418 Shares 9172 views

Rozumiem sen What Dreams piekło?

W swych artykułach w interpretacji niektórych marzeń chciałabym uzyskać dostęp do amerykańskiego psychologa Gustav Miller, a raczej do jego wymarzonej książki. A dzisiaj pytamy go o pomoc. W tym artykule przyjrzymy się, co śni cechy głównie dla snu Miller A potem – Juno.

Funkcja obrazu

Ogólnie rzecz biorąc, funkcje (stary czy młody) – giermkiem i sługus z siłami ciemności. W folklorze, postać ta jest zawsze wrogiem pozytywnego bohatera, który jest, anty-bohater. Więc, co mamy interpretować go w swoich książkach sennych czołowych naukowców na całym świecie?

Podstawowa interpretacja Millera

Najdokładniejszym interpretacja sen (Gustav Miller) mówi nam, że wspaniałe funkcje we śnie – jest to symbol, który jest wspólną naturę ludzką, mają bezpośredni wpływ na życie samego człowieka. Śniło rogaty ogon poinformowanie nas jak najszybciej zacząć się poprawiać, w celu uniknięcia ewentualnych kłopotów i problemów. W związku z tym, Miller daje jedną podstawową interpretację, co sen możliwości. Jest to wymowny znak spotkaniu z jednym (lub więcej) z jego negatywnymi aspektami. Człowiek, jak to jest podzielono na kilka „I”. Grozi mu I-egoistyczne, z I-cynika, z I-skąpiec, i tak dalej. Jeśli uda mu się wytrwale znosić te wszystkie spotkania z siebie, a następnie przejść do wyższego poziomu jaźni.

Millerovskiy interpretacja wtórny

Poznaliśmy podstawowe interpretacji, co sen możliwości. Jednak w książce i Millera mają drugorzędną wytłumaczenie tego snu. Jeśli widzisz w postaci bydła nieczystych od siebie, to być czas, aby dorosnąć! Fakt, że wiele swoich działaniach są najczęstszym głupstwem, a także przejawem tajemnych występków … pilnie go pozbyć! W przeciwnym razie nie zmarnował wszystkie swoje oszczędności finansowe, aw końcu zniszczyć reputację! Mówi się, że Gustav Miller. Zastanówmy się teraz, co powiedzieliśmy o tym największym marzeniem książka na świecie – marzy książkę Juno!

interpretacja Yunonovskoe

Tutaj, podobnie jak w Millera, funkcje przynosi złe wydarzenia. Jednakże, zgodnie z książką marzeń Juno, interpretacji, co marzy funkcji zależy wyłącznie od społecznego i zawodowego pochodzenia ludzkiego.

  1. Jeśli marzysz jesteś dyrektorem dużego przedsiębiorstwa, wtedy życie stanie się bankrutem konsekwencji – konfliktów rodzinnych.
  2. Jeśli – sportowca lub osoby ekstremalnych zawodach, pomyśl o swoim zdrowiu. W niedalekiej przyszłości istnieje znaczne ryzyko zranienia.
  3. Ciekawa interpretacja prowadzi nas do snu książkę o Juno kobiet biznesu. Jeśli marzy w przebraniu starej funkcji pewną stałą (znany z nią w prawdziwym życiu), stary – trzeba spojrzeć na niego i innych jemu podobnych! W niedalekiej przyszłości ma zaprzeczyć wszystkich atrakcyjnych mężczyzn.
  4. Jeśli nauczyciel marzy cechy Scientist – w okularach i książki w jego łapy, następnie uwaga: przy pojawiłeś się zazdrosny, które próbują przetrwać z pracy.
  5. Jeśli marzysz Ty – prostytutkę i zaangażowany z diabłem namiętny i ostry seks – czeka Cię zmuszony zdrady, zarówno z was, i od partnera.