184 Shares 7756 views

Biografia Stasia Pyekha – wnuk godny swojej babci

Urodzony w rodzinie "star", Stas Piek, którego biografia będzie głównym tematem tego artykułu, nie mogła stać się artystą. Kariera w show-biznesie była dla niego najlepszym rozwiązaniem przy wyborze zawodu, a poza tym otrzymał wspaniały wykształcenie muzyczne, które trzeba było wykorzystać.


Biografia Stasia Pyekhi: piosenkarka w dzieciństwie

Przyszły artysta zobaczył światło w 1980, 13 sierpnia. Nazwa swojej babci, Edita Pyekha, naraziła się na cały kraj, mało kto o niej słyszał; Mama – Ilona Bronevitskaya – również znana aktorka, prezenterka radiowa i telewizyjna, piosenkarka pop; Ojciec Stas – Herculis Petras – profesjonalny muzyk jazzowy. W tym środowisku przyszłość chłopca była z góry ustalona. W wieku siedmiu lat zaczął studiować w szkole chórki Glinka, a później zapisał się do szkoły odmian i jazzu w Gnesins. Babcia często zabrała chłopca na tournee z nią. Edita Stanislavovna w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju wnuka. I nawet imię, które dał. Staś został nazwany na cześć dziadka, ojca Edity Piehy. Aż siedem lat nosił nazwisko ojca, ale babka, dla odrodzenia rodziny, która wybuchła podczas wojny, zmieniła nazwisko na jego. Biografia Stas Pehi zawiera interesujący fakt, że po szkole facet nie chciał podążać krokami jego "star" krewnych – chciał zostać fryzjerem. Studiował tę umiejętność w jednej z najlepszych hiszpańskich szkół w Moskwie. Po otrzymaniu dyplomu stylizującego, Stas pracował przez około trzy lata jako fryzjer w jednym z moskiewskich salonów, a także wyciął wszystkich swoich krewnych i przyjaciół.

Biografia Stasia Pyekha: "Star Factory"

Pomimo faktu, że Stas próbował w jak najlepszy sposób uniknąć "gwiezdnego" genu, geny zabrały sobie za sobą. Zdecydował się spróbować jako piosenkarka i stał się jednym z uczestników programu telewizyjnego "Star Factory – 4", który odbył się na pierwszym kanale w 2004 roku. W projekcie przyszły artysta zapoznał się z kompozytorem Victorem Drobyshem, który napisał dla Stasia swój pierwszy hit – "One Star". Kiedy facet wypełnił kwestionariusz na pokaz, na pytanie, kim chciałbyś zaśpiewać duet, odpowiedział na to z Valeria. I wkrótce jego pragnienie się spełniło – podczas jednego z koncertów, które śpiewał w duecie z tym śpiewakiem. Stas miał szczęście śpiewać w tym projekcie swoim idolem z dzieciństwa – Kenem Hensleyem. Pyekha wkroczył do trzech najlepszych "producentów" i otrzymał bardzo cenną nagrodę – produkując pierwszy solowy album.

Biografia Stas Pyekhi: popularność

W 2005 roku piosenkarka wydała swój pierwszy album zatytułowany "One Star", w którym znalazły się utwory jego autora. Na uroczystości wręczenia nagród MTV Russian Music Awards, Stas Piekha i piosenkarka Valeria na songę song "You are sad" otrzymali nagrodę "Za najlepszy skład". Oprócz działalności koncertowej, którą artysta prowadzi, głosuje bajki i gra w filmach. Jest utalentowanym człowiekiem i utalentowany – jak się spodziewano – we wszystkim – między innymi opublikował również własne wiersze Stas Peha.

Biografia: żona i życie osobiste

Wszystko, co nie dotyka sceny, artysta woli opuścić ekran. Po zerwaniu stosunków z Smirnową Wiktorem facet cierpiał przez długi czas i postanowił nie dać nikomu innego do życia osobistego. Ale ostatnio prasa zdała sobie sprawę, że Stas jest żonaty. Aktor przybył do Witebska "Słowiański Bazar" z babcią, matką i pewną Natalią, której paszport jest nazwiskiem Pyekha. Matka śpiewaka, Ilona Bronevitskaya, potwierdziła fakt tajnego małżeństwa syna, ale nie komentowała tego.