599 Shares 3937 views

Restauracja znajduje się w "Moscow City", "Sixty", 62 piętro: menu restauracji "Sixty" w "Moscow City"

Widzieliście kiedyś Moskwa Widok z lotu ptaka? A nie przez malutkie okienko samolotu, a przez ogromne panoramiczne okna? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to prawdopodobnie już odwiedził słynny Sixty restauracja.


„Sixty” – najbardziej niesamowite restauracja w Moskwie. Firma Ginza projektu zdecydował się precedensu w projekcie Audacity i umieszczone w restauracji na 62. piętrze wieży „Federacji” (w DC „Moscow City”).

Sześćdziesiąt słusznie uważane za najwyższy restauracja nie tylko w Rosji, ale także w całej Europie. I dotyczy to nie tylko na jego nietypowym miejscu. Wszystko tutaj jest na wysokości: i projektowanie pokoju i posiłków i obsługi, i oczywiście widok z okna. Tak więc, „Sixty” – wspaniały panoramiczny restauracja w „Moscow City” (62 piętro).

wnętrze

Windą na 62. piętrze, gość zatrzymuje – to jest tak uderzające otwarcia sceny: całe piętro wieży jest zajęty restauracja. I to nie tylko restauracja, ale prawdziwe dzieło sztuki stworzone przez utalentowanego projektanta Yuna Megre.

Wnętrze Sześćdziesiąt osobliwe: jej osobliwość polega na niesamowitą mieszanką różnych stylów. Drzwi metalowe w stylu high-tech są połączone z żywych roślin w doniczkach, jasne i krzykliwe elementy sztuki pop okresie 60 dobrze żyć z klasycznym wystroju najlepszego drewna. Wszystko to łączy się w jednym wnętrzu wygląda całkiem przekonująco.

Pomimo luksusowym wystroju restauracji „Sixty” w „Moscow City” nie tworzy muzeum lub wystawy doświadczenie Hall. Najważniejszym osiągnięciem było to, że projektanci luksus łączy się z wygody i komfortu.

Ogromna hala tylko dla 200 osób, nie wydaje się opuszczony i zbyt otwarty. Goście towarzyszy atmosferę prywatności i intymności. Wszystko to – zasługa Yuna Megre, które mogą okazać się zimnego szkła w przestrzeni wyspy ciepła i komfortu.

Każdy element wnętrza jest dobrze rozplanowany i ma swój niepowtarzalny wygląd. Stoły i krzesła, wykonane, wydane przez projektantów Moskwie, dzięki jego dziwacznych form wizualnie zmniejszyć ogromną przestrzeń hali. Oprawy oświetleniowe i powietrze, wdzięcznie kołysząc się nad tabelami, mające na celu wizualnie doprowadzić do odwiedzających wysokimi sufitami 62. piętro. Stworzyć poczucie komfortu i naturalnych materiałów: drewna oliwnego na podłodze, forniru brzozowego i hebanu na ścianach.

Hala jest podzielona na szereg stref, przy wykorzystaniu podium. Stan nie jest tutaj, więc granice stref można określić jedynie za pomocą różnych rozwiązań konstrukcyjnych i kolorystycznych. Rola ekranów wykonać na żywo brzozy. Brak partycji pozwala każdy gość podczas obiadu podziwiać wspaniałą panoramę wieczorem w Moskwie.

Teraz omówmy menu „Sixty” Restauracja w „Moscow City”.

menu

Początek działalności zakładu jest połączony z pracami znanego szefa kuchni Carlo Grecu i jego zespół. Przypomniał gości restauracji na ich lęku w tworzeniu potraw: Carlo Grecu łatwo miesza się w naczyniu różnych smaków i zawsze dostaje kulinarne arcydzieło.

Po pięciu latach udanych właścicieli firm, zakładów odważyli się skorzystać i zaprosił do jego ustanowienia nowego szefa kuchni. Stały się one Rustam Tangirov, pochodzący z Petersburga, rozsławione nie tylko w swoim rodzinnym mieście, ale także w Moskwie.

Ze względu instytucja Rustam Tangirovu poważnie menu, które doda specjalny dział – „aktualizowana. Naczynie z kucharzem” Obecnie składa się ona z 9 posiłków i przekąsek to 3, 4 gorące posiłki i 2 deser autorskich.

Restauracja znajduje się w „Moscow City” oferuje dania smakowe rosyjskich, włoskich i kuchnia japońska. Istnieje menu na każdą okazję: na skromnym lunchu lub kolacji biznesowej, na cichej uroczystości rodzinnej, za hałaśliwym imprezie z przyjaciółmi na miły wieczór w towarzystwie drugiej połowie.

Sześćdziesiąt od kuchni restauracji jest to, że zwykle podawane są w oryginalny, stylowy i bardzo apetyczny projektu. Kucharze z restauracji – nie tylko mistrzem swojego rzemiosła i prawdziwych artystów kulinarnych, którzy twórczo podejście do przygotowania każdego dania.

Lista win miejsca godne najwyższej pochwały, ponieważ zawiera szeroki wybór drinków z dobrze znanych marek i rzadkich znaczków. Dlatego koszt butelkę wina tutaj zaczyna się od 2500-3000 rubli i osiąga nieskończoności.

Bar Restauracja jest gotowy do rozpoznania jego goście unikalne napojów alkoholowych na oryginalnych recepturach, a doświadczeni barmani mogą mieszać dowolny koktajl na zamówienie!

Średni rachunek w Sixty restauracji jest około 3500 rubli.

Odwiedzający

Restauracja „Sixty” w „Moscow City” będzie szczęśliwy w ścianach każdego gościa. Jednak goście powinni mieć świadomość, że w tej instytucji musi stosować się do ubioru. Należy preferować ubranie w stylu smart casual i suknie wieczorowe.

Całkowicie niedopuszczalne pojawiać się w restauracji sportowej lub szorty. Lato przestrzegania tej reguły są mniej rygorystyczne, ale w każdym razie, ubrania powinny być uporządkowane.

korzyści miejsca

Główną zaletą tej restauracji jest wspaniały widok z okien. Żadna instytucja Moskwa może się pochwalić taką fascynującą panoramę: goście zjeść na wysokości 200 metrów i podziwiać pływaków na dnie chmury.

W restauracji każdy wakacje tematyczne imprezy, rozrywka na żywo, koncerty znanych artystów. Ponadto Sixty – doskonała restauracja w „Moscow City” (62 piętro) premii, która często jest odwiedzana przez rosyjskich i zagranicznych gwiazd show biznesu.

Adres i dane kontaktowe i harmonogram

Telefon: 8 (495) 653-83-69.

Adres: Moskwa, DC "Moscow City", Presnenskaya nasyp, 12.

Godziny otwarcia: restauracja otwiera swoje podwoje dla zwiedzających dokładnie 12.00. Od poniedziałku do czwartku iw niedzielę Sixty otwartym aż 00.00, aw piątek i sobotę – do 2,00.

opinie

„Sixty” – restauracja w „Moscow City”, który wygrał mieszkańców stolicy luksusowych wnętrzach, nienaganną naczynia smaku i wysokiej jakości usług.

Niektórzy goście narzekają nadmuchanego kosztów posiłków, ospałość i surliness kelnerów, ale ogólne wrażenie z wizyty w miejscach są zazwyczaj pozytywne.

Większość odwiedzających zaleca się odwiedzić restaurację.