496 Shares 4801 views

Pfayfer Mishel: filmografia aktorki. Wzrost, waga sławna

Oczywiście, każdy film buff wie, kto to Pfeiffer. Michel jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych aktorek w Hollywood, a jej naturalne piękno w swoim czasie stało się bardzo popularne wśród męskiej populacji planety.


Mishel Pfayfer: Informacje ogólne

Oczywiście, talent aktorki wykonana jej znany na całym świecie, ponieważ na ekranie to zawsze wygląda przekonująco, bez względu na to, jaką rolę odgrywa. Iw całej karierze fani aktorka zastanawiała się, jak udaje mu się zachować swoją młodość Mishel Pfayfer. Wzrost, waga aktorka 178 cm i 51 kg, odpowiednio. W tym samym uroczy kobieta wyznaje, że bardzo zwraca uwagi na ich wygląd i uważnie śledzić figurę.

Krótka biografia aktorki

Przyszła gwiazda urodziła się 19 kwietnia 1958 w Santa Ana, która jest terytorium państwa, w Kalifornii. Ojciec Richard pracował jako wykonawcy, a matka Donna była gospodyni z czworga dzieci. Michelle ma starszego brata, Rick i młodsze siostry Lori i Didi, który działa również w przemyśle filmowym.

Pomimo faktu, że pojawienie się młodej dziewczyny zawsze przyciąga uwagę płci przeciwnej, że Michel w młodości uważała się za brzydkie. Aktorka w jej plany zawodowe nie są wliczone w cenę. Po ukończeniu studiów w 1976 roku, poszła na studia, z zawodu reportera sądowego. Ale dość szybko Dziewczynka ma podnoszonej szkołę i dostał pracę w supermarkecie.

Wkrótce przekonał uroczy dziewczyną Michelle, aby wziąć udział w konkursie piękności. W tym czasie, jak twierdziła tytuł „Miss Los Angeles.” Że to było punktem zwrotnym w losach Pfeiffer, bo po konkursie jest często sugerowane do usunięcia reklamy.

Pierwsza praca w kinie

Pierwsze pojawienie się w telewizji zauważone przez krytykę. Od 1979 do 1982 roku, Michel udało się zagrać kilka małych ról w różnych serialach telewizyjnych, w tym takich projektów jak „The Hollywood Knights”, „Fantasy Island”, „niechcianych dzieci” i „Grease 2”.

Ale pierwszy dostojnik praca była rola Elviry Henkok w kultowym filmie „Człowiek z blizną”, gdzie aspirujących aktorka pracowała z Al Pacino. A w 1985 roku dostała główną rolę w romantycznej opowieści „Ladyhawke”, gdzie grał Michel Andegawenów Isabella, który jest zmuszony rozstać się z ulubionej powodu klątwy.

Ale uwaga krytyków aspirujących aktorka przyciąga swoją pracę w innym kultowego filmu – „Czarownice z Eastwick”, gdzie zagrała jedną z miłośników Darryl Van Horne – Sukie Ridgemont. Na planie, to działało idealnie z Cher, Jack Nicholson i Susan Sarandon. To właśnie ta rola się jej popularny i kochany na całym świecie.

Mishel Pfayfer: Filmografia

Oczywiście, pierwsza praca aktorki przyniósł uznanie publiczności i krytyków. Ale najlepsze filmy z Mishel Pfayfer były jeszcze przed nami. Na przykład, w 1988 roku dostała rolę Angela de Marco w komedii „żoną Mob”. W tym samym roku, na ekranie w postaci uwodzicielskiej pani de Tourvel w „Niebezpiecznych związkach”, który przyniósł jej wielki sukces pojawia się uroczy aktorka.

Kolejna udana praca był obraz „The Fabulous Baker Boys”, gdzie Michelle dostał rolę bezrobotnej call girl, Susie „diament”, który po raz pierwszy ożywił utalentowanych braci Duo, a później stał się przyczyną konfliktu pomiędzy rdzenną ludnością. W 1991 roku aktorka współpracowała z Al Pacino ponownie, ale tym razem wcielił się w rolę jego kochanki w filmie „Frankie i Johnny”.

Oczywiście, to nie wszystkie obrazy, które ulubionych mishel Pfayfer. filmach zawiera inne równie znaną pracę. Na przykład, zagrała Catwoman w „Batman Returns” w 1992 roku. W tym samym roku wystąpiła przed publicznością w postaci Lurin, wentylatory zagorzali Jacqueline Kennedy w dramacie „Field of Love”. Rok później dostała rolę niezwykłą, atrakcyjną hrabina Ellen Olenski w melodramacie „The Age of Innocence”. W roku 1994, na ekranie pojawi się aktorka Jacka Nicholsona w mistycznego thrillera „Wilk”.

W 1996 roku, ekrany z melodramatu "One Fine Day", gdzie gra Michelle Melanie Parker. W roku 1999, na ekranie pojawi się aktorka w trzech filmach: "Sen nocy letniej", "The Deep End of the Ocean" i "The Story of Us". W 2000 roku dostała rolę w thrillerze „mistycznego What Lies Beneath”. W 2001 roku Michelle Williams gra Rity w filmie „I – Sam”. Aw 2002 roku aktorka ponownie pojawi się na ekranie w roli Ingrid Magnussen w dramacie „Biały Oleander”.

Nowe filmy ze słynnej aktorki

Od 2003 roku aktorka była w tzw urlopie. Na ekranach kin, wróciła w 2007 roku, coś niewymownie szczęśliwy wszyscy fani Pfeiffer. Michelle zagrała Rose komedia romantyczna „Nigdy nie będę twoja.” W tym samym roku pojawiła się w nieco nietypowy sposób Velma von bijatyka w popularnym musicalu „Hairspray”. W 2007 roku dostała rolę jako zła wiedźma Lamia w filmie fantasy „Stardust”.

W 2009 roku Michel grał dobrze starzenia kurtyzanę o imieniu Lea, który zakochał się w młodego chłopca w dramacie „Cheri”. Ona również dostał główną rolę w dramacie „prywatne”, gdzie pracowała z Ashton Kutcher. Ponadto, nie było innych filmów Mishel Pfayfer. W 2011 roku pojawił się na ekranach w komedii romantycznej „Old New Year”, w 2012 roku były takie filmy jak „Dark Shadows” oraz „Ludzie jak my”, a w 2013 roku dostała rolę Libii Manzoni w „rodziny”.

Pfayfer Mishel: miłość życia

Oczywiście, taki piękny i uroczy kobieta po prostu nie może pozostać bez wielbicieli. A życie osobiste interesujące dla wszystkich fanów Pfeiffer. Michelle pierwszy ożenił się w 1981 roku. Wraz z Peter Horton aktorka mieszkała przez siedem lat. Co naprawdę było przyczyną przerwy pozostaje tajemnicą, ale pogłoski w prasie, że para zerwała bo Romana Pfayfer z John Malkovich.

Po rozwodzie, aktorka prowadziła dość ustronnym życie. W pewnym momencie kobieta nawet zaczął wątpić, że kiedyś miała szczęście mieć rodzinę. Ale Michelle chciała mieć dzieci, a w 1992 roku przyjąć dziewczynę Claudia Rosa. I po chwili aktorka spotkała się z producentem telewizyjnym Devidom Kelli. W 1993 roku, młodzi kochankowie byli małżeństwem, a dziewięć miesięcy później ich rodzina stała się bardziej – Michelle urodziła syna, Johna Henry'ego.

Należy zauważyć, że do tej pory aktorka jest nieugięty: nic, nawet karierę, nie powinny kolidować ze szczęścia rodzinnego. I to nie tylko słowa – Michel wielokrotnie odmówił ról głośnych (na przykład, że odrzucił ofertę zagrać głównego bohatera kultowego filmu „Basic Instinct”), a nawet wziął urlop naukowy, jak chciała spędzać więcej czasu z rodziną.

Nominacje i nagrody

Na pewno każdy fan kina przynajmniej raz w życiu miał okazję zobaczyć na ekranie doskonałą grę Pfeiffer. Michelle była wysoko ceniona i krytycy filmowi. Podczas swojej kariery udało się zdobyć kilka prestiżowych nagród oraz liczne nominacje.

Na przykład w 1989 roku młoda aktorka została nominowana do dwóch prestiżowych nagród: to przewidział „Oscara” za pracę w filmie „Niebezpieczne związki” i „Złotego Globu” do udziału w projekcie „żoną Mob”. Jego „Złotego Globu” aktorka Mishel Pfayfer jeszcze wygrał, ale rok później, wraz z żeńską w filmie „The Fabulous Baker Boys.” Nawiasem mówiąc, za taką samą pracę, była nominowana do Oscara „”. Trzecią nominację do najbardziej prestiżowej nagrody w świecie kina aktorka otrzymała w 1993 roku dla najlepszej aktorki w filmie „Pole miłości”. A dziś, Mishel Pfayfer dalszym ciągu do poprawy w kinie, nie zapominając o rodzinie.