836 Shares 2937 views

Pochodzenie imienia Pawła. Wartość i charakterystyka

Wiele osób interesuje się pochodzeniem imię Pawła. Jest to starożytna nazwa i szlachetny w Rosji jest dość popularne. Jego wartość ujawnia uchwyt jako inteligentny, pewny siebie i przyjazny dla użytkownika. W imieniu Pawła zostaną omówione w tym artykule.


Headwaters

Pochodzenie nazwy Paul nie powoduje problemów. Ma swoje korzenie w języku łacińskim i oznacza „mały”, „małe” lub „baby”. Uważa się, że może to być interpretowane jako „junior”, stało się istotne, gdy nazwy ojciec i syn są takie same. W imię Pawła mają żeńskie odpowiedniki: Paula Polly, Paul.

Paul w kalendarzu chrześcijańskim – nazwa, która pojawiła się w związku z jednym z największych nauczycieli Kościoła. Później zwrócił się do innych Apostołów, wiary w Chrystusa, ale z wielkim zapałem i następnie go chwalili. Jak głosi legenda, pierwszą od Pawła nazwą „s był Saul. Był zagorzałym przeciwnikiem doktryny chrześcijańskiej. Jednak, gdy nazwał Pana, Saul stał się zwolennikiem nowej wiary i zaczął gorliwie rozprowadzić na całym świecie.

Pojawienie się w Rosji

Wraz z przyjęciem nowej wiary pochodzenia związane z nazwą Pawła w Rosji. Przyszedł tu z Bizancjum w 10 wieku, między innymi nazwami chrześcijańskich i szybko pojawił się w codziennym życiu Rosjan. Fakt, że Paweł i Piotr są jednymi z najbardziej czczonych świętych, jako dzień upamiętnienia tych Apostołów zbiegła się z pogańskiej słowiańskiej wypoczynkowego siana zakończona. Później, pojawienie rosyjskich świętych przyczynił się do tego, że nazwy kościołów zagraniczny przestał być obcy. Przez 15-17 wieków nazwa Pawła jest powszechne we wszystkich warstwach społeczeństwa. U osób, stało się nawet „dom”, to forma czysto rosyjskim. W dokumentach archiwalnych z tego okresu, o którym mowa chłopskiej Pavlyuk Mokhon'ko (1593), sędzia Pavsha Boguhval (1555), Kozaków pashka Bespaltsev (1654) i wielu innych Rosjan, ochrzczeni w imię tego szlachetnego starożytny.

Znane osoby

W rosyjskiej historii, było wielu ludzi, którzy zostali ochrzczeni w imię Pawła. Wśród nich jest Paweł Yanenka – Pułkowniku, bratanek Bogdana Hmelnitskogo; tragicznie zmarła cesarza Pawła I; Liczyć Pavel Dmitriewicz Dolgorukova; Liczyć Pavel Vasilyevich Golinischeva-Kutuzowa; historyk Paweł Nikołajewicz Milyukov. Wśród naszych współczesnych znanych ludzi stał malarz Korin Pavel Dmitriewicz, poeta Antokolskiy Pavel Grigorevich artysta Fedotow Pavel Andriejewicz, aktor Pavel Derevyanko, hokeista Paweł Bure, twórca sieci społecznych „VKontakte” Pavel Durov i wielu innych.

Nazwa funkcji

Mężczyzna imię Paweł daje jej spokoju posiadaczem i przyjazny charakter. Od dzieciństwa, ma trudny charakter. Z natury jest człowiekiem bardzo czuły, gotowy, aby być szczęśliwym, aby pomóc seniorom w biznesie. Pasza rośnie dziecko, które słucha rodziców i ściśle przylega do wszelkich zakazów. Wygrywa komunikuje się z innymi, zawsze znajdzie wspólny język z nich. Postać Pawła jest dość harmonijny: łączy moralność, towarzyskość, seksualności i inteligencję. Właściciel tej nazwy również nie jest pozbawiony intuicji.

Ludzie są zazwyczaj rysowane do Pawła. Wiele osób próbuje mu zaufać jej tajemnic i usłyszeć przydatnych porad. Jednak to nie jest tego warte. Paul może być zbyt rozmowni i od czasu do czasu pochwalić własną świadomość. Na właściciela nazwy nie może być zły. On przyciąga ludzi przez jego uroku. Taka osoba nigdy nie idzie do przodu i jest bezpieczniejsze rozwiązania. Paul lubi mieć rozmowy na tematy filozoficzne.

Wraz z wiekiem, właściciel tej nazwy staje się najemnikiem. Kiedy zaczyna realizować swoje własne interesy, staje się bardzo nieprzyjemny w komunikacji. Istotą tego człowieka nie tylko ujawnić. Jego bogaty świat wewnętrzny w połączeniu z dobrą wyobraźnię. Paul – nazwa, która daje właścicielowi wielką cierpliwość. Ze względu na tę cechę charakteru, że jest często w stanie zrealizować swoje cele.

kariera

Imię Paul dla chłopca – to dobry wybór. On może zrobić dobrą karierę w każdej dziedzinie działalności. W imieniu właściciela tego rzadkiego daru aby obiektywnie ocenić sytuację. Rozwinięta inteligencja i dobra pamięć, aby pomóc mu, aby zawsze znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ponadto, Paul jest w stanie zrobić dobre wrażenie na innych. Potrafi żartować, gdy jest to potrzebne, i rozładować nastroje. Jednak właściciel tej nazwy dumny. On może robić rzeczy, które nie są zainteresowane w opinii innych ludzi. W tej pracy, Paul jest zobowiązana do absolutnej perfekcji. Jest to bardzo trudne do zaakceptowania porażki. Mogą one prowadzić do głębokiej depresji. Paul jest w stanie odbywać się w wielu różnych dziedzinach działalności: on jest w stanie pracować w produkcji, pracował jako urzędnik bankowy lub skręcać kierownicę samochodu. Wiele zależy od jego umiejętności i proponowanego wynagrodzenia.

życie osobiste

Paul kocha kobiety. Z nich, staje się sentymentalny, pokazując miłość i czułość. On jest bardzo hojny, pielęgnuje atmosferę spotkania i jest zawsze gotowy, aby stworzyć romantyczną atmosferę. Właściciel tego imienia lubi prezentów. W życiu małżeńskim, dla Pawła jest równie ważne, jak duchowej harmonii i fizycznej bliskości. To dość zazdrosny, ale zachowuje swoje emocje pod kontrolą. On także lubi opiekować się dziećmi i pomóc żonie w pracach domowych. Więc manifestuje swoje zaniepokojenie w odniesieniu do rodziny Pawła. Zgodność nazwa sugeruje, że będzie rozwijać silne relacje z Vera, Dina, Elizabeth, Catherine, Maya, Sophia, ella, Zinaida, Serafinów. Ale sojusz z Niną, Natalia, lilia, Inga, Daria i Angela może zakończyć się niepowodzeniem.

Pochodzenie imienia Pawła już wiecie. To było noszone przez wielu wybitnych ludzi. Dlatego, aby imię dziecka to nazwisko – bardzo dobry wybór dla kochających i troskliwych rodziców.