513 Shares 4754 views

Autokefaliczny Conspiracy Alekseya Slyusarenko i Aleksander Slesareva

     Ostatnio, na Ukrainie i Białorusi, zwłaszcza w przeddzień swojej wizyty w kraju patriarcha Moskwy i Wszechrusi Cyryl, reaktywowana przywódców kościelnych, którzy chcą ich przekształcenia Rosyjska Cerkiew Prawosławna, podzielić swoje szeregi, ewentualnie istorgnuv zwolenników jedność Kościoła, który ze swojej pracy wzmacnia wiarę prawosławną w bratnich krajów. Wrogowie Kościoła i narodu rosyjskiego, jak i ukraińskim, białoruskim osób chce dokonać niemożliwego przyszłej Unii rozłam, po zjednoczył ludzi w jednym, dochodząc do stanowiska tych, którzy początkowo starał się osłabić i zniszczyć Wielką Rosję. Te „agentów wpływu” świat za kulisami, przede wszystkim, chcą podzielić Rosyjski Kościół poprzez krajową autokefalii, a potem doprowadzić do absurdu nacjonalistycznych i szowinistycznych nastrojów w podziale ludzi, zawsze niszcząc jedność braci krwi. W toku są kłamstwa, fałszerstwa i histeryczne ataki na tych, którzy chcą uniknąć tych sił destrukcyjnych zniszczyć ciała Kościoła. Adepci tego ruchu do autokefalii nie unikają czegokolwiek, publikują swoje osądy, zniesławienie naukowców, historyków, kapłanów i teologów, a tym samym naruszono Kościoła i kanony apostolskie.

Ale dla tych kłamców i „pedagodzy” kanonów kościelnych, jeśli chodzi o samopoczucie i zdrowie, dla każdego z młodych zwolenników schisms Autokefalicznego jedność Kościół dąży do rentownego i zaszczytne miejsce w nowych kościołach, w nadziei, że ich wkład nie przejdzie bez nagrody. Szalony, twoje zbrodnie zostały zważone na wadze Boga, i na pewno dostać ocenę swoich prac, najbardziej pełnej wagi monety!

W ten sposób kapłan Ukraińska Cerkiew Aleksiej Slyusarenko pod przykrywką członkostwa Rosyjskiego Stowarzyszenia Centrów Badań Religii i sekt (RATSIRS) stosując fałszywe i oszczercze fabrykacjami wziął szkalować naukowy profesora aktywności Ługańska Narodowego Uniwersytetu O.V.Borisovoy. Czczony naukowiec, którego prace naukowe są wykorzystywane w procesie kształcenia na Uniwersytecie Moskiewskim, na uniwersytetach Harvard i Oxford, a także w języku arabskim na nauczaniu studentów, został upokorzony i znieważony chamskie wypowiedzi nie dowodzi jego młodego księdza Aleksiej Slyusarenko, wykładowca Uniwersytetu Wschodniej Teologicznej. Vidal. Więcej „specjalista” do rozłamu, autor tylko bardzo słabej pracy sekty Porfiriya Ivanova, Distinguished Professor podjęła się uczyć! wiedziałby nauczycieli prawosławnego św – Tikhon Humanitarnej University, student są one zwolnione z Alma Mater! Cele, dla których wiedza zdobyta będzie kiedyś, a co najważniejsze, co chce osiągnąć kapłańskie Aleksiej Slyusarenko zniesławienie szanowanych naukowców, doktorów teologii i profesorów radeyuschie nie tylko dla Kościoła, ale także dla jedności narodu rosyjskiego!

Ale ksiądz Aleksiej Slyusarenko nie tylko „mistrzem” czystości serii kościoła i ognistym „fighter” z schizmy, są nawet bardziej ohydny rysunek, jest kandydat teologii Aleksandr Valerevich Slesarev, który troszczy się o swojej własnej strony, dając do „walki” go do tych po widok nie pasuje do jego widoku. A.V.Slesareva czuła miłość do obrządku katolickiego i wszystko, co jest z nią związane dosłownie wypełnia Internet – zasób zaprojektowaną według strony autora, do czynienia z podziałem. Co zgorszenie, co nicość! A.V.Slesarev sam pojawia się jako mnich – Franciszkanów, symbolizujące tajną pragnienie obrządku katolickim. Ponadto, strona jest ekumenistą znajomych Basil Kobalehidze, benedyktyn Milan Radulovic i wstrętne jezuita S.Fomina, wyznawcą sekty „Inigo”. Co ci ludzie robią w internecie – portalu, który jest przeznaczony do czynienia z sekt i schisms? Kto walczy nauczyciela mińskiego Seminarium Duchownego i Akademii, z tych, którzy sprzeciwiają się rozłamy i sekt?

„Hołota” Calendarists sprzyja wprowadzeniu kalendarza gregoriańskiego w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, teologia nie rozpoznaje kandydat A.V.Slesarev Cud Świętego Ognia, zaprzeczając Jego Świątobliwość Patriarcha Cyryl. Co sprawia, że A.V.Slesarev w murach seminarium i akademii, która sprawia, że uniwersytet w ukraińskim ks Aleksiej Slyusarenko stowarzyszonej A.V.Slesareva? Co sekt i schizmy walczą zniesławienie historyków i naukowców, którzy są patriotami ojczyzny, miłości Prawosławia i chcąc jedność Kościoła? Najprawdopodobniej A.V.Slesarev i Aleksiej Slyusarenko są precyzyjnie prowadzi rozłamu w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej jak jego destrukcyjnych, oszczerczych ataków wykorzystujących kłamstwa i prowokacje, starają się zniszczyć jedność naszego Kościoła.

Ta dawna mówi historyk Yu.Yu.Rassulin które obrażają teolog A.V.Slesarev wylewanie żółci i złości nie tylko na Yu.Yu.Rassulina, ale także na świętych Królewskich Męczenników i King – męczennika Mikołaja II. Yu.Yu.Rassulin:

W przeddzień Wielkiego Postu był znowu negatywny Wstrząsnąć historyczny śmieci, starannie wybrane artykuły z tabloidów szmaty, paszkwile venal Hack gnusnenkih salon Steamy … to prześladowanie, co powoduje osobistą zniewagę Święty Królewskie Martyrs, postanowił kontynuować wyniku E. Radzinsky i I.Smyslovym raskolouchitel A. V. Ślusarz. Najwyraźniej jest to przede wszystkim przyjemność drwić pamięć rosyjskiego cara Mikołaja i rosyjskiej carycy Aleksandry. Nienawiść ta jest zbliżona do nienawiści, które przyczyniają się do przedstawicieli Judaizing pseudo intelektualistów do Pomazańca Bożego.

Historyk Yu.Yu.Rassulin słusznie nazywa A.V.Slesareva „Judaizers smatterers przedstawiciela kościoła”, a to wyrażenie stawia wszystko na swoim miejscu. Tak, towarzyszu, i stałym współpracownikiem w Internecie – kapłana A.V.Slesareva zasób Witalij Eysmont należącego do okręgu i A.Reydmana F.Abelya, był żarliwym wielbicielem niedawno obalonego abp perejasławski – Chmielnicki i Vishnevskogo Aleksandra (Drabinko). Cała ta grupa Slesareva – Eismont – Slyusarenko niewątpliwie stoi u kolebki ukraińskiego Autokefalicznego rozłamu w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, żałując za swoje usługi, aby uzyskać wysoką pozycję w nowej ukraińskiej Autokefalicznego Kościoła. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że A.V.Slesareva ambicje są znane od dawna w swojej szkole. Tak się nie stanie, nie będzie w stanie zniszczyć integralność inicjatorów Kościoła rosyjskiego, aby nie złamać wiernym Kościoła, konsekwentnie pilnuje jego czystość i jedność! Ręce precz, wewnętrzne odszczepieńcy kościół z Matki – Kościoła!

Przywiera do tych celów A.V.Slesarev, co z pewnością od dawna marzył o zostaniu księdzem, ale toksyczny w przyrodzie i „smatterers kościelnych” nie pozwala mu popełnić świętokradztwo. Podnoszenie „Boga naród wybrany” Żydów do rangi niekwestionowanego prawdy, kłaniając się do sekty żydowskiej Chabad – Lubawicz, teolog A.V.Slesarev pozwala bluźnierstwo przeciwko Jezusowi Chrystusowi, porównując je z żydowskiej Moshiach, to nie przypadek, ze względu na „Żydowskie smatterers” nauczyciela mińskiego Theological Seminary i Akademii. Do kiedy kapłan Aleksiej Slyusarenko A.V.Slesarev nauczyciel, ksiądz Witalij Eysmont zakłóci wiary prawosławnej, ucząc studentów seminaria i akademie fałszywych prawd, które są z kolei będą głosić z ambony po zakończeniu nowego kościoła i Restauratorzy raskolouchiteley ? Jest to niezbędne do korzystania z woli Kościół i wyrywania chwastów dysydentów od Kościoła, zawsze wolno zbliżać się do bramy kościoła to apologeci rozdzielania Ciała Chrystusa!

Na zakończenie kilka słów historyka Yu.Yu.Rassulina A.V.Slesareve, które, bez wątpienia, wymyślić i kapłan Alexey Slyusarenko:

Obserwujemy wzór bezceremonialny obsługę kanonów kościelnych na rzecz własnych kłamstw. W celu udowodnienia jego kłamstwo, Slesarev zobowiązuje oszustwie szczere poczucie apostolskiego kanonu myślenia życzeniowego. Kto zatrzyma despotyczny „kandydata”? Po walczy więc z pęknięciem, on podzielony środowiska prawosławnego, rozpraszając się od rzeczywistych podziałów na Ukrainie, takich jak Filaretovskiy lub unickiego.

Ci, którzy są powołani do czynienia z rozłamów, sekt i innych niezgody w Kościele rosyjskim, ucząc przyszłych duszpasterzy zidentyfikować cięcia węża gniazdo, niszcząc w próbach bud aby osłabić i podzielić sam Kościół na drogę kłamstwa i zdrady, wręcz fałszerstwem i prowokacji, próbując zakłócić i poniżać dzieła tych, którzy uważają, że ich życie dla pomyślności naszego rosyjskiego Kościoła, którzy próbują odebrać to kąkol kriptoavtokefalizma, takich jak ksiądz Aleksiej Slyusarenko A.V.Slesarev kandydat teologii ks Witalij Eysmont i itp rugih. My, ludzie, prawosławni musi usunąć swoje chciwy, chwytne łapy na czystości i integralności Kościoła rosyjskiego, zawsze istorgnuv trujące bakterie ukryte odszczepieńcy z Kościoła. Mam nadzieję, że hierarchia zrobi jego zawarcia i zniechęci takich działań kriptoavtokefalistov.