584 Shares 1598 views

Lista Film „95 czwarte”, które warto zobaczyć każdy

„95 quarter” przemawia do wielu widzów. Po tym wszystkim, to zespół żartować uśmiechnąć, najprawdopodobniej od każdej osoby. Dziś będziemy przygotowywać listę miłośników filmowych. Filmy „95 czwartych” różni się od innych filmów dobry humor, ciekawe, łatwe do działki. Takie filmy oglądają nie tylko młodych ludzi, ale także starszego pokolenia.


Film List "95 dzielnica"

  • „8 pierwszych randek”. Główni bohaterowie – Nikita i Lera. Mają do siebie w ogóle nic nie wiem, nigdy nie widział siebie. Nikita – weterynarz, grany przez Władimira Zelensky. Lera – prezenter telewizyjny, który ma zamiar poślubić tenisista. Nikita mają też pani o imieniu Ilona. Nawiasem mówiąc, on planuje się z nią ożenić. Wydaje się, że ich idealne połówki. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy Lera i Nikita obudzić się w łóżku. Dzieci nie rozumieją, myślą, że jest to wynik ich stron. Młodzi ludzie wyjeżdżają. Ale wkrótce Nikita i Lera ponownie obudzić się obok, jakby spała w swoich domach. Chłopcy decydują się na zbadanie sprawy.

  • "Love in the City". Główni bohaterowie – trzech przyjaciół, którzy cieszą się życiem. Nie są one szuka miłości, kochają tylko seks. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy poznają romantycznej starca. Po rozmowie z nimi wszystkimi trzema tam jest ten sam problem. Deal z nim pokocha. Teraz chłopcy czekają na ekscytujące przygody.

  • „Miłość w wielkim mieście 2”. Igor zaprasza przyjaciół swoich połówek na ranczo ojca. Chłopcy będą mogli dobrze odpocząć. Igor chce również, by w końcu spotkać ojca z Nastya. W przyjaciółmi samolotu zapoznania się z cudzoziemcami, które mówią o klasztorze. Gdy nie można wyleczyć bezpłodność. Przyjaciele nie planują zostać ojcami, ale klasztor nadal jeździć. Tam dotykać „idola”. Teraz koniecznie będzie mieć dzieci, a wkrótce. Po tym wszystkim, w stosunku do pierwszej pary ciążę. Dlatego też, w każdy możliwy sposób faceci odmówić seksu.
  • "Love in the City 3". żona głównego bohatera odlecieć na wakacje. A młodzi rodzice pobyt z dziećmi. Wydawałoby się, nic skomplikowanego. Ale czekają na wiele przygód. Młodzi ojcowie są zmęczeni ich dzieci. Spotkanie swojego przyjaciela – Valentine facetów rozmawiać (oczywiście w żartach) sen. Oni chcą, aby ich dzieci wyrosły teraz. Następnego ranka ich życzenie się spełni, ale, oczywiście, faceci nie są gotowe do. I, jak mówią, jeśli dzieci są duże, a problemy są takie same.

„8 nowy spotkanie”

Jakie inne zdjęcia należy dodać do listy? Film „95 dzielnica” dość oryginalne i ciekawe. Poniższy obraz, który opiszemy nazywa się „8 nowych terminów.”

Główni bohaterowie – Nikita i Vera. Para małżeństwem od pięciu lat. Ostatnio, często kłócą. Na wysokości ostatniej kłótni wymienili poglądy na temat idealnych połówek. Następnego dnia budzą się w różnych łóżkach, nie jest sam. Nikita jest „doskonała żona”, a wiara – „najlepszy mąż”. Ale o to, czy szczęście w takich związkach – oto jest pytanie.

„Romans biurowy”

Ten film jest obraz analogowy 1977. Raz wszystko trwa akcja miejsce w dzisiejszych czasach. Główny bohater – właściciel agencji ratingowej. Nazywa się Ludmila Kalugin. Anatolij Novoseltsev – jej podporządkowane. On samotny ojciec pracuje jako analityk finansowy. Te dwie osoby są zjednoczeni przez romansu biurowego.

inne filmy

Również ciekawy film „95” są czwarte następujący obraz:

  • „Rzhev przed Napoleonem”.
  • "Matchmakers" serii.
  • „krewniacy boską”.
  • „Jestem żoną i dzieckiem.”
  • "1 + 1 Dom" i inne.

wniosek

Przeanalizowaliśmy ciekawą listę. Film „95 dzielnica” inna oryginalna historia. Dlatego taki obraz jest wart obejrzenia dla każdego.