82 Shares 5228 views

Zgodność Baran i Rak … Ale najważniejsze jest miłość.

Przedstawiciele tych dwóch konstelacji zodiaku są diametralnie różne od siebie, ale w tym przypadku nie jest to minus, ale to plus, ponieważ zgodność Baran i raka opiera się na fakcie, że są wspaniale uzupełniają się wzajemnie. Jeśli oboje partnerzy brać za pewnik potrzebę czasami wydać povroz czasu, unia rodzinne Barana i Raka bezpiecznie trwać dłużej niż jeden rok.


Oczywiście, zasada Mars wpływa Aries. Przedstawiciele tego znaku – prawdziwy dzieci ognia, gwałtowne i nieprzewidywalne. Ponadto Baran są wielkimi fanami podróży i przejazdów. Miasto, a nawet kraj one zmianie bez żalu. Nowotwory bardzo sentymentalne, jakieś obce kraje wolą dom na wsi, a jeśli przejść do następnego powiatu, a następnie z obszaru nostalgii, gdzie spędził większość swojego życia. Baran optymistą i Rak – pesymistyczny, Baran jest łatwa do zastosowania dla pieniędzy, a Rak jest bardzo tightfisted w sprawach finansów. Są tak różne, że zgodność Barana i Raka wydaje się być coś, co – nieosiągalne. Jeszcze dwa może być bardzo szczęśliwi. Wymaga to jedna mała rzecz – aby znaleźć wspólną płaszczyznę.

Kompatybilność: Baran – Mężczyzna Rak – kobieta.

Żarliwy wielbiciel Baran jest łatwo wygrać sentymentalną młodą damę – Rak, bo wie, jak być romantyczny. Piękny zaloty, luksusowe bukiety, serenady pod oknem. Szkoda trwa tylko wszystko to nie jest zbyt długa. Człowiek – prawdziwy pogromca Baran, ale jak tylko cel jest uderzony, to przestaje być interesujący. Baran przeciągnij do ołtarza nie jest takie proste. Ten facet jest łatwo się zakochać, ale z tworzeniem rodziny nie w pośpiechu. Oczywiście, pani – Rak w tej sytuacji nie czuje się pewnie i okresowo organizuje cavalier cichy bojkot. Tutaj robi poważny błąd. Baran trzeba wygrać powoli, ale pewnie. Każdy przedstawiciel znaku należącego do płci męskiej, żyjących nie tylko zwycięzcę, ale obrońca. Dlatego starają się przekonać Baran, że bez wsparcia i ochrony nie można zrobić. Należy zauważyć, że jako nieśmiertelnej optymista, człowiek – Baran chce zobaczyć obok wesoła pani. Dlatego, aby nie płakać za utraconą miłością, starają się kontrolować swój nastrój.
Zgodność seksualna Baran i Rak, często opiera się na jednej kwestii – panie pragnienie – Rak całkowicie mieć partnera. Ze swej duchowej bliskości i relacji zaufania jest o wiele ważniejsze niż cielesnych rozkoszy. Człowiek – Baran, oczywiście, w stanie to docenić, ale jego chropowaty naturalny temperament rachunków nie może być dyskontowane.
Jednak złożoność uzależnień jesieni, zwykle na etapie randek i pierwszego roku życia.

Kompatybilność: kobieta – mężczyzna Baran – Rak.

Jeśli kobieta – Baran marzy o idealnym partnerem, a następnie jeden lepiej rak jej nie znaleźliśmy. Przedstawiciele tego znaku są wygodne z sytuacją, kiedy jego żona więcej czasu na jego karierze, a nie rodzina. On nie przeszkadza fakt, że żona zajmuje wyższą pozycję lub dostać więcej pieniędzy. Man – Rak spokojnie tolerować kobiet, które próbują uchwycić wiodącą pozycję w pary. Ale to nie znaczy, że rak jest cichy i nieszkodliwe pod pantoflem. Rak wycofać z równowagi, prawie niemożliwe, a także zmusić go do tego, co chce zrobić.
Man – Rak sentymentalny i romantyczny niż łatwych zwycięstw nie są Mercantile lady – Baran. Ona chce się gotować zmysłów i namiętności, to może łatwo zapewnić im. W przeciwieństwie do innych członków silniejszej płci, mężczyzna – rak u kobiet dobrze i wie, czego potrzebują.
Jedyną rzeczą, która może zniszczyć zgodność Barana i Raka, że jego niewierność i jej pochłaniająca wszystko zazdrość. Niestety, człowiek – Rak zmienia wszystko i zawsze. Z żywym magnetyzmu seksualnej i atrakcyjnego wyglądu, Raka niewiernej do żony z kochanką, kochanka byłej dziewczyny … Ta seria zainteresowań seksualnych może również trwać do sędziwego wieku, ale to nie znaczy, że twój partner nie ma relacji wartości. Będziesz zawsze pozostać blisko niego, moja droga, umiłowana.

Oczywiście, każda para i indywidualny horoskop obejmuje tylko podstawowe aspekty kompatybilności. Ale pomimo tego, że mogą być stosowane w celu lepszego zrozumienia partnera i zbudować bardziej harmonijny związek. Gdzie jest miłość i zrozumienie, a na pewno będzie szczęśliwe życie rodzinne.