296 Shares 9292 views

Najlepsze role Kirsten Dunst: Filmografia Aktorka

Istnieje wiele przykładów tego, jak małe podmioty, osiągając niesamowitą popularność jako dziecko, nie może następnie odpowiednio karierę w filmie. Ale nie Kirsten Dunst. Filmografia ten blond piękność, która znana sławę w bardzo młodym wieku, jest uderzający w swej różnorodności i aktywnie uzupełniane co roku nowych i ciekawych prac. Była przedmiotem wszystkich gatunków kina: wygląda organicznie w komediach, błyszczy w historycznym filmu, zakochać się z wizerunkiem bohaterki przeboju i bez skazy w poważnych rolach dramatycznych. Ona przeszła długą drogę od małej risible dziewcząt do klasy „A” poważnej aktorki dramatycznej.

Historia Kirsten Dunst: filmografia, fotografia, biografia

Anulowane aktorka Inez Dunst marzył córką, aby stać się gwiazdą. Dlatego dziewczynka urodziła się w New Jersey rozpoczęła karierę w wieku trzech lat, ponieważ moja matka zabrała ją do przesłuchań agencji modelek. Po udanym filmowanie lalek reklamowych w uroczej Kiki (tak było w Dunst dzieciństwo nick) spadł i inne podobne funkcje, jak również okazjonalne udział w popularnym programie telewizyjnym. Ale modelowanie kariera nie wystarczało mama Kirsten Dunst. Filmografia młoda aktorka rozpoczęła się od niewielkiej roli w sam Woody Allen w jednym z opowiadań z serii „New York Stories”. Później błysnął kilka serii, brał udział w dubbingu kreskówki „Podniebna poczta Kiki” i stał się bardzo dobrze wypadają w zestawie razem ze znanych aktorów. Znamiennym przykładem – rola córki Toma Hanksa bohatera w filmie „Fajerwerki próżności” w 1990 roku, gdzie grał Bryus Uillis i Melanie Griffith. Kirsten również bohaterka znalazła się pod opieką Dzhordzha Kluni w serialu „Ostry dyżur”.

Finest godziny

W filmowej adaptacji powieści zatytułowanej ENN Rays „Wywiad z wampirem” to prawdziwa sensacja produkowane młody Kirsten Dunst. Filmografia aktorki nie tylko wzbogaciły nowe zdjęcie z udziałem międzynarodowych gwiazd Breda Pitta i Toma Kruza, ale również otrzymał jeden z klejnotów całej kolekcji, ze względu na rolę małego blondynka Claudia otrzymała swoją pierwszą nominację do „Golden Globe”. Krytycy byli po prostu zachwyceni pana reinkarnacji Kirsten. Również w 1994 roku, kolejny jej praca została bardzo udane, rola w dramacie „Małe kobietki” cementuje Dunst tytuł bardzo obiecującej młodej aktorki. przygoda rodziny z Robinom Uilyamsom „Jumanji” 1995 po raz kolejny potwierdził, że tego Blondynka jakikolwiek sposób na ramieniu.

rozwój kariery

Po tym sukcesie, nie dziwi fakt, że aktywnie na bieżąco z Kirsten Dunst filmografii. Główne role są dosłownie obsypany na blondynka jak z rogu obfitości. Par z udanej komedii aktorka grał i poważne filmy dramatyczne, odsłaniając wieloaspektowy talent. Ona odrzucił rolę Angela psychologicznego „American Beauty”, preferując debiutanckiego filmu Sofii Coppoli, i podjął właściwą decyzję. Opublikowany w 1999 roku, „Przekleństwa niewinności” otrzymała znakomite recenzje od krytyków i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Choć Dunst także nie przeoczyć i TV filmowanie na serii telewizyjnych i filmach. Ale w filmie, miała dużo pracy. Jeden po drugim wyszedł taśmę featuring piękną blondynką Kirsten Dunst. Filmografia, lista taśm, w którym wystąpili Dunst, po prostu pełen komedii w tym okresie ma więcej niż kilkanaście zespołów, a wśród nich "Wag the Dog" (1997), "Żony Plot" (1998), "Dead Gorgeous" (1999), „Przyjaciele prezydent "(1999)," Bring It On "(2000)," wirus Love „(2001) i wiele innych. „Kota Meow” jest wspaniały jako dzieło aktorki w dramacie biograficznym.

superhero dziewczyna

Jak wiecie, prawdziwie międzynarodowa sława pochodzi z hitów. Tak było z Kirsten Dunst. Filmografia aktorki w 2002 roku, została wzbogacona o jeden z bardzo popularnego filmu nowego tysiąclecia. Jej rola jako przyjaciela i ukochanej Petera Parkera w filmowej adaptacji komiksu „Spider-Man” stał się jednym z najbardziej udanych w karierze. Oprócz miłości ludowej widzów, doskonała gra blond jak zawsze wysoko oceniane przez krytyków, choć do tej roli ona przemalowany na czerwono. Po tym przełomowym aktorka postanowiła trochę poeksperymentować, działając autorskim, dom sztuki i niezależnych filmach, takich jak „Pokuta”, „Mona Lisa Smile”, „Zakochany bez pamięci”. Po drugiej części "Spider-Man" Kirsten ponownie zaczęła kariera nabrała rozpędu, dowód, że "Wimbledon" (2004), "Elizabethtown" (2005), "Marie Antoinette" (2005) i najbardziej udany trzeci film z serii o Parker Piotra.

W „Melancholia”

Często aktorzy po serii głośnych projektów kariery jest nieco na spadek, jak stało się z Kirsten Dunst. Filmografia blond gwiazda po „Spider-Man” nie jest tak aktywnie uzupełniana o nowe prace, poza tym, że popadł w depresję. Dramatyczna komedia „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi” aktorka pojawiła się tylko z powodu Saymona Pegga. Thriller „Wszystko co najlepsze” w ogóle była katastrofa. Po tym Kirsten zainteresowany krótkich filmów, a w 2011 roku, tryumfalnie powrócił do poważnego kina z fantastycznym dramacie „Melancholia”. Wśród jej prac w ostatnich latach warto również zauważyć takie utwory jak "Parallel Worlds" (2011), "On the Road" (2012), "The Two Faces of January" (2013) i serialu "Fargo" (2014).