304 Shares 8752 views

Technika, aby przyciągnąć pieniądze. Muzyka przyciągać pieniądze

Pieniądze – to znaczy bez których trudno jest zrobić we współczesnym świecie. oni nie potrzebują nikogo? Ale interesujący jest fakt, że jeśli niektórzy ludzie są w stanie finansować długo, potem drugi jest ciągle brakuje. To ma swoje powody. Nie ma pieniędzy, aby przyciągnąć technologii, a nawet nie jeden, lecz kilka. Spróbujmy je zrozumieć.

prawa wszechświata

Nasze życie jest pełne niesamowitych rzeczy, które nie zawsze są w stanie zauważyć. Niestety, człowiek zwraca szczególną uwagę na negatywne przejawy i nie zauważają pozytywne zmiany. Wszechświat jest tak skonstruowany, że wszystkie emocje są mnożone kilkakrotnie. Jeśli tylko zwrócić uwagę na dobre rzeczy, będą one na pewno się do życia o wiele częściej. Dowolna technika pieniądze atrakcją jest na podstawie tej ustawy. Ubogich i obniżenie nastroju nie może być powołany do życia pieniędzy i bogactwa. Kiedy osoba się uśmiecha i jest zadowolony, jego pole energetyczne, jak to jest podświetlona, jest przyciągany do finansowego dobrobytu, jak magnes.

dzięki

Nie mniej ważne jest poczucie wdzięczności. Musimy nauczyć się doceniać to, co już masz. To pomaga zrozumieć, że życie nie jest tak źle. Czy masz dom? Powiedz mu o tym, „dziękuję”. Nawet jeśli nie jest twoją własnością, to chroni Cię przed wiatrem, zimnem, deszczem.

I tak dziękuję wszelkie dobro, które jest w swoim życiu. Musimy nauczyć się ignorować te rzeczy i korzystać z nich, podobnie jak dzieci. Każda technika przyciąga pieniądze zaczyna się tych małych, ale ważnych niuansów. Jeśli jesteś przygnębiony i załamany, nie, nawet najbardziej najpotężniejszym magia nie pomoże Ci stać się bogatym. W tym przypadku, można dojść z ubóstwem energetycznym i nędzy, a ona wyciąga sobie takich wydarzeń w moim życiu.

Gdy rozpoczyna się dzień

Należy pamiętać, że, co do zasady, początek dnia nadaje ton i przebieg wydarzeń w całej późniejszej chwili. Tak, istnieje powiedzenie: „Problem nie przychodzi sam”, aw rzeczywistości jest pod stałym gruncie. Kiedy w życiu zdarzy się kłopoty, jesteś sfrustrowany, zły, obrażony, a tym samym przyciągnąć jeszcze więcej kłopotów w moim życiu. Musimy nauczyć się akceptować wszystko co dzieje się absolutnie spokojny. Kiedy w twoim życiu dzieje się w pewnym kłopoty, podjąć się roli widza. Wyobraź sobie, że wystarczy spojrzeć na to z boku i masz absolutnie żadnych wątpliwości. Ta technika pieniądze atrakcją jest bardzo skuteczne. Nie zauważył złe i dobre, z kolei, jest przyciągany do Ciebie jak magnes.

Oczywiście, na początku może się wydawać, że te wskazówki są odpowiednie dla niepoważnych ludzi. Ale spróbuj zrobić eksperyment. Przekonasz się, że jeśli nie przywiązują zbyt dużą wagę tego wydarzenia, to wkrótce zostanie rozwiązany przez siebie, albo przyjdzie do ciebie świetny pomysł, jak radzić sobie z nim. Ponadto, na tym koniec kłopotów, a mówiąc, że rozmawialiśmy o tym powyżej, nie będzie, aby mieć jakąkolwiek wartość.

Potężny mantra przyciągać pieniądze

Kiedy masz już wewnętrznego ducha, jesteś szczęśliwy i wdzięczny za wszystko Wszechświata, że masz, że nadszedł czas, aby rozpocząć przyciąganiu bogactwa w swoim życiu. Można to zrobić za pomocą specjalnych słów. Mantra przyciągać pieniądze – potężną energię, która generuje silne przepływy pieniężne. Im jest ich tak wiele, a wybór zależy od indywidualnych preferencji. Najbardziej proste i skuteczne mantra – „Om”.

Konieczne jest podjęcie wygodnej pozycji, zamknij oczy i umysł, aby zwolnić przepływ myśli. Rozpocznij intonuje mantrę. W tym czasie trzeba wyobrazić sobie wielki pęk energii pieniędzy: tutaj gromadzi się nad wami, staje się coraz bardziej. Po zakończeniu medytacji, wyobraź sobie, że ten strumień przenika czujesz to w każdej komórce ciepła. Dowolny dźwięk lub muzykę, aby zebrać pieniądze mogą być skuteczne tylko wtedy, gdy odpowiedni nastrój.

rzeczywistość Transurfing

Technika ta oferuje ezoteryczną Vadim Zeland. Opiera się ona na fakcie, że istnieje tak wiele rzeczy, a każdy człowiek może wybrać dla siebie jeden z nich. Wszystko, co dzieje się z osobą w jego życiu, jest związane z jego zachowania i postawy wobec świata, który dąży do równowagi. Balance – jest to bardzo ważny aspekt, o którym nie należy zapominać. Gdy jest on uszkodzony, istnieje równowaga sił na celu wyeliminowanie nadmiaru potencjał energetyczny. Jak wiecie, nasze myśli i działania – to wiązki energii. Mają one wpływ na wszystko, co dzieje się wokół nas. Gdy dowolny obiekt lub wydarzenie przywiązuje wielką wagę do niej i powoduje nadmierny potencjał. Transerfing pochodzi od słowa „surfowania” i oznacza, że można przełączać się pomiędzy różnymi rzeczywistościami, jakby do schodzenia na fale.

