików i umieścić je razem tak, że końce są wyrównane. Teraz trzeba zebrać je w jednym „bukiet”. Taśma nie wystaje z kwiatu, zostawić 5-6 cm darmo. Teraz trzeba wylądować w środku puszystej sekundy małej kropli kleju. Górna część pręcików muszą być klejone.

Wolne końce zginania, jak to jest w naturze w mieczyk. Powinienem zostawić słupka z trzema gałęziami.

jesteś teraz trzymając w dłoniach analog naturalnego tłuczkiem. Zwracamy się do wytwarzania pręcików. Z tworzyw sztucznych samozastyvayuschey ślepo brązowe pylników. Mikroskopowe rolki kiełbas (grubość ziarna ryżu). Długość ziarna nie powinna przekraczać 3 mm.

Zapoznaj się z drutu. Dołączanie kiełbasa wykonane z tworzywa sztucznego. Umieścić nasiona w środku kropli kleju. Przerwa w plastyczności drutu.

Dokonywać żadnych ostrych przedmiotów wzdłuż rowka pylniku. Pozostawić gliny do wyschnięcia. Zanurzyć go w PVA, a następnie w cynamonem. Osuszyć wszystkie niepotrzebne z nasion. W mieczyk słupek składa się z trzech części. Zbierz „bukiety” z cięcia na pół i rozciągnięte taśmy z góry.

Zegnij drut tak, że przypominały środku żywej mieczyk. Proces tworzenia Pręciki do kwiatów własnymi rękami dość czasochłonne, ale efekt jest tego wart.

Zrobić z pręcikami żyłka do kwiatów własnymi rękami (master class)

Dla malutkich delikatnych kwiatów dzikiej truskawki, jaśminu, róży, moreli i wiele innych łagodnych stworzeń natury potrzebują delikatnych pręcików połowów żyłki.

Materiały do pracy:

 • Pojedyncze włókno (średnia grubość).
 • Świeca, palnik gazowy, zapałki, zapalniczki jest każdy ogień.
 • Nożyczki.
 • Barwnik akrylowy żółty.
 • Żółty pastelowy kreda (na sucho lub olej, nie ma znaczenia).

Podnieś zwój linii i przytrzymać końcówkę ogniu aż spawać. Stopniowo wyciąć kawałki 2-3 cm długości.

Co się dzieje na końcu, a przyszłość będzie pylników kolor. Nie czekaj, kiedy będzie ona znacznie zwiększyć. Wielkość zależy od tego, jak duży chcesz zrobić kwiat. Szczuplejsze niż rośliny, tym bardziej elegancka się poniżej.

Posypać powierzchnię niewielką ilością żółtej farby. Dip z tyłu kolejki wszystko topi głowy. Akryl – to szybkoschnąca farba, dlatego go używać. farby olejne w tym przypadku nie jest odpowiedni. Czekamy na suszenie. Jeden kwiat, zazwyczaj potrzebują od siedmiu do dwudziestu pylniku. Teraz zatoniruem pylniki pastel, więc możemy uzyskać bardziej realistyczne produkt. Ta pozycja jest opcjonalne programy. Jeśli nie masz malowanek, zanim zaczniesz, upewnij się, że kolor akrylu jesteś w pełni zadowolony.

Tu zobaczysz jak zrobić Pręciki do kwiatów własnymi rękami. Poniższe omówienie skupia się gdzie korzystanie z pręcikami.

Kwiat wstążki stosować pręciki

Gdzie stosować domowe w połowie drogi? Można zrobić kwiaty z taśm z pręcikami. Swoje ręce, można stworzyć wnętrze bukiet, broszkę lub akcesoriów do włosów z nietypowym wystrojem. Oprócz zdjęć można rozważyć szczegółowo proces prosty fantazji kwiatu wstążki satynowe z dodatkiem pręcików. Według wzoru przedstawionego na zdjęciu powyżej, wyciąć płatki i oplavte im.

Są to wykroje powinieneś dostać. Zbierają się skoku gwintu. Włóż środku sporej pręcików i uszyć razem.

Załączyć płatków kwiatowych i kilka pokrycie krąg filcu. Kiedy robimy Pręciki do kwiatów własnymi rękami, a następnie staraliśmy się uczynić swoje produkty jak najbardziej realistyczne. Poprawić swoje umiejętności i dać światu piękno!