407 Shares 8278 views

Modlitwa dla mężatek

Oczywiście, każda dziewczyna chce wyjść za mąż z miłości, za obopólną zgodą. Chciałbym się komunikować z pół był tak głęboki, pełny i niepodzielny, do życia innych nie jest pomyślany bez drugiego; razem to gorzkie, smutne i jasne, piękne chwile przeżyć.

Co najmniej, a może nawet więcej niż bardzo młoda dziewczyna, kwestii udanego małżeństwa opieki matki. Z tego wniosek, może odwołać się do świętego Nikolayu Chudotvortsu, Andreyu Pervozvannomu (Apostoła), Catherine Wielkiego Męczennika Paraskewy lub Filaret Miłosiernego, który stał się sławny w jakiś sposób, i mieć pewność, że modlitwa coraz córkę zamężną jest słyszalny.

Paraskewy jest znany jako dziewczynka w wieku małżeńskim, dała do celibatu i poświęciła się służbie Chrystusa. Jej jak apostoła Andrzeja, poprosił, aby wysłać dobrego męża.

W modlitwie, „starzy rodzice …” św Nikolayu Chudotvortsu przypomniał córką biedny ojciec ożenił się z trzech węzłów ze złotem.

Andrey Pervozvanny jest znany nie tylko jako pierwszy do pójścia za Chrystusem. On wprowadził Piotra do Jezusa – rodzinnym brata. Według legendy, przybył, aby głosić do punktu, w którym został zbudowany, Kijów, poszedł w góry Kijów góry i ustawić ją z błogosławieństwem krzyża i prorocze słowa, że w przyszłości nie będzie duże miasto prawosławny. On jest proszony o wysłanie dobre oczyszczenie.

Filaret Miłosiernego zasłynął gdy po całkowitym zubożenia w ramionach były trzy małe wnuczki, jeden z nich za swoją wiarę i miłość została wybrana oblubienica dla króla. Wysłał małą ale potężną modlitwę małżeństwa: „W cierpliwości …” Po czytała modlitwę nad świętymi i rajskie bezcielesny uprawnień.

Często modlitwa rodzic małżeństwa twarze Saint Catherine. Według legendy, Catherine obiecał poślubić tylko kogoś, kto będzie bardziej szlachetny, bogaty, piękny i mądry niż ona. W jej umyśle dojrzała wielkie pragnienie, aby zobaczyć Oblubieńca w niebie. Po chrzcie Katarzyny miał wizję, w której niemowlę Jezus siedzi w ręce Matki Bożej włączone Dziewczynka łagodnych oczach i dał pierścionek, co zaręczona ją do siebie. Gdy zatrzymał wzrok, pierścień pozostał na ręce Katarzyny.

Sama modlitwa kobieta, aby wyjść za mąż, może być skierowana do swojego anioła stróża, jako pamięci anioła pomóc znaleźć pannę młodą do Tobiasza; Świętemu Martyrs Chrysanthos i Darii, która przed ślubem zgodził się między sobą prowadzić święte życie poświęcone Bogu; świętego apostoła Szymona (Ziloti).

Nawiasem mówiąc, według legendy, on (Simon) był oblubieńcem na weselu w Kanie Galilejskim, który swój pierwszy cud Pan objawił światu.

O małżeństwie szczęścia modlić się do św Trifón, który od najmłodszych lat o błogosławieństwo Bożej łaski miał leczyć choroby, wypędzał diabły, pomoc w codziennych sprawach.

I, oczywiście, modlitwa dziewcząt do małżeństwa powinny być wysyłane w pierwszej kolejności, sam Bóg z prośbą, aby dać jej pobożny, godnej żony, z którymi będzie można się chwalić Stwórcę. I Matka Boża na pamiątkę dnia, gdy Matka Boża i jego syn Jezus Chrystus odwiedził Kanie Galilejskiej na weselu, gdzie Pan objawił swój pierwszy cud poprzez przekształcenie zwykłą wodę w wino.

Kiedy doszło do małżeństwa, nie czytać modlitwę małżeństwa oraz specjalną modlitwę do błogosławienia nowego związku.

O błogosławieństwo poślubić księcia prosić Świętego Piotra, w klasztorze Dawida i księżnej Fevronia w monastycyzmu Euphrosyne, Murom cud pracowników.

O patronat ślub przed ślubem modlić Priory i święte bezinteresowne Kosmy i Damiana, bracia, którzy studiowali w dziedzinie medycyny życia i pomagać ludziom.