255 Shares 6565 views

Odważny Rose „iguana” jako symbol miłości i pasji

Niezwykła gatunek kolor „iguana” Rose przyciąga uwagę wielu ogrodników i miłośników florystyki. To oszałamiające piękno róży posiada oryginalne odcienie kolorów z lekkiego koralowców do perłowy brzoskwiniowy odpływu w sercu kwiat. Otaczają pączek i macierzystych gładkich jasnych zielonych liści.


Dlaczego Rose zawdzięcza swoją niezwykłą nazwę odmiany

Rose „iguana” został wycofany przez francuskiego hodowcę Delbardom. Dał mu nazwę kwiatu ponieważ Rose prowadzi codzienne życie, a nocą idzie spać – po prostu jak zwierzę. To wpływa na pięknym zapachu. Łagodny aromat jagód hibiskusa wypełnia przestrzeń w ciągu dnia, wraz z pojawieniem się rozpuści zmroku, staje się subtelny.

Opis Romantic Flower

Rose „iguana” odnosi się do dwóch kolorów kwiatostan klasy hybrydowych herbacianych róż. Pączek i ma dużą elastyczność i kształt podobny do szkła, składa się z wielu rozetek. Mają gradient: rdzeń kwiat jest pomalowany w perłowym brzoskwini lub lekko żółty kolor, rozprzestrzenia się na skraju płatka do bogatych różowego koloru. Rose „Iguana” rozpuszcza się w postaci gniazda i krawędź ramie delikatne płatki falista krawędź. Kwiat ma mocne łodygi i liście z grubej gładkiej zieleni.

Podczas dojrzewania pączek o klasyczny kształt róży, osiągając ujawnienia do 12 cm średnicy. Ta odmiana – jeden z „miękkimi” i pachnących róż, jak ma się do 40 aksamitnych płatkach. Maksymalna wysokość, która może dotrzeć Rose „Iguana”, sięga 120 centymetrów. Oczywiście, taki niebiański ozdobić każdą roślinę lub kwiat będzie klejnotem w kompozycje kwiatowe.

Ten kwiat 2 jest zawsze cień płynnie przechodzące w siebie. nasyconych krawędzie płatków są kolorowe terakoty, Coral lub miedzi odcienie.

Dla kogo zgromadził bukiet tych róż

Oryginalny kolor róż odważnych „iguana” pozwala mu być słusznie uważany za symbol miłości i pasji. Jej płatki, takie jak migotanie płomieni blask i korala do pomarańczowego koloru. Bukiet róż zebranych „Iguana”, sprawi, że kobiece serca trzepotanie. I będzie niezapomniany prezent na każdą okazję lub romantyczną kolację. Po blask, który pochodzi z tego kwiatu, nie obojętny wobec każdej osoby, która nigdy nie widział go!

Bukiet składa się z tych niebieskich róż, staje się zwierciadłem, w którym każda kobieta będzie widać odbicie jej piękno!