113 Shares 1234 views

Najszczęśliwszymi imiona dla dziewczynek: wykaz ciekawych faktów i

Narodziny dziecka – jest zawsze radosna i kłopotliwe zdarzenia. Poza wszystkim, pokoju dziecięcego, zakup kołyski, wózki, raspashonok, pieluchy, jest kolejnym ważnym problemem – nazwa wyboru, bo z nimi dziecko będzie musiało żyć. W tym przypadku rodzice muszą brać pod uwagę jego znaczenie, współbrzmienie z nazwiskiem i drugie imię, popularność. W tym artykule, dowiedzmy się, jakie są najszczęśliwszymi imiona dla dziewczynek?

podstawowe zasady

Wybór imienia dla dziewczynki – jest to dość kłopotliwe, powodując wśród krewnych noworodka wiele kontrowersji, konfliktów, niezgody. Dziadkowie często nalegają na rosyjskich starymi nazwami: Maria, Love, Sofia, Elena, a rodzice wciąż wolą podążać za trendami w modzie Angelina Karolina Evelyn. Aby to ułatwić, istnieją pewne zasady i wskazówki, które pomogą Ci szybko dokonywać wyborów, a także zmniejszyć liczbę sporów. Szczęśliwi imiona dla dziewczynek i chłopców – to nazwy, które mają spokój i miłość. Osobiście, rodzice powinni być związane z czymś ciepłym i przyjemnym.

Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że niemożliwe jest, aby nazwać dziecko na cześć zmarłych krewnych z losem zabitych w wypadkach, nadużywanie narkotyków, alkoholu i tym podobne. Uważa się, że małe dziecko może powtórzyć swój los. Dlatego najszczęśliwszymi imiona dla dziewczynek – tych, którzy niosą pokój i dobro. Współbrzmienie z nazwą i drugie imię odgrywa również ważną rolę.

Jeśli w rodzinie istnieje spór o imię dziecka, zaleca się, aby ułatwić zadanie w następujący sposób: każda ze stron sporu powinien napisać w imieniu 4, które są najbardziej popularne. Wtedy te liście mają dzielić i usuwać nazwiska tych, którzy nie lubią. Z pozostałą dokonać wyboru iw różnych źródeł, aby zobaczyć, co to jest szczęśliwy imię dla dziewczynki. Lista (według miesięcy), pokazany poniżej, pomogą Ci wybrać najlepszy produkt.

Następnie wybierz nazwy musisz zostawić kartkę z imieniem i przydomkiem. Wtedy zobaczymy, co dokładnie nie nadają. I ostatni krok w wyborze nazwy będzie podgląd jego wartość. Zobaczmy, jakie są nazwy najszczęśliwszych dziewczyn istnieją i co one oznaczają.

Olga – wielki i słonecznie

nazwa słowiańska Olga każdy wie: to znaczy „jasny” lub „święty”. Nosicielem nazwą niezależnego, samodzielnego i celowego osobie. Dziewczynka o imieniu Olga mają bardzo dobrą fortunę, jest ona zawsze polegać tylko na sobie. Oni nie oczekują pomocy od nikogo i celowo osiągnąć swój cel w życiu. Znamiennym przykładem – księżna Olga, pierwszy rosyjski Christian, nie do zdobycia silnej woli władcy. Jej moc jest uznawany niemal wszystkie stany i władców. Może coś Olga była nawet okrutne, ale to było uzasadnione jakości zemsty za śmierć ukochanego męża. Księżna Olga – jeden z najpotężniejszych i mądrych kobiet w Rosji. Ciekawostką jest fakt, że został ochrzczony pod imieniem Elena. Imieniny Olga obchodzone w dniu 24 lipca.

Greckie imię Elena

W tłumaczeniu z greckiego oznacza nazwa „ogień”, „light”, „Torch”. Dziewczyna o tej samej nazwie miłej i niefrasobliwy, bardzo lubi piękno i komfort. Najszczęśliwszymi imiona dla dziewczynek: Elena, Alain, Helena. Niosą dobro i miłość. Lena jest bardzo szczery, dobrze dogaduje się z ludźmi i zawsze gotowy do pomocy.

Dziewczynka o tej samej nazwie jest rzadko charakterystyczny upór, chociaż czasami może to być dość trudne. Ten wesoły i bardzo emocjonalna osoba. Nawet bez przyrody, Elena jest w stanie obrócić głowę każdego człowieka. Czyniąc to, że pomaga jej charyzmy i łatwość.

Nie wspominając, St. Helena, który był synem cesarza Konstantyna Wielkiego. Istnieją dowody na to, że Helena znalazła krzyż, gdzie Iisus Hristos został ukrzyżowany, i zbudował kościół na tej stronie. To wydarzenie doprowadziło do początku uroczystości Podwyższenia Krzyża. Kalendarz: 19 marca i 3 czerwca.

Cyrus – autorytatywny i praktyczny

Nazwa Cyrus ma więcej niż jedną wersję pochodzenia. Niektórzy uważają, że pochodzi od greckiego „Kiria”, czyli „pan”, „pani”. Inni twierdzą, że jest to perski nazwa jest traktowana jako „promień światła”. Dziewczyna Kira uparty, proste, zawsze realizuje swój plan. Ona jest wielkim przyjacielem i pomocnikiem. Dziewczyna o tej nazwie jest rzadko pozostać w domu i wychowywać dzieci. Są zainteresowani udanej kariery. Z reguły Cyrusa jest bardzo dobra i ścisła szefem. Ma poczucie humoru, atrakcyjna i pewna siebie. W mitologii greckiej jedna z nimf nazywa Cyreny. To był nieustraszony myśliwy i strażnik lasów. Imieniny obchodzi się w dniu 22 czerwca.

Sweetheart Mediolan

Uważamy najbardziej piękne i szczęśliwe imiona dla dziewczynek, a jest to jeden z najbardziej popularnych. Milan oznacza "cute", "łaska", "korzyść". Ta niesamowita dziewczyna, osoby twórcze, którzy lubią marzyć i „szybować w obłokach”, przemyślane i spontanicznych w tym samym czasie.

Milan jest bardzo odpowiedzialny, lubi pomagać innym, trochę skryty, niemal tajemnicze. Dziewczyny z taką nazwą wybitnie manifestują się jako pisarze, dziennikarze, tancerze. Są one stale w poszukiwaniu ciekawy i atrakcyjny.

dobry Anastasia

Kolejna odpowiedź na pytanie: Jak ma na imię dla dziewczynki jest najszczęśliwszy? To Anastasia. Dość popularne w każdym wieku, nazwa w większości należą do ufne, lojalny i pięknych pań. Nazwa ta oznacza „powrócił do życia.” Jego okaziciela przyzwoite i szczery, ma naturalny wdzięk i wytrzymałość.

Od strony wydaje się, że Anastazja jest bardzo delikatne i wrażliwe. W rzeczywistości jest to bardzo silną wolę i zdeterminowana osoba, która chętnie przychodzą z pomocą przyjaciół i znajomych, wsparcie w trudnych chwilach, komfort. Jej święty wierzyć Anastasiyu Uzoreshitelnitsu – patronką wszystkich kobiet w ciąży. Była modląc się w momencie dostawy i poprosić o ochronę. Dzień Pamięci Świętego wielkiego męczennika Anastasia – 22 grudnia.

Zhelannaya Mariya

Jest to jedna z najczęstszych nazwisk w świecie. Powodem tego jest to, że Maryja – Matka Jezusa Chrystusa. Hebrajski wersja imienia brzmi jak „Mariam”.

Maria – rodzaj i słodka. Ona jest trochę uparty, ale również bardzo sumienny i pracowity. Właściciel nazwy może być bardzo impulsywny i przedsiębiorczy.

Maria – prawdziwy poszukiwacz przygód, nie jest w stanie leczyć powierzchni żadnych ludzi lub sytuacji, który przedstawia jej życie. Jeśli jesteśmy w Maria zagłębia się w coś, robi to z serca. Uwielbia wszelkie mistyczne i tajemnicze, w rzeczywistości, nie boi się ciemności i samotności. 21 Wrzesień, upamiętnia Maryję, Matkę Boga.

Swietłana – ten, który przynosi światło

Nadal rozważyć, jakie imiona dla dziewczynek są uważane za szczęśliwe. A jeden z nich, który naprawdę zasługuje na uwagę, jest Swietłana. Jest lekki, elastyczny i skromna dziewczyna. Bardzo prosty, kocha dzieci i zwierzęta. Przede wszystkim lubi dbać o ludzi i dać im miłość. Jako dziecko, dziewczynka Swietłana może być lekko zamknięte i nietowarzyski, ale okazuje się, w przyszłości, jak kwiat, przynosząc światu miłości i światła.

Nosicielem światła imieniu bezinteresowna, ale trwałe i intensywne. Swietłana zawsze wysłuchuje poglądów innych, ale decyzji do rezerw. Jest to bardzo silną wolę i zdeterminowana osoba, która kocha do określenia konkretnych celów, i powoli, ale im się udać. Anioł na dzień 26 lutego do 2 kwietnia.

Victoria – zwycięstwo

Victoria – samica imię pochodzenia łacińskiego, znane każdemu. Jest to właściwie nazwa szczęśliwe dziecko.

Vic stanowczy, uparty, trochę skomplikowane, mobile. Jest to bardzo silna dziewczyna, która uwielbia się podbić serca ludzi. To może być rozpieszczona i kapryśna, a jednocześnie, cichy i słodkie – w ogóle, wszystko zależy od sytuacji. W okaziciela o popularne imię silnej woli i dumnego temperamentu.

Victoria nie zawsze jest gotowy do usunięcia przeszkód i ograniczeń często może wycofać się zrobić krok do tyłu. Nie toleruje być sama, kiedy jest sam, zagubiony i złamane. Silny i niezawodny ramię blisko włączyć go do „góry przenosić” jest na swój sposób. Jest to dobra gospodyni domowa, opieka matki i kochającej żony. komfort dla rodziny Victoria w pierwszej kolejności.

Nazwa ta jest noszona przez wiele księżniczek, królowych, księżna i cesarzowej. Różnią się one wyrafinowanie, wdzięk, urok i nieskończoną mądrość. Jej świętego – męczennika Victoria Albitina. Dzień Pamięci – 11 lutego.

W tym artykule przyjrzeliśmy się najbardziej szczęśliwy i najpopularniejszych imion dla dziewczynek i ich cech, a także dowiedzieć się, co one oznaczają i co sławny ludzie są podłączone.