Technika, aby przyciągnąć pieniądze na Zelandia zawiera kilka ważnych zasad. Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że finanse nie może być koniec, ale są tylko środkiem. Nie jest konieczne, aby narzekać na ich brak zbyt radosnym wyglądem. Powinny być one traktowane jako obojętne, jak to możliwe. Jednocześnie, pieniądze muszą być przestrzegane. Jeśli nagle w sposób natknąłem się na zardzewiałym monety, należy podnieść, aby przynieść do domu i umieścić swoje pieniądze. W celu przyciągnięcia do swojego życia bogactwo, musi być jasne, o co to jest. Ta technika przyciągania pieniędzy opiera się na redukcji wagi wszystkich wydarzeń w swoim życiu. Konieczne jest, aby wyobrazić sobie, że nie jesteś stroną do niego i tylko widzem.

medytacja

Równie skuteczny sposób, aby zebrać pieniądze jest medytacja. To pozwala się zrelaksować, uciec od negatywnych myśli i emocji. Istnieje ogromna liczba różnych medytacjach, które mogą poprawić swoją sytuację finansową.

Trzeba siedzieć w wygodnej pozycji, wyłącz wszystkie myśli i emocje, że przeszkadzam. Wyobraźmy sobie, że przed wami pusty arkusz papieru. To nic nie mówi. Psychicznie narysować na niej ołówkiem swój cel, co byś najbardziej na świecie lubi. Następnie wyobraź sobie, że obraz zaczyna ożywać, to staje się jasne kolory, obiekty na nim ożywają i zaczynają się poruszać.

Obserwować scenę kilka minut i psychicznie uwolnić postać w przestrzeni. Po zakończeniu medytacji jest również konieczne, aby puścić myśli pożądania. Większość z nich nie myśleć o tym. Z pomocą tej techniki medytacji, aby przyciągnąć pieniądze szybko napotkasz przestrzeni o co chcesz. Tak długo, jak trzymać się tego snu, to nie może być zrealizowane, konieczne jest, aby puścić i naprawdę wierzę, że to się spełni. Ważne jest, aby nie myśleć o tym, jak to się dzieje. Czy to ważne? Aby uzyskać wynik? I masz go!

Muzyka w Twoim życiu

Wielu ludzi kocha słuchać różnej muzyki, ale nawet nie wiedzą, że pomoże uporać się z biedy. Niektóre mantry nie ma potrzeby mówić głośno, słychać i wizualizację bogactwa. Muzyka przyciągać pieniądze mogą być wykorzystane w ogóle, i wybrać ten, który naprawdę lubisz. Można słuchać w wolnym czasie, bo to jest możliwe, aby praktykować medytację i jogę.

programowanie neurolingwistyczne

Ten kierunek – NLP – oparte na praktycznej psychologii i studiuje niewerbalnej i werbalnej komunikacji. Z reguły są traktowane jako podstawa do zachowań ludzi, którzy już osiągnęli swoje cele w życiu. Aby przyciągnąć pieniądze są także wykorzystywane techniki NLP, ponieważ wszystkie sukcesy biznesmeni i milionerzy mają pewne wspólne zachowania wzorca. Jest to nauka, która jest trudna do opisania w kilku słowach. Ale jedna z najważniejszych jego zasad instalowania. Jest to zdanie, które codziennie muszą być powtarzane głośno, patrząc w lustro. Mogą one zawierać żadnych informacji, ale nie musi być negatywny i musi być obecny.

Jeśli potrzebujesz pewnej kwoty pieniędzy, można dokonać takiej konfiguracji „przychodzi do mnie taka a taka ilość pieniędzy.” Możliwe i ta opcja: „Jestem człowiekiem sukcesu i zdobyć tak dużo” Pod żadnym pozorem nie używać cząstki „nie” i nie mów o tym wydarzeniu w przyszłości, w przeciwnym razie pozostanie on gdzieś tam.

Najprostszą techniką

Jednym z najprostszych i najbardziej interesujących technik oferuje Igor Bibin. To polega na tym, że konieczne jest posiadanie notebooka lub notatnik. Na pierwszej stronie należy napisać dochody, które masz w tej chwili. Pokrótce co spędzasz go opisać. Następnego dnia, obracając stronę, podwoić ilość ponownie i podpisać gdzie spędził. Więc trzeba zrobić trzy miesiące. Technika przyciągać pieniądze Bibin opiera się na fakcie, że każdy dzień, podwajając ilość i myśli o tym, gdzie go spędzić, przyciągasz do swojego życia nowy przepływy finansowe. Ponadto, pozwala rozwinąć swój umysł i powiedz mu, że jesteś całkiem mogą zarobić znacznie więcej.

Można zacząć chodzić na drogie sklepy, domy luksusowych zegarków i samochodów. Na przykład, w dziesiątym dniu napisałeś, że się kupuje luksusowy apartament, a teraz otworzyć stronę w Internecie, gdzie są one sprzedawane, i wybrać dokładnie co spadnie do gustu. Najlepiej jest zacząć przyciągać pieniądze w nowiu. Ten okres nowych początków i planów.