895 Shares 2630 views

Czy istnieje magia

Przez wiele wieków, nasza cywilizacja poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy istnieje magia? Jednak do tej pory nie ma konsensusu w tej kwestii.


Niektórzy twierdzą, że materialiści wściekłe wszystko na tym świecie jest istotny i nie może być inne sposoby, aby wpłynąć na naturalny bieg rzeczy. Wiele mocno wierzę, że z pomocą nieskomplikowanej manipulacji fotografią i święconej wody może wyleczyć osobę.

Uważam więc, jeśli istnieje magia, czy nie – sprawa prywatna. A co powie zwolenników Feng Shui, że poprzez odpowiednie rozmieszczenie symboli w niektórych obszarach mieszkania starają się wpływać na rozwój danego obszaru życia? Co to jest? Wiele pytań pozostaje.

W dawnych czasach w istnienie czarownic i mrocznych sił wierzą bezwarunkowo, nawet spalony na stosie niechcianych osób uznano za przedstawicieli sił nadprzyrodzonych.

Obecnie istnieją nawet programy telewizyjne, w których ludzie zwracają się o pomoc do medium zrozumieć ich problemy. Ktoś traci dziecko w tajemniczych okolicznościach. Ktoś skrzypienie podłogi i drzwi w domu, jak iw nocy, jakby ktoś idzie. Wszystko to nie jest podobny do magii i zjawisk paranormalnych, więc nie trzeba się zastanawiać, czy magia istnieje.

Przyjętego warunkowo podzielić magia biała i czarna, na, że tak powiem, dobre, jasne i ciemne magic – zło. Podobnie, uważa się, że istnieją czarne czarownice i czarodzieje, którzy są zaangażowani w niebezpiecznej miłości czar i zaklęcie ujarzmić ludzką wolę.

Istnieje debata dawany o tym, kto jest uważany za bardziej potężny mag – biały lub czarny. Zrozumiałe jest, że czarni magowie pomóc ciemne siły, przerażające dla przeciętnej osoby, podczas gdy biali magowie mówią o swojej relacji z Bogiem i siłami światła.

Często magowie używają podobnych narzędzi pomocniczych. Używali świec kościół, karty tarota, kamienie, pióra, kości. Każdy z nich może mieć swoje wdzięki, które pomagają go dostroić do „fali” i usłyszeć duchy wskazówki od innego świata.

Najsłynniejsze magowie też ma swoje własne cechy, które są charakterystyczne dla nich. Na przykład, dziewczyna druid cliodhna żyli w średniowieczu, który był w stanie nurkować z pomocą swoich magicznych ptaków chorych w głęboki sen, i leczyć je.

Był też znanym ciemny czarownica Morgana Le Fay, uważany jest za silny sprzeciw magika Merlina, który z kolei był również potężnym czarodziejem. Zarówno magiem o wielkiej mocy, w stanie przekształcić się w zwierzęta i zrozumieć ich mowę.

Były też dość nietypowe czarownice. Na przykład, Urik dziwnego mimośród Mag i sobie nakładkę zamiast meduz.

Podobnie jak wcześniej, ludzie nadal szukać pomocy różnego rodzaju magów. Zwłaszcza, gdy chodzi o wydarzenia w życiu, do których nie może wpływać. Na przykład kobiety, których mężowie poszli do swojej kochanki, może zwrócić się o pomoc tego rodzaju magów i poprosić, aby powrócić do ukochanej rodziny.

Niestety, niewielu ludzi myśli o jakie metody są stosowane czarownicę. Więc czasami taka „współpraca” może mieć bardzo negatywne konsekwencje. Faktem jest, że wszelkie czary nie powinien podporządkować się woli innych, a ludzie wierzą, że mają prawo do decydowania za siebie – i dla kogo byłoby lepiej.

Czy jest jakaś magia, czy nie – ty decydujesz. Do dziś istnieje wiele pytań, na które odpowiedzi nie są w stanie dać żadnej nauki.

Podobnie, wiemy tylko jedno: każdy człowiek ma swoją własną energię i bio-pole. I interwencji w przestrzeni prywatnej wbrew woli danej osoby może mieć bardzo negatywne konsekwencje zarówno dla siebie i dla tego, kto zdecydował o takiej interwencji.

Czary, magia, magia, cuda – można nazwać wszystko, co chcesz, ale pod warunkiem, że nie wiadomo dokładnie, co to może być, każdy ma prawo wierzyć w co chce